Eşimin kokusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Eşimin kokusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,290 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Eşimin kokusu
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bikacgundur eşimin kokusundan tiksiniyorum yanına yaklaşmak istmiyorum tezek kokusu gibi çok iğrenç bir koku geliyor burnuma sizdede böyle oluyormu
Allah kolaylık versin geçer ya bendede tam tersi esimi işe bile gonderesim gelmiyordu kuyruk gebi geziyordum evede arkasindan😂😂işten gelene kadarda ağla ağla basım ağrıyordu ya

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bazi gebeler eşinin iyine cok düsun oluyo hamiilelig zamani bazilari diksiniyo baya normal.canim.bu konu hakda bir kac kisi post acmisdi😍😀hatirlayanlar vardir elbet
mesela ben ilk kizimla sesini duymaya tahammül edemiyodrum🥴 ama bu ikincide bir kez daha aşık olmuştum ❤️❤️yaa ne tuhaf😊 bu hamilelikte ne zor işmiş herşeyi yaşatıyor anam moddan moda geçiyoruz 😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bikacgundur eşimin kokusundan tiksiniyorum yanına yaklaşmak istmiyorum tezek kokusu gibi çok iğrenç bir koku geliyor burnuma sizdede böyle oluyormu
Çok şükür benim öyle problemlerm olmadı kuzum koku hassasiyetm olmadı hani bazıları mutfağa falanda giremedm derler ya ama ablamda aynı şeyleri yaşadı seninle eşi kokuyo geliyodu ona ama belkide psikolojik normal yani bi sen degilsn hormonların etkisiyle yasanabiliyo

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal bı durum hepimiz yaşadık bu durumu ama zamanla geçer cnm tabi bazilarinin doğuma kadar devam ediyor.. benim halen bazı kokulara hassasiyetim var.. ve berbat bı koku hassasiyetim vardı sıvı sabun oda spreyi akla gelen herşeyden midem bulaniyordu☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok şükür benim öyle problemlerm olmadı kuzum koku hassasiyetm olmadı hani bazıları mutfağa falanda giremedm derler ya ama ablamda aynı şeyleri yaşadı seninle eşi kokuyo geliyodu ona ama belkide psikolojik normal yani bi sen degilsn hormonların etkisiyle yasanabiliyo
Aynen kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.