Sorum var Eşimin halası sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Eşimin halası sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin halası sorunu
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar eşimin halası depremden dolayı evi yıkılacağı için bizimle kaynanamlarda kalıyor aşırı yüksek sesle konuşuyor bebeğim daha 4 aylık çok korkuyor eşim defalarca uyanmasına rağmen dinlemiyor bugun de kızımın ona dikkatli korkarak baktığını farkettim dönüp Bi baktım ki kızıma ters ters tehdit eder pozisyon da bakıyor sen kimsin ya daha 4 aylık bebeğe o şekilde bakıyor vicdansız kadın ben de kızımı aldım ordan seni mi korkutuyorlar bitanem sana karışanı gel bana söyle gibisinden konuştum çıtını bile çıkarmadı çok sinir oldum ya sözde çok seviyor gibi davranıyor bizim yanımızda Rabbim bildiği gibi yapsın 😠

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi akşamlar kızlar eşimin halası depremden dolayı evi yıkılacağı için bizimle kaynanamlarda kalıyor aşırı yüksek sesle konuşuyor bebeğim daha 4 aylık çok korkuyor eşim defalarca uyanmasına rağmen dinlemiyor bugun de kızımın ona dikkatli korkarak baktığını farkettim dönüp Bi baktım ki kızıma ters ters tehdit eder pozisyon da bakıyor sen kimsin ya daha 4 aylık bebeğe o şekilde bakıyor vicdansız kadın ben de kızımı aldım ordan seni mi korkutuyorlar bitanem sana karışanı gel bana söyle gibisinden konuştum çıtını bile çıkarmadı çok sinir oldum ya sözde çok seviyor gibi davranıyor bizim yanımızda Rabbim bildiği gibi yapsın 😠
Kız bazı insanlar çok fena deprem bile uslandrmdi yemin ederim ki varya arkadaşımın da görümcesi kızın çocuklarına bağırıyor kızıyor laf söylüyor kızın zoruna gidiyor yaptığı çok ayıp bir şey yani bnve çocuklara güzel davranilmli ki nerelerden gelmiş biraz insan düşünür taşınır ayıp yani burda da bizimle gelen vardı hep oğluma kızıyordu hep anlatamam ciddi bazn şakaya oğlum ne zaman gidecekler deyip durdu ve gttiler geri işte

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benimde sayılı gerçekten çocuğuma laf çarparsa güzel davranmazsa asla gitmem mecbur kalmadıkça kim olursa olsun ama laf söyleyemem
Kesinlikle pat pat söylerim karşımdakinin kırılması acikcasi umrumda olmaz Çünkü beni basta kirmis ki bende onu kirarim niraz bu konudan sanirim gattarim🤷‍♀️🤣🤭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kesinlikle pat pat söylerim karşımdakinin kırılması acikcasi umrumda olmaz Çünkü beni basta kirmis ki bende onu kirarim niraz bu konudan sanirim gattarim🤷‍♀️🤣🤭
Olsun en güzeli öyle olanın yeri toplumda daha çok Emin ol 🤗 bn asla kimseye laf çarpamam huyum ve eşimde kendini çok ezdiriyorsun diye kızar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar