Sorum var eşimle beraber

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan eşimle beraber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,790 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı eşimle beraber
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimin doğum günü yaklaşıyor ne yapsam bilemedim 2 yıllık evliyiz ilk doğum günümde bana çok güzel sürpriz hazırlamıştı. 2.doğum günümde eltim doğum yapmıştı hastanede yanında kalıyordum doğum günüm olduğu günün akşam ı na çıktık hastaneden çıkacağımız öncesinden belli değildi eve geldikten sonra eşim Bi pasta alıp gelmiş kuru kuru kutladı doğum günümü ben de öyle mi yapsam acaba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
esim cocuklarim ve ben neden bişey yapamiyoruz bisey yapinca kocam başkasini dahil ediyo işin icine biyere gidecez hep bi başkasiyla gidiyoruz ben esim cocuklarim hic bir yere gidemicekmiyiz ya

bir hafta öncesinden söz verdi sahile gidecez diye bende zannettimki 11 seneden beri ilk defa beraber biyeregidecez 11 senedir sahile gitmemişim ilk defa gidecez zannettim gitmiş eniştesine demiş biz sahile gidiyoruz beraber gidelim senin cocuklar benim cocuklar hep beraber gidelim demiş beni aradi hazirlan aksama işten gelince gidelim diye bide demezmi eniştelerde gelecek ben kizdim biz neden gitmiyoruz diye baktim olmuyo dedim sen eniştenle gidersin ben gelmiyorum dedim iyimi ettim bilmiyorum ama dedim gidiyosan git ben gelmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yillardir gidelim gezelim beraber diyorum ilk defa tamm dedi oda peşimize birilerini takiyo ben nasil bu huyundan vaz gecircem kocami

yillardir gidelim gezelim beraber diyorum ilk defa tamm dedi oda peşimize birilerini takiyo ben nasil bu huyundan vaz gecircem kocami

Haklısın kuzum tabi ki insan ister eşi cocuklari ile yanlız vakti geçirmeyi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
esim cocuklarim ve ben neden bişey yapamiyoruz bisey yapinca kocam başkasini dahil ediyo işin icine biyere gidecez hep bi başkasiyla gidiyoruz ben esim cocuklarim hic bir yere gidemicekmiyiz ya

bir hafta öncesinden söz verdi sahile gidecez diye bende zannettimki 11 seneden beri ilk defa beraber biyeregidecez 11 senedir sahile gitmemişim ilk defa gidecez zannettim gitmiş eniştesine demiş biz sahile gidiyoruz beraber gidelim senin cocuklar benim cocuklar hep beraber gidelim demiş beni aradi hazirlan aksama işten gelince gidelim diye bide demezmi eniştelerde gelecek ben kizdim biz neden gitmiyoruz diye baktim olmuyo dedim sen eniştenle gidersin ben gelmiyorum dedim iyimi ettim bilmiyorum ama dedim gidiyosan git ben gelmiyorum

Bence iyi yaptın yaa karı koca olarak ailecek bişey yapmak herkes ister yani birilerini dahil etmesi sinir bozucu bide her seferinde olması 😠

Tüm sayfalar yüklendi.