Eşimin bana hep kızması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Eşimin bana hep kızması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,142 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Eşimin bana hep kızması
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğum yok canım çocuk tedavisine başlamıştım kendisi doktora gitmiyor ama beni götürüyor sadece kendimi ezdirmemeye çalışıyorum hayırlısı diyorum şu an bişe diyemiyorum tavırları yanlış biraz duzeltmisti bugüne kadar bugün yine başladı ama ben eskiden susardim şimdi ben de bağırıyorum benim sabrımı bitirdi galiba
Canim kendisi de gitsin doktora ya kendisinde sıkıntı varsa kız adını çıkarır ha hep sen gitme boşver kendini üzme çocuk içinde zorlama yani bu adamlar değişmez kolay kolay 🙄

arsi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım seninki daha zormuş biz de bebek istiyorduk ama bende polikistik over var yumurta gelişimi için ilaç verildi o sırada eşime de sperm testi yapıldı hareket az diyorum bana ben senin gibi vitaminsiz miyim bende problem yok diyor üroloji doktorunu kabul etmedi ben de gitmicem bundan sonra olursa olur olmazsa olmaz gitgide sinirlerimi bozuyor bir hafta buna ağladım ya aslında eşim iyi biri bazen böyle uğraşıyor beni sinir etmekten zevk alıyor adeta beni hep susturuyor bugün en basiti kalkmış beni kucumsuyor tam lafını hatırlamıyorum onun kardeşleri daha iyisine layikmis şakayla karışık öyle diyor yok salatalık soyarken bu sensin diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abisi benim işimle ilgili laf etti bir ara ben de ağzının payını verdim bana diyor sen susacaksin bana haber vereceksin ben gerekeni yaparım yani niye susayım her şeyde sen sus diyor beni hep suçlu hissettiriyor ben artık tek başıma sokağa çıkmaya korkuyorum 🙄😔😔kendimi aptal gibi hissediyorum

Abisi benim işimle ilgili laf etti bir ara ben de ağzının payını verdim bana diyor sen susacaksin bana haber vereceksin ben gerekeni yaparım yani niye susayım her şeyde sen sus diyor beni hep suçlu hissettiriyor ben artık tek başıma sokağa çıkmaya korkuyorum 🙄😔😔kendimi aptal gibi hissediyorum

Hepsi aynı canım herkesi ailesi kendine özel erkekler ailelerini daha cok tutuyor halbuki hayat arkadaşın ailen olmuş ama anlamiyorlar

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Canim kendisi de gitsin doktora ya kendisinde sıkıntı varsa kız adını çıkarır ha hep sen gitme boşver kendini üzme çocuk içinde zorlama yani bu adamlar değişmez kolay kolay 🙄
Valla bıraktım canım gitmicem

Hepsi aynı canım herkesi ailesi kendine özel erkekler ailelerini daha cok tutuyor halbuki hayat arkadaşın ailen olmuş ama anlamiyorlar
Aynen öyle

Aynen öyle
Ya öyle değil aslında çocuğumuz olmazsa olmasın modunda senden önemli değil diyordu bana hep

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya o kadar üstüme geliyor ki sürekli eleştiriyor didismeyi seviyorum diyor bir ara annem bize geldi kadın dedi yeter artık kapıdan girince başlıyor bu adam sürekli eleştiri bir şey yapıyor seni sinir ediyor sonra da ben bişe yapmadım diyor dedi namaza baslicam dedim bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum şimdilik bildiğim dualardan okuyayim diyorum olmaz diyor çocuk için kadın doğuma gittik sperm hareketi biraz az inat etti urolojiye gitmem diye ben de vazgeçtim çocuk istemiyorum o zaman dedim ki gerçekten vazgeçtim hep ben çabalıyorum o kadar bunaldım ki

Alışverişe gideriz ben parfüm mağazası görünce girmek isterim hep kokuları seviyorum benimle çocuk gibi kavga eder girmiceksin o mağazaya almicaksin diye kızar durur bir ara markete gittik toplu satiliyormus ben de almak istemedim zencefili neden almamışım kıyamet koptu gerçekten bunları görünce yaşamak istemiyorum bazen rezil ediyor beni en ufak bisede

Alışverişe gideriz ben parfüm mağazası görünce girmek isterim hep kokuları seviyorum benimle çocuk gibi kavga eder girmiceksin o mağazaya almicaksin diye kızar durur bir ara markete gittik toplu satiliyormus ben de almak istemedim zencefili neden almamışım kıyamet koptu gerçekten bunları görünce yaşamak istemiyorum bazen rezil ediyor beni en ufak bisede

Yaptıklarına bak ya ya okurken sinir küpü oldum resmen neden evlenmis o o zman ya neyi severek mi evlendin sen canim birde kac yillim evlisin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Valla bıraktım canım gitmicem

Aynen öyle

Aynen öyle

Ya öyle değil aslında çocuğumuz olmazsa olmasın modunda senden önemli değil diyordu bana hep
TM cnm kendisi hiç gitti mi doktora da suçu sana atıyor onu anlamadım ki valla umurunda değil de seninde olmasın sonuçta sende bir anne evladisin

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Yaptıklarına bak ya ya okurken sinir küpü oldum resmen neden evlenmis o o zman ya neyi severek mi evlendin sen canim birde kac yillim evlisin
Canım severek evlendik resmen beni çeke çeke aldı evlenmeden çok iyiydi her sorunda yanımdaydı şimdi de arada böyle davranıyor inan ki çok üzülüyorum

TM cnm kendisi hiç gitti mi doktora da suçu sana atıyor onu anlamadım ki valla umurunda değil de seninde olmasın sonuçta sende bir anne evladisin
Test yapıldı doktora git diyorum hani takviye verir gitmem diye tutturdu ben de gitmicem dedim o zaman içim dışım ilaç oldu

Test yapıldı doktora git diyorum hani takviye verir gitmem diye tutturdu ben de gitmicem dedim o zaman içim dışım
Bir senelik evliyim
ilaç oldu

Test yapıldı doktora git diyorum hani takviye verir gitmem diye tutturdu ben de gitmicem dedim o zaman içim dışım ilaç oldu ya
Yaptıklarına bak ya ya okurken sinir küpü oldum resmen neden evlenmis o o zman ya neyi severek mi evlendin sen canim birde kac yillim

Yok öyle suç atma yok ikimiz de çocuk istiyoruz bende polikistik over var benden kaynaklandığını düşünüyorduk hep onda da hareket yavaşlığı var biraz

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Denicem kuzum çocuk istiyor ama hep ben çabalıyorum bugün beni o kadar sinir etti ki sigara içtim bir sürü bir aydır ağzıma sürmüyordum
Bacim cocuk tek tarafin istemesiyle olmaz. Bak biz 7 yil bekledik cocuk haberi icin. Evet en cok kadin cabaliyor ama esi de destek vermek zorunda. Aranizdaki sorunu halletmeden bu cocuga da yazik edersiniz. Pes etme aranizdaki sorunu cozmek icin ugras. İleride neden ugrasmadim, esimi seviyordum deme. Pismanlik yasama. İnan bana en kotu sey pismanliktir. Fakat cabalarken ayakta durdugunu da göster. Cunku sen ne kadar dik durursan cabalarin o kadar cabuk cevap verir.

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım severek evlendik resmen beni çeke çeke aldı evlenmeden çok iyiydi her sorunda yanımdaydı şimdi de arada böyle davranıyor inan ki çok üzülüyorum

Test yapıldı doktora git diyorum hani takviye verir gitmem diye tutturdu ben de gitmicem dedim o zaman içim dışım ilaç oldu

Test yapıldı doktora git diyorum hani takviye verir gitmem diye tutturdu ben de gitmicem dedim o zaman içim dışım

Bir senelik evliyim
ilaç oldu

Test yapıldı doktora git diyorum hani takviye verir gitmem diye tutturdu ben de gitmicem dedim o zaman içim dışım ilaç oldu ya

Yok öyle suç atma yok ikimiz de çocuk istiyoruz bende polikistik over var benden kaynaklandığını düşünüyorduk hep onda da hareket yavaşlığı var biraz
Canim kendiside takviye alması benim eşimde zamanında bana suç buldu sonuç kendisinde çıktı yumurta nnda hişt var dedi doktor bana ama bir git bizim herifi damarları tıkalı eşim ameliyat oldu ondan sonra bir sürü ilaç kullandı ondan sonra çocuğum oldu acele etme cnm bir sene az yani benim kişi iki sene geçti öyle oldu yani

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Bacim cocuk tek tarafin istemesiyle olmaz. Bak biz 7 yil bekledik cocuk haberi icin. Evet en cok kadin cabaliyor ama esi de destek vermek zorunda. Aranizdaki sorunu halletmeden bu cocuga da yazik edersiniz. Pes etme aranizdaki sorunu cozmek icin ugras. İleride neden ugrasmadim, esimi seviyordum deme. Pismanlik yasama. İnan bana en kotu sey pismanliktir. Fakat cabalarken ayakta durdugunu da göster. Cunku sen ne kadar dik durursan cabalarin o kadar cabuk cevap verir.
Ya zaten normalde çocuk tedavisine devam etmek istiyordum biraz korktum bir tanidigimiz 6 aşılama 3 tüp bebek tedavisi olmuş şu anda meme kanseri oldu o da dedi acele etme kendiliğinden olsun dedi ilaçlar hasta etmiş onu öyle dedi

Canim kendiside takviye alması benim eşimde zamanında bana suç buldu sonuç kendisinde çıktı yumurta nnda hişt var dedi doktor bana ama bir git bizim herifi damarları tıkalı eşim ameliyat oldu ondan sonra bir sürü ilaç kullandı ondan sonra çocuğum oldu acele etme cnm bir sene az yani benim kişi iki sene geçti öyle oldu yani
Valla kuzum erteledim şu an çocuk istemiyorum tüp bebek ve aşılama tedavisi olan bir tanıdığım var şu anda meme kanseri oldu 6 kez aşılama 3 kez tüp bebek denenmis

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ya zaten normalde çocuk tedavisine devam etmek istiyordum biraz korktum bir tanidigimiz 6 aşılama 3 tüp bebek tedavisi olmuş şu anda meme kanseri oldu o da dedi acele etme kendiliğinden olsun dedi ilaçlar hasta etmiş onu öyle dedi

Valla kuzum erteledim şu an çocuk istemiyorum tüp bebek ve aşılama tedavisi olan bir tanıdığım var şu anda meme kanseri oldu 6 kez aşılama 3 kez tüp bebek denenmis
6 tane asilama nasil olmus ki? Tup bebek tedavisinde maksimum 3 aşılama yapilir ve sonrasinda devamli tup bebek kısmı yapilir kuzenimin ve arkadasimin anlattigina gore. İkisinde de bir problem olmadi. Ama bu tup bebek evresine gecmek de meşakkatli bir evreymis. Biz çok şükür benim tumorumun tedavisinden sonra cocugumuza kavustuk ugrasmadik ama bu evreye kalirsak diye de cok arastirdim. Bu konuyu doktorunla konussan daha saglikli bir yonlendirme ile karsilasirsin. Kulaktan duyma seylerle hareket etmemelisin bence.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar