Eşimle anlaşamıyorum 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Eşimle anlaşamıyorum 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,525 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimle anlaşamıyorum 😔
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kiz yok yaşla ne alakası var ahlaksız her yerde ahlaksız benim eşim benden 3 yaş büyük her şeye karışır evde ki bulgur simit salça her şeyi kilosuna kadar takip eder doğum yapcam şimdi doktorda gün almaya geldim geçen gün çekyat aldım diye 2 gündür benimle kavgalı Allah tan kaynanam gorumlerim ne it kılı olduğunu biliyor beni tutuyor dışarı milyar yedirse gözüne gelmiyor eve gelince ruhu çekiliyor en iyisinin boynu altında kalsın
Allah yardımcın olsun inşaAllah valla oda ayır Bi psikolojik rahatsızlık 🤦‍♀️ ama yaş farkından ötürü sorun çıkan evliliklerde oluyor kuzum genelde bu kıskançlıktan ötürü başlıyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Üstelik 23 haftalık hamileyim evliliğimizin başından beri anlaşamıyoruz sürekli kavga ediyoruz beni eziyor küçümsüyor daha anlatacak çok şey var ama..😔düşünün biz 6 aylık falan evliyiz o köydeki evinde yaşıyor ben annemlerde kalıyorum bu çocuktan dolayı elim kolum bağlı köyde yaşıyorum dedikodu laf söz ne birsey yapamıyorum her günüm stres sıkıntıyla geçiyor mutlu da değilim ne yapacağım ya bana bir akıl verin bu arada ben 22 yaşındayım 😔
Daha çok gençsin kuzum görücü usulü yoksa severek mi evlendin eşin kaç yaşında ne iş yapiyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Üstelik 23 haftalık hamileyim evliliğimizin başından beri anlaşamıyoruz sürekli kavga ediyoruz beni eziyor küçümsüyor daha anlatacak çok şey var ama..😔düşünün biz 6 aylık falan evliyiz o köydeki evinde yaşıyor ben annemlerde kalıyorum bu çocuktan dolayı elim kolum bağlı köyde yaşıyorum dedikodu laf söz ne birsey yapamıyorum her günüm stres sıkıntıyla geçiyor mutlu da değilim ne yapacağım ya bana bir akıl verin bu arada ben 22 yaşındayım 😔
Canim yeni evliliklerde oluyo boyle benim 20 ewimin 33 yasi var bir birmizi sevmemize regmen anlawamiyorduk simdi hersey yolunda amma siz anlawmadigniz ucunmu ayri ayri evlerde qalirsiz?

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Benim yorumlarım seni ilgilendirmez. Rahatsız oluyorsan okumazsın olur biter. Üslubuna dikkat et senin gibi cahillerde insanlara bulaşmaktan başka bişey yapmaz.
Benim lafımla bana cevap verdiğini mi sandın sen şimdi öyle sanmaya devsm et cahil kimin olduğu belli değil insanları yanlış bilgilendirirsen beni gayet ilgilendirir yaşının küçüklüğüne veriyorum canım pek ufaksın tecrübesizliğinden insanları yanlış bilgilendiremezsin anladınmıı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim lafımla bana cevap verdiğini mi sandın sen şimdi öyle sanmaya devsm et cahil kimin olduğu belli değil insanları yanlış bilgilendirirsen beni gayet ilgilendirir yaşının küçüklüğüne veriyorum canım pek ufaksın tecrübesizliğinden insanları yanlış bilgilendiremezsin anladınmıı
İstediğini vermeyeceğim bi köşede kudurmaya devam et 😌😘

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar da Çok saçma bi yorum çocuk neden oldu nasibinde varmış ki olmuş emin ol korunup hamile kalanda var lütfen mantıklı yorumlar yazalım cahilliğiniz toplumu yanıltmasın.
Tatlım birini uyarmak bu uslüpla olmaz karşındakini sözleri için eleştirirken kendi sözlerinede dikkat etmek gerekir sorunlu bir evliliğiniz var ise neden çocuk yaptınız yazık değil mi o çocuğa inşaAllah bebek olunca aranız düzelir cümlesine karşılık savaş açacak kalp kıracak ve rencide edecek hiçbirşey yok karşındakini ne kadar tanıyorsun ki cahil kelimesini yapıştırıyorsun çok yanlış lütfen daha seviyeli yorumlar yapın tartışırken bile bu böyle olmamalı ben bayanları bu şekilde görmekten çok üzüntü duyuyorum yapmayın lütfen 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım sonradan olsa bırsey vardır derim ama basımdan beri anlasmamak cok zor bırde yas farki varmıs baya ayır kafa yapılarına sahipsiniz heralde keske yapacak soylenecek bırsey olsa bebegını dusunerekten mutlu olmaya calıs Allah yardımcın olsun 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar