Sorum var Esinden bosanmis velayeti babasinda olan bakar mi lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kul yarası tarafından oluşturulan Esinden bosanmis velayeti babasinda olan bakar mi lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,056 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Esinden bosanmis velayeti babasinda olan bakar mi lutfen
Konbuyu başlatan Kul yarası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım cumartesi günü pazar akşamı kadar bende ama göndermedi namusuzlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Direk babaya vermek zorunda kaldim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Direk babaya vermek zorunda kaldim

Soyledi ama benim bilmediğim polise gitsem bana getirseler para mi alıyorlar
Direk babadaysa cnm mahkeme sana belirli günler söylemiştir zaten cnm dosyaya yazmıştır sizede soylemistir cnm zaten şu gün şu saatlerde diye o günlerde getirmek zorunda yada sen gidiceksin alıcaksın eğer belirli verildiği gün getirmezse polisle icra yoluyla alınır bir iki bu şekilde zaten gostermezse zaten vekalet babadan düşer dava açarsan kuzum yada anlaşmalı olmus ortak vekelat olsaydı çocuk isteidignde sende istediğin de babada oluyor cnm tabi icra polis parası var ki bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla babayla tartışma olur korkuyorum bugün çocuğumu alma günü diyip polisle gide bildiğini diye biliyorum canm valla

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canimya Allah kadinlari bugune koyan evlatlarindan ayiran kişileri kahretsin sanki miletin kizini heyatini mahv etmekcin evleniyorlar
Bende bugün kavga ettim eşimle bir dünya apartman inledi resmen boşanmak için konuştuk büyükler araya girdi şuan aynı evde iki yabancı gbi konusmadan oturuyoruz bakalım sonumuz bizimde ne olcak 8 aylık bebeğim var

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bende bugün kavga ettim eşimle bir dünya apartman inledi resmen boşanmak için konuştuk büyükler araya girdi şuan aynı evde iki yabancı gbi konusmadan oturuyoruz bakalım sonumuz bizimde ne olcak 8 aylık bebeğim var
Canim ya kiyamam sana kendini uzme zaten herzaman uzulen biz kadinlar oluyoruz vallahi kisiler her zaman öz keyfinde olnalri bizim hislermiz ne cegdigmiz ilgilendirmiyor.

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canim ya kiyamam sana kendini uzme zaten herzaman uzulen biz kadinlar oluyoruz vallahi kisiler her zaman öz keyfinde olnalri bizim hislermiz ne cegdigmiz ilgilendirmiyor.
Kimsenin umrunda değil cnm hiç birşey eşimin video izlemesi üzeri kavga çıktı ve kavga baya büyüdü ve kıyametler koptu ama inan tek suçlu yine ben çıktım neymiş alt tarafı video izledi ne var bunda yine malını sana getiriyor akşam evine geliyor izlemekle koynuna almış olmuyor diye söylentiler içinde kaldım cnm yani yine suçlu ben oldum 😔

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kimsenin umrunda değil cnm hiç birşey eşimin video izlemesi üzeri kavga çıktı ve kavga baya büyüdü ve kıyametler koptu ama inan tek suçlu yine ben çıktım neymiş alt tarafı video izledi ne var bunda yine malını sana getiriyor akşam evine geliyor izlemekle koynuna almış olmuyor diye söylentiler içinde kaldım cnm yani yine suçlu ben oldum 😔
Kuzum her zaman öyle oluyor suç kadında oluyor bakanda noluyirki yanında diyilki boş boş konuşanlar beni sinir ediyor karı koca kavga ederken insanlar ne var orda bakıyir baksın dediyinde sinir oluyorum sana ne ya sana ne eş benim kendim bilirim o burnunuzu solmayın artık 🤦🤦

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum her zaman öyle oluyor suç kadında oluyor bakanda noluyirki yanında diyilki boş boş konuşanlar beni sinir ediyor karı koca kavga ederken insanlar ne var orda bakıyir baksın dediyinde sinir oluyorum sana ne ya sana ne eş benim kendim bilirim o burnunuzu solmayın artık 🤦🤦
Malesef kuzum etraf bunlarla dolu bir anne oğlunun yanında geline ne var bunda izlemiş malını geri sana getiriyor koynuna almamış ya sadce izlemiş normal birşeymis gösterirse daha bu adama ne dicem Allah aşkına oğluna kızp bunların yanlış birşey olduğunu ailevi huzuru bir iki kadın videosundan daha mı değerli demesi lazimken bu şekilde suçlu ben oldum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Malesef kuzum etraf bunlarla dolu bir anne oğlunun yanında geline ne var bunda izlemiş malını geri sana getiriyor koynuna almamış ya sadce izlemiş normal birşeymis gösterirse daha bu adama ne dicem Allah aşkına oğluna kızp bunların yanlış birşey olduğunu ailevi huzuru bir iki kadın videosundan daha mı değerli demesi lazimken bu şekilde suçlu ben oldum
Kuzum anne her zaman oğlunun tarafını tutuyor malesefki haksızda olsa 😏🤦 sinir oluyorum o zaman ya öyle diyeceksense karşıma ya

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum anne her zaman oğlunun tarafını tutuyor malesefki haksızda olsa 😏🤦 sinir oluyorum o zaman ya öyle diyeceksense karşıma ya
İşte kuzum bu dünyada hep ezilen biz kadınlar anneler zamanında annem bile neler konusunda ezilmiş neler çekmiş bende aynıyım şuan adam telefonda zevk peşinde evde benle zevk peşinde ama suçlu yine ben koynuna girme uzak kal adama yatmadin dışarı düştü senin yüzünden yine biz suçlu oluruz soran yok ki bu şekilde insanın midesi kaldırıyor mu

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İşte kuzum bu dünyada hep ezilen biz kadınlar anneler zamanında annem bile neler konusunda ezilmiş neler çekmiş bende aynıyım şuan adam telefonda zevk peşinde evde benle zevk peşinde ama suçlu yine ben koynuna girme uzak kal adama yatmadin dışarı düştü senin yüzünden yine biz suçlu oluruz soran yok ki bu şekilde insanın midesi kaldırıyor mu
Aynen kuzum cok hakklısı her zaman suçu kadında arıyolar malesefki 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar