Sorum var eşimle beraber

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan eşimle beraber başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,781 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı eşimle beraber
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
zaten

başkalariyla götureceklerse yada göturupte burnumuzdan getireceklerse hic gelmesinler parayi versinler biz cocuklarimizla gideriz degilmi ama ya
Yeni evlilere bişey demiyomda onlar cicim aylarinda bir süreden sonra mesela ben 15 yıllık evliyim kovanda kendi kafanda olmadigi zaman cocuklarinla vakit geçirmek daha güzel oluyor bu benim fikrim

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
İşte bu edepsizlik oluyor kusura bakmasınlar da tamam Meral edersin de bu kadar da olmaz ya 🤦🏻‍♀️
Ayn cnm merak edip telefonla araman ayrı doğum hanenin kapısına kadar gelmen ayrı Allah ıslah etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok iyi yapmışsın canım aynı benim eşim de öyle. Bi kere bana da söz vermişti yemeğe götürecem diye gitti 2 yeğenini de getirdi yanımızda ne zaman geçen de pikniğe gidelim dedim tamam abim gile de söyleyim hep birlikte gidelim dedi ben de dedim ben gitmiycem vaz geçtim çok. Bazı erkekler çok sinir bozucu

Utanması gereken kişi sen değilsin canım onlar ve eşin

Utanması gereken kişi sen değilsin canım onlar ve eşin
Bilmiyorum cnm o halde görülünce utancımdan yerin dibine girdim resmen ve eşimde kızdı onlara zaten ama tabi eşim ilk başta müsade etmeyecekti

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
esim cocuklarim ve ben neden bişey yapamiyoruz bisey yapinca kocam başkasini dahil ediyo işin icine biyere gidecez hep bi başkasiyla gidiyoruz ben esim cocuklarim hic bir yere gidemicekmiyiz ya

bir hafta öncesinden söz verdi sahile gidecez diye bende zannettimki 11 seneden beri ilk defa beraber biyeregidecez 11 senedir sahile gitmemişim ilk defa gidecez zannettim gitmiş eniştesine demiş biz sahile gidiyoruz beraber gidelim senin cocuklar benim cocuklar hep beraber gidelim demiş beni aradi hazirlan aksama işten gelince gidelim diye bide demezmi eniştelerde gelecek ben kizdim biz neden gitmiyoruz diye baktim olmuyo dedim sen eniştenle gidersin ben gelmiyorum dedim iyimi ettim bilmiyorum ama dedim gidiyosan git ben gelmiyorum

yillardir gidelim gezelim beraber diyorum ilk defa tamm dedi oda peşimize birilerini takiyo ben nasil bu huyundan vaz gecircem kocami

yillardir gidelim gezelim beraber diyorum ilk defa tamm dedi oda peşimize birilerini takiyo ben nasil bu huyundan vaz gecircem kocami

İyi yapmışsın canım gitmemekle başbaşa gitmek seninde hakkın hep birileriyle olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayn cnm merak edip telefonla araman ayrı doğum hanenin kapısına kadar gelmen ayrı Allah ıslah etsin

Bilmiyorum cnm o halde görülünce utancımdan yerin dibine girdim resmen ve eşimde kızdı onlara zaten ama tabi eşim ilk başta müsade etmeyecekti
Amin kuzum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
kadinin ferdi erkegi yendi

kizlar eşim benim kararliligimi gorunce eniştesine işim cikti demiş akşam eşim cocuklarim biz gidiyoruz tek başimiza gezmeye 🤣🤭🤗🤗🤗🤗
Çok sevindim canım erkeklere fazla boyun eğmeye fazla değer vermeye gelmiyor hemen kendilerini birşey sanıyorlar biraz da inat yapmak lazım 😁

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
esim cocuklarim ve ben neden bişey yapamiyoruz bisey yapinca kocam başkasini dahil ediyo işin icine biyere gidecez hep bi başkasiyla gidiyoruz ben esim cocuklarim hic bir yere gidemicekmiyiz ya

bir hafta öncesinden söz verdi sahile gidecez diye bende zannettimki 11 seneden beri ilk defa beraber biyeregidecez 11 senedir sahile gitmemişim ilk defa gidecez zannettim gitmiş eniştesine demiş biz sahile gidiyoruz beraber gidelim senin cocuklar benim cocuklar hep beraber gidelim demiş beni aradi hazirlan aksama işten gelince gidelim diye bide demezmi eniştelerde gelecek ben kizdim biz neden gitmiyoruz diye baktim olmuyo dedim sen eniştenle gidersin ben gelmiyorum dedim iyimi ettim bilmiyorum ama dedim gidiyosan git ben gelmiyorum

O ne ya maaile gezmemi olurmus insan ailesiyle gezmek vakit gecirmek istiyor enistede bonus heralde😄

Ben kadın gücü diye buna derim iyi git gez cnm bolca tadını çıkar☺️☺️
💪💪💪💪sevindim cnm senin adina tepki gostermeseydin her gezmede bir kuyruk takilirdi peşinize 😄

Ben kadın gücü diye buna derim iyi git gez cnm bolca tadını çıkar☺️☺️
💪💪💪💪sevindim cnm senin adina tepki gostermeseydin her gezmede bir kuyruk takilirdi peşinize 😄
Ben ingilteredeyim yazın cocuklarimi alip Türkiye'ye gidiyorum kocam burda kalıyor bende orda kafama göre gez toz napiyim kocayı paramı aldimmi tamamdır🤭🤣🤣🤣💃💃
Azranurum ayni bnm kafadansin sponsor olsunlar gelmeselerde cokta tin😄😄

Seni en iyi ben anlarım canım daha bir yıldır evliyiz bizde eşimle hiç başbaşa bişey yapamadık hep birileri peşimizde geçen doktor muayenem var kadın doğumda amcasının oğlu takıldı peşimize kliniğe kadar geldi hemşire bile dedi çok streslisin sakin ol diye
Amca oglu cnm onada hak ver en dogal hakki odaya sokup ultrason göruntulerinide izletseydin bari yazik merak ediyordur kiyamam😄😄😄

Son düzenleme:

sengulyaylaci

Kayıtlı Üye
rank

Aynısından bende de var maalesef ya. Nereye gitsek ya birileriyle gidiyoruz ya da gidemiyoruz. Bi de 1 yıllık evliyiz daha. Baş başa kalamıyoruz hiç. Hamile olduğum için yakınlaşamıyoruz da çok fazla. Eşim var mı yok mu belli değil. Psikolojim bozuldu

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aynısından bende de var maalesef ya. Nereye gitsek ya birileriyle gidiyoruz ya da gidemiyoruz. Bi de 1 yıllık evliyiz daha. Baş başa kalamıyoruz hiç. Hamile olduğum için yakınlaşamıyoruz da çok fazla. Eşim var mı yok mu belli değil. Psikolojim bozuldu
allah yardimcimiz olsun odun yontmak zor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar