Eşimin video alışkanlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Eşimin video alışkanlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,466 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin video alışkanlığı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım şimdi kız erkek farketmiyor ki bu pis sapiklar erkek kız demeden yapıyor o derece bir sapkınlık durumuna gelmişler Allah'ım cümlemizin çocuklarını korusun inşallah böyle pis düşünceli pis varliklardan
Amin ecmain insaAllah 🤲 en sinir olduqum şey ne biliyomsnz psikiyatrilerin yada psikoloqların bu durum sıradan ms qibi ifade etmeleri siradanlastrmalri. Böyleleri okumsslar meslek sahibi olmuşlar sözüm yok ama düzeni bozuyorlar. Kadinlar bile eşim yapıyor diye kabullendrmsler çok üzücü kinamiyorum ama olmaz miqde almz akıl kalp kaldrmaz ya Allah ıslah etsin

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Sizde buna susuyomusunuz böyle birşey nasıl kabul ediyorsunuz ne saçma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buda bir tür aldatmaya giriyo yani nasıl bunu komik biseymis gibi anlatıyorsunuz valla hayret bişey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya bişey olmaz unutur eder diyenlere bakma buda aldatma sayiliyo yani eşiniz resmen başka birilerini düşünerek kendini tatmin ediyo boyle bir igrenclige gülerek cevap veren kendine saygısı olmayan insanlara bakma sen böyle bişey bidaha yaparsa birazcık hissedersem bende erkekleri izliyecem dersin eğer bosanamiyosan yani böyle iğrençlik mi olur
Çok haklısın bende aldatma buluyorum bazılarının böyle normal karşılaması çok ters geliyor bana yani kendi eşim olsa mahvederim onu kimse kusura bakmasın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebe doğunca kucağına alınca kıymetini anlarsa yaptiklarjni ona yaşat bu defa sen kötü davran bebeği istemiyomus gibi yap yaşattiklarinj tek tek yaşat illa affedecek sen önce yasattiklarini yaşat ondan sonra affet
Canım ben eşimdede suç bulmuyorum ailesi sıkıntılı sürekli eski hayatını eski sevgililerini anlatarak heveslendiriyorlar ve beni sürekli kötülüyorlar şehir merkezinde büyüdüm diye hiçbir zaman birbirimize bağlanmamıza müsade etmediler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin ecmain insaAllah 🤲 en sinir olduqum şey ne biliyomsnz psikiyatrilerin yada psikoloqların bu durum sıradan ms qibi ifade etmeleri siradanlastrmalri. Böyleleri okumsslar meslek sahibi olmuşlar sözüm yok ama düzeni bozuyorlar. Kadinlar bile eşim yapıyor diye kabullendrmsler çok üzücü kinamiyorum ama olmaz miqde almz akıl kalp kaldrmaz ya Allah ıslah etsin
Zaten bu kadar olayları onlar normalleştirmedi mi canım psikologlar bir yandan diziler bir yandan resmen normal gibi yayın yapiyoalr ya Allah'ım akıl fikir versin en azından bazıları bilinçli de kanmkyor böyle şeylere

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın bende aldatma buluyorum bazılarının böyle normal karşılaması çok ters geliyor bana yani kendi eşim olsa mahvederim onu kimse kusura bakmasın
Kiz tabiki aldatma o videodaki adamın yerinde olmak istiyor kendini onun yerine koyuyor bir nevi ilişki yaşıyor bu alışkanlık değil bildiğimiz adam hayalinde yatıp kalkıyor o videodaki gibi bir bayana denk gelse gidip yatar kalkar yani içten içe merak edecek gerçekte yaşamak istiycek

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben eşimdede suç bulmuyorum ailesi sıkıntılı sürekli eski hayatını eski sevgililerini anlatarak heveslendiriyorlar ve beni sürekli kötülüyorlar şehir merkezinde büyüdüm diye hiçbir zaman birbirimize bağlanmamıza müsade etmediler
Esinde suç bulmuyomusun Merve sen kaç yaşındasın Allah'ını seversen etme eyleme şimdi ben sana desem gel eşini aldat desem benim lafına git onu bunu yap bebeği isteme desem beni dinler misin kızım o adamın aklı iradesi yokmu çocuk mu bu şekerle cocgundan karısından vazgecirebiliyolar eşinin suçu yokmuş kız git Allah'ını seversen akşam akşam beni sinire boğma

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kiz tabiki aldatma o videodaki adamın yerinde olmak istiyor kendini onun yerine koyuyor bir nevi ilişki yaşıyor bu alışkanlık değil bildiğimiz adam hayalinde yatıp kalkıyor o videodaki gibi bir bayana denk gelse gidip yatar kalkar yani içten içe merak edecek gerçekte yaşamak istiycek
Aynen öyle😏

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Mal mı bu adam aklı iradesi yokmu ona öyle konuşanlara o benim eşim çocuğum olacak kapatın çenenizi diyemiyor mu kız sanada varya iki dakka hak verdim pişman ettin asıl eşinin ailesi suçlu değil o adam adam gibi adam olsa hamile karısının arkasında yanında durur kocanizin acizligini başkalarına yüklemeyin o önce eşine çocuğuna sahip çıkardı sevseydi o anne baba falan bahane bahane

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cbm kafana takma erkeklerin hemen hemen hepsi böyle inan .. o yüzden kendini suclama.. kendini de üzme bebeğin etkilenir
Hic genelleme yapmayin canim erkekler boyle felan degil normalmis bi durummus gibi yorum yapmayin lutfen toplumun ahlaki degerlerinin en onemli tasi anne ve babadir. Boyle insanlar cogaldikca toplumun zihniyeti de bozuluyor normal felan degil bu durum. Bu grenclik hadi o adam yapiyor eslerin susmasi cok sacma insan kendini neden boyle bi saygisizliga layik gorebilirki aklim almiyor.

Tüm sayfalar yüklendi.