Sorum var Eşimin halası sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Eşimin halası sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin halası sorunu
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğumun gülüşü batıyor kendisine demekki canım rabbim ona evlat vermemiş hıncını çocuğum dan almaya çalışıyor yada Allah bildiği gibi yapsın kalbine göre versin lafa gelince bunu bana verin ben besleyim diyor 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah gider kuzum🙏
İnşallah canım çok sağol

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çocuğumun gülüşü batıyor kendisine demekki canım rabbim ona evlat vermemiş hıncını çocuğum dan almaya çalışıyor yada Allah bildiği gibi yapsın kalbine göre versin lafa gelince bunu bana verin ben besleyim diyor 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım çok sağol
🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar kızlar eşimin halası depremden dolayı evi yıkılacağı için bizimle kaynanamlarda kalıyor aşırı yüksek sesle konuşuyor bebeğim daha 4 aylık çok korkuyor eşim defalarca uyanmasına rağmen dinlemiyor bugun de kızımın ona dikkatli korkarak baktığını farkettim dönüp Bi baktım ki kızıma ters ters tehdit eder pozisyon da bakıyor sen kimsin ya daha 4 aylık bebeğe o şekilde bakıyor vicdansız kadın ben de kızımı aldım ordan seni mi korkutuyorlar bitanem sana karışanı gel bana söyle gibisinden konuştum çıtını bile çıkarmadı çok sinir oldum ya sözde çok seviyor gibi davranıyor bizim yanımızda Rabbim bildiği gibi yapsın 😠
Allah Allah ya kuzum nasıl insanlar var ya 4 aylık bebeğe öyle kızılır mı sinirli sinirli bakılır mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar