Eşimle anlaşamıyorum 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Eşimle anlaşamıyorum 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,481 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimle anlaşamıyorum 😔
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yenianne8

Kayıtlı Üye
rank

Eşin kaç yaşında ve kavga sebeplerinizi birkaç tanesini söylermisin
34 yaşında kavga sebeplerimiz cevizin içini doldurmaz ki 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zorla mı evlendirildi iz cnm 6 ay ne ki canım cicim ayları rabbim aranızdaki sevgi bağını

34 yaşında kavga sebeplerimiz cevizin içini doldurmaz ki

34 yaşında kavga sebeplerimiz cevizin içini doldurmaz ki
Zorla mı evlendirildi iz cnm 6 ay ne ki canım cicim ayları rabbim aranızdaki sevgi bağını kuvvetlendrsn cnm
Hayır severek evlendim ben ama onu bilmiyorum sevseydi bensiz bir gün bile geçirmek istemezdi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Üstelik 23 haftalık hamileyim evliliğimizin başından beri anlaşamıyoruz sürekli kavga ediyoruz beni eziyor küçümsüyor daha anlatacak çok şey var ama..😔düşünün biz 6 aylık falan evliyiz o köydeki evinde yaşıyor ben annemlerde kalıyorum bu çocuktan dolayı elim kolum bağlı köyde yaşıyorum dedikodu laf söz ne birsey yapamıyorum her günüm stres sıkıntıyla geçiyor mutlu da değilim ne yapacağım ya bana bir akıl verin bu arada ben 22 yaşındayım 😔
Zoraki bi evlilikmiydi canim bu bende esimle severek evlendim ilk aydan hamile kaldım düşük riski yuzunden calisamadim bide devlet hastanesi bebegi almak istedigi için ozele gittim sürekli kavga ediyorduk bizde çocuk dogdu bu seferde cocuk yuzunden kavgalar ettik bir süre sonra artik kavgalarin bosa oldugunu anladik şimdi herseyi konusarak cozmeye calisiyiruz ben hic evi terk etmedjm hic yatagimida ayirmadim kavga etsekte kussekde yaninda yattim oda ayni sekilde hic cekip gitmedi ayrilik olursa sogumada olur canim İnşallah duzekir araniz bebisinle beraber guzek bir yuvan olur

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
34 yaşında kavga sebeplerimiz cevizin içini doldurmaz ki 😔

Peki Severek mi evlendiniz yani durumunu bilmediğim için yorum yapamıyorum ama eşin ile aranda 12 yaş fark var bu bazı kişilerde olumlu bazı kişilerde ise olumsuz sonuçlar verebiliyor sana göre daha olgun daha duragan herşeyi daha detaylı düşünebilen senin görmediğini görebilecek bir yaşta sorunlarınıza kavgalarınıza bunlar sebep mi sen daha iyi bilirsin ayrıca neden ayrı kalıyorsunuz terk mi ettin ?

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Üstelik 23 haftalık hamileyim evliliğimizin başından beri anlaşamıyoruz sürekli kavga ediyoruz beni eziyor küçümsüyor daha anlatacak çok şey var ama..😔düşünün biz 6 aylık falan evliyiz o köydeki evinde yaşıyor ben annemlerde kalıyorum bu çocuktan dolayı elim kolum bağlı köyde yaşıyorum dedikodu laf söz ne birsey yapamıyorum her günüm stres sıkıntıyla geçiyor mutlu da değilim ne yapacağım ya bana bir akıl verin bu arada ben 22 yaşındayım 😔
Canim benim öncelikle merhaba yazdıklarına çok üzüldüm daha yeni evlisiniz kavganizin olmasi çok normal birbirinizin huyunu suyunu bilmiyorsunuz birde hamilelik hormonlar zaten çok etkiliyor insanı. Bende bunları yaşamış biri olarak sabret derim ben ilk aydan hamile kaldım eşimle severek evlendik ama çok kavgamız oldu abartısız her gün ağlardım biraz sabretmeye çalış evini eşini bırakma sakın gözden uzak olan gönülden de uzak olur derler arada alttan almaya çalış sen haklı da olsan özür dilemeyi bil yıkıcı değilde yapıcı olmaya çalış şimdi diyeceksin hep ben mi fedakarlık yapayım inan daha iyi olacağını göreceksin özür dilemekle inan kimse kuculmez Rabbim bu günleri hayırlısıyla atlatmanizi nasip etsin inşallah

Ebru buğlem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım esini ıslah etsin

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kendini hiç üzme o masum bebeğini düşün sen üzülürsün oda etkilenir hiç birşeyi takma kafana ne kaçanı ne başkasını herkesi boş ver uğraş biseylerle mesela örgü or kitap oku neblim oyalan düşünme kimseyi belki çocuk olduktan sonra duzeli çocuğunu sağ salim al kucağına sonra napicagina karar verirsin belki iyi olur aranız belkide bosanirsin neblm ya ama şuanda üzme kendini olurmu daha çok küçüksün Allah'ım hakkında hayırlısı olsun inşallah🤲❤️

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Cnm Eğer büyük sebepler yoksa ortada küçük şeylerde kavga ediyorsanız ve sen hamile kaldıysan cook normal bence çünkü bizde ilk iki yıl herşeye kavga ederdik ev içindeydik kaynanam gene ne oldu sorunca söyleyecek bisey bile bulamıyordum düşün ama hep bi kavga hep bi sataşma öyle öyle alıştık birbirimize şimdide Tabi ki oluyor ama asla eskisi gibi degil bin şükür cook iyiyiz inş sizinde düzelir

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Peki Severek mi evlendiniz yani durumunu bilmediğim için yorum yapamıyorum ama eşin ile aranda 12 yaş fark var bu bazı kişilerde olumlu bazı kişilerde ise olumsuz sonuçlar verebiliyor sana göre daha olgun daha duragan herşeyi daha detaylı düşünebilen senin görmediğini görebilecek bir yaşta sorunlarınıza kavgalarınıza bunlar sebep mi sen daha iyi bilirsin ayrıca neden ayrı kalıyorsunuz terk mi ettin ?
Kiz yok yaşla ne alakası var ahlaksız her yerde ahlaksız benim eşim benden 3 yaş büyük her şeye karışır evde ki bulgur simit salça her şeyi kilosuna kadar takip eder doğum yapcam şimdi doktorda gün almaya geldim geçen gün çekyat aldım diye 2 gündür benimle kavgalı Allah tan kaynanam gorumlerim ne it kılı olduğunu biliyor beni tutuyor dışarı milyar yedirse gözüne gelmiyor eve gelince ruhu çekiliyor en iyisinin boynu altında kalsın

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ne kadar da Çok saçma bi yorum çocuk neden oldu nasibinde varmış ki olmuş emin ol korunup hamile kalanda var lütfen mantıklı yorumlar yazalım cahilliğiniz toplumu yanıltmasın.
Benim yorumlarım seni ilgilendirmez. Rahatsız oluyorsan okumazsın olur biter. Üslubuna dikkat et senin gibi cahillerde insanlara bulaşmaktan başka bişey yapmaz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar