Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,560 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😘 Canımsın kuzum aynı şekilde bende öyle oluyorum hem öğreniyorum hem gülüyorum 😘❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değişik bir samimet yakaladım seninle❤️

Allah'ın ayeti güzelim inanıp inanmamak onlara kalmış bir şey ben yazarım benden sorumluluk çıkar gerisi rabbim ile onların arasında 🤲🏻
Biz elimizden geleni yapalım gerisi onlara kalmış bir durum kuzum. Arkadaşlık konusuna gelince gerçekten farklı bir samimiyetimiz var herşey için teşekkürler❤️🙏🏻

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Sınır olmakta cok haklısın canım esin bı isler karıstı yor galiba durduk yere kimse resim silmez dikkat et

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya durduk yere başlamış silmeye napiyosun diye eğildim baktım ki hepsini isaretliyor başladı sen karisamazsin demelere sen kimsin haddini bil diyor hafıza açmak için herşeyi sildi ona attığım bebegimizin ultrosan görüntüsüne kadar,bu kadar gaddar nasıl olmuş olabiliyor diyorum ben mi abartıyorum normal mi yaptığı doğru duyguyu şuan cozemiyorum ama aşırı değersiz hissediyorum şuan kendimi
Cnm eşini en iyi sen tanırsin ne niyetle yaptigini sen anlayabilirsin bende cok kizardim üzülürdüm fotoğrafa video ya önem vermeyen karekterde bir insan mi yok sa bi anda mi değişti

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Şuan gerçekten çok şaşırdım ve çok üzüldüm.Birşeye sinir oldu da sana mı söylemiyor sinirinden acaba. Yada o resimleri Bi yere depoladı. Ama hamile birine bu şekilde de yapılmaması gerekiyor. Vardır birşeyi durduk yere degildir bence. Yanlış anlaşılma flan olmuştur belki. Şuan yazdıgını okurken ben bile sinir oldum kıyamam sana. İnşallah eşin hatasını anlar telafi eder canım 😔🤲

Malesef ki büyü diye birşey var. Eniştem de hiç inanmazdı terslerdi alay ederdi. Odasından muska ve bikaç birşey buldu. Adam delirmek üzereydi zaten işleri ters gitmeye başlamıştı uykularından sürekli sıçrıyordu bikaç şeyler yaşadı. Öyle odanı ara dedik yine kızdı bize ama dinledi arayıp kendi buldu bikaç bişey. Şuan çok iyi şükür. Namaz kılmaya başladı şuan....

Malesef ki büyü diye birşey var. Eniştem de hiç inanmazdı terslerdi alay ederdi. Odasından muska ve bikaç birşey buldu. Adam delirmek üzereydi zaten işleri ters gitmeye başlamıştı uykularından sürekli sıçrıyordu bikaç şeyler yaşadı. Öyle odanı ara dedik yine kızdı bize ama dinledi arayıp kendi buldu bikaç bişey. Şuan çok iyi şükür. Namaz kılmaya başladı şuan....
İnsalah depolamistir ama sanmam biseye sınır olsa onlari bu kadar rahat silmezdi sinir olduğu bişey de yok saklamak zorundamiyim diyor sorunca

Sınır olmakta cok haklısın canım esin bı isler karıstı yor galiba durduk yere kimse resim silmez dikkat et
Valla artık çareyi dualarda arıyorum eşimin bana bağlanması için dualar var nette onları okuyorum insalah işe yarar çok üzüyor beni

Valla artık çareyi dualarda arıyorum eşimin bana bağlanması için dualar var nette onları okuyorum insalah işe yarar çok üzüyor beni
Cnm eşini en iyi sen tanırsin ne niyetle yaptigini sen anlayabilirsin bende cok kizardim üzülürdüm fotoğrafa video ya önem vermeyen karekterde bir insan mi yok sa bi anda mi değişti
Bı anda değişti profil yazımıza kadar takıntılı olurdu nisanliyken şimdi yüzüm kapalı olanları koyuyor acaba diyorum başka biri mı var

KUzUm son silininlerden duruyorsa kendi teline at eşinle yatağını ayırma aranıza soğukluk girer hiç üstüne gitme konusunu açma daha sonra otur konuş

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar