Eşimin video alışkanlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Eşimin video alışkanlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,350 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimin video alışkanlığı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben eşimdede suç bulmuyorum ailesi sıkıntılı sürekli eski hayatını eski sevgililerini anlatarak heveslendiriyorlar ve beni sürekli kötülüyorlar şehir merkezinde büyüdüm diye hiçbir zaman birbirimize bağlanmamıza müsade etmediler
Eşinin ailesinin zerre suçu yok suç eşinde asıl onlar senin hakkında onun yanında nasıl konuşabiliyor o buna nasıl müsade ediyor nasıl senin üzülmene göz yumuyor sen onu sorgula kaynana o bu su her zaman konuşur önemli olan kocanın konusturmamasi eşine sahip çıkıp arkadaşında bir dağ gibi durması burda tek suçlu eşler aileler asla değil

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mal mı bu adam aklı iradesi yokmu ona öyle konuşanlara o benim eşim çocuğum olacak kapatın çenenizi diyemiyor mu kız sanada varya iki dakka hak verdim pişman ettin asıl eşinin ailesi suçlu değil o adam adam gibi adam olsa hamile karısının arkasında yanında durur kocanizin acizligini başkalarına yüklemeyin o önce eşine çocuğuna sahip çıkardı sevseydi o anne baba falan bahane bahane
Canım benim kocamın ailesi hacı hoca işleriyle çok uğraşıyor

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kocamın ailesi hacı hoca işleriyle çok uğraşıyor
Büyü su bu diyosam Allah'ından bulsunlar ayaklarına dolansin ama eğer öyle birşey yoksa tek suçlu kişi eşin yani kimseyi suçlama biz niye kimsenin aklına gitmiyoruz öyle düşün biz niye milletin lafıyla esimizden çocuğunuzdan sogumuyoruz tek suçlu eşin herkes her zaman konuşacak onları susturacak olan tek kişi eşler eğer bunu yapmıyorsa sevmiyodur net

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Büyü su bu diyosam Allah'ından bulsunlar ayaklarına dolansin ama eğer öyle birşey yoksa tek suçlu kişi eşin yani kimseyi suçlama biz niye kimsenin aklına gitmiyoruz öyle düşün biz niye milletin lafıyla esimizden çocuğunuzdan sogumuyoruz tek suçlu eşin herkes her zaman konuşacak onları susturacak olan tek kişi eşler eğer bunu yapmıyorsa sevmiyodur net
Kimin suçlu olduğunu birtek Allah biliyor kuzum burda tek suçsuz varsa oda bebeğim kendimi üzüp sıkıntıya sokarak onu yıpratamam ben. O yüzden en baştaki yorumları yaptım. Onları insan yerine koyarak yüceltmiyorum sadece

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten böyle olduğunu bilseydim ne severdim ne evlenirdim
Valla sana hakveriyorum gerçekten adilik bu yaptığı kadın gidip video izlese kadınların midesi öyle birşeyi izlemeyi almaz erkeklerden cidden tiksiniyorum Allah'tan bulsunlar ya! Bı defa psikolojik değil bu bariz sapıklık! Çünkü dinen ne diyor erkeğin tesettürü gözleridir. Gözlerine sahip çıkacak her gördüğüne bakmayacak cidden Allah boyle erkeklerin hakkından gelsin ne denir ki?!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım kadın bakama değil ben ilk başta eşime mesela dedim yediğin her b*k* bende sana yaparım hatta iki katını diye uyardım tek bir şeyin karşılığını yapmam oda aldatma yada ona benzer usulsüz şeyler diye babamın evi bana hep açık dedim tek başına kalırsın yediğin boklarla beraber dedim şükür hiç bir sikıntimiz yok. Hala öyle diyorum bana yaptığı yaşattığı her şeyi ona iki misli odetirim aldatma yada usuzlsuz şeylerin karşılığını yapmam ama bırakıp gideirm yani
Bende gittim daha geçen küs gittim ama karnımdaki çocuğu babasız büyütmek istemiyorum onun bir yanı eksik kalsın istemiyorum annem dedi ben babanıza sizin için katlandim

Valla canım kadın bakama değil ben ilk başta eşime mesela dedim yediğin her b*k* bende sana yaparım hatta iki katını diye uyardım tek bir şeyin karşılığını yapmam oda aldatma yada ona benzer usulsüz şeyler diye babamın evi bana hep açık dedim tek başına kalırsın yediğin boklarla beraber dedim şükür hiç bir sikıntimiz yok. Hala öyle diyorum bana yaptığı yaşattığı her şeyi ona iki misli odetirim aldatma yada usuzlsuz şeylerin karşılığını yapmam ama bırakıp gideirm yani
Bende gittim daha geçen küs gittim ama karnımdaki çocuğu babasız büyütmek istemiyorum onun bir yanı eksik kalsın istemiyorum annem dedi ben babanıza sizin için katlandim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.