Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,054 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
DiskDigger Photo recovery play Store'den çıkıyor zaten
Çok sağol şimdi hatırladım eski telefonumdaydî onlar bi kere yalnşlıkla yeğenlerimin bebeklik resimleri benim okuldaki çok guzel resimler kardesimin dans videoları silinmistionları kurtaracağim sandim ama o telefon değol ki bu🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ o telefonu eşim sattı ama yine de sağ ol lazım olur

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol şimdi hatırladım eski telefonumdaydî onlar bi kere yalnşlıkla yeğenlerimin bebeklik resimleri benim okuldaki çok guzel resimler kardesimin dans videoları silinmistionları kurtaracağim sandim ama o telefon değol ki bu🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ o telefonu eşim sattı ama yine de sağ ol lazım olur
Aay bişey olmaz yine lazım olursa aklında kalsın 👍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız mervecim söle fotona baktım böle acıksın falan ama ne güzel seyler biliyormussun imam şafi falan ay cok hosuma gitti yazmak istedim lütfen darılma kırılma kötü bişi anlatmak istemiyorum. Hani bizşm toplumda bi anlayıs vardır ya hanş su hep kıramadığımız algımız. Acık olan dinle ilgiki bişi bilmez gibi davranılır hep ama aslı öyle değil tabi. Ay ne bilim senin kaynananlar da seni nie istememişler acıksın die müslüman mı değilmişsin. Ne güzel seyler biliyorsun. Amaaann bazı insanları hiç anlamıyorum...
Haklısın kuzum toplumumuzda açıklar dinden uzak olur diye bir algı var lakin işin içeriği öyle değil kişiden kişiye değişebiliyor durumlar. Birçok tanıdığım var açık ama dinimiz hakkında çoğu şeye hakim olan. Herkes herşeyi araştırıp öğrenebilir şuan ulaşamayacağımız bir bilgi yok ayrıca en güzel kaynağımız Kur'an ı Kerim. Kaynanamlar eşimin parasını bölüşemediği için istemediler beni ve kendilerine hayvanlarına hizmetçi olmamı istediler bu durumlar olamayınca kabul etmediler kapalılık vs bahane evlendikten sonra kapanmıştımda ben çarşaf çarşaf diye tutturunca daha beter olacak diye açıldım. Daha çok günah işledim açılarak lakin çok üzerime geldiler tiksindirdiler maalesef

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın kuzum toplumumuzda açıklar dinden uzak olur diye bir algı var lakin işin içeriği öyle değil kişiden kişiye değişebiliyor durumlar. Birçok tanıdığım var açık ama dinimiz hakkında çoğu şeye hakim olan. Herkes herşeyi araştırıp öğrenebilir şuan ulaşamayacağımız bir bilgi yok ayrıca en güzel kaynağımız Kur'an ı Kerim. Kaynanamlar eşimin parasını bölüşemediği için istemediler beni ve kendilerine hayvanlarına hizmetçi olmamı istediler bu durumlar olamayınca kabul etmediler kapalılık vs bahane evlendikten sonra kapanmıştımda ben çarşaf çarşaf diye tutturunca daha beter olacak diye açıldım. Daha çok günah işledim açılarak lakin çok üzerime geldiler tiksindirdiler maalesef
Olsun cnm ya tiksinme sen tesettürden.. O onların ayıbı sen kapandıysan da Allah rızası için yap. Allah öyle emrettiği için..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olsun cnm ya tiksinme sen tesettürden.. O onların ayıbı sen kapandıysan da Allah rızası için yap. Allah öyle emrettiği için..
Ayrıca öyle kolay olmuyor carsafa girmek ayrı bir takva istiyor. Misal ben tesettürlüyüm pardesümğ giyer esarbını takarım ama carsaf takvam yoktur. Annem carsaflı ama o bu konularda cok ileridir kimseyi duymaz görmez. Babam kabul etmemişti ilk annem diretince mecbur kaldı. Ama bunu cogu insan anlamıyor hemen kapanabilir carsafa girebilir sanıyo.

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Benim.esimde ikinci evliliği ben 18 yasinda evlendim o 26 yaşındaydı ikinci evliligiydi ilk evliliğinde ailesi zorla evlendirmis zaten 15 gün evli kalmış imam nikahlı sonra boşanmış hemen çok zor günler yaşamış yani istemediği için benimle tanismasindada eşim ailesine anlatmış onlarda biz karışmayız bir daha o günahı boynumuza alamayız sen seviyorsan evlen demişler zaten tanıştıktan bir ay içinde düğün nişan kına oldu nişanimla düğünüm arasında 1 hafta var 😂😂yani evlendik çok mutluyduk son bir yıldır çok değişmiş bir dakikası iyi bir dakikası kötü benimde psikolojim bozuldu artık kaç kere boşanma derecesine geldik kaç kere baba evine gittim zaten bu hamileliğim dede tam boşanma arefesindeydim hamile olduğumu öğrendim ailesi benim ailem araya girdi duzelttiler aramızı şimdi biraz daha iyi ama annem çok araştırıp sordu çok iyi bir hocaya eşimle benim yıldız namemize bakıp kızın kocasına büyü yapmış eşinin akrabası demiş evlenince hiç bir zaman mutlu olması kafasını çok karıştırmış lar hatta eşimi deli edecek kadar ağır bir büyü yapmış lar adam demiş ki bu adam kimle evlenirse mutsuz olur yani eşimin ailesinden biri esismle çok uğraşıyor ve eşim işleri çok iyi olduğu için çok para kazandığı için herkes kıskanıyor sürekli ailesi hakkında konuşuyor lar bu kadar servetleri var filan bende duyunca şok oldum ne yapacak bilmiyorum esinede anlatamadım tabiki adam büyü bozacak miş ve aramıza muhabbet filan koyacak mis hoca bile demiski eşine büyü olmasa adam çok iyi Bir insan gerçekten de öyle eşim aniden ruh değişikliği yaşıyor ben bile şaşırıyorum bazen off çok uzattım inşallah herşey güzel olur eskisi gibi ben eşimi çok seviyorum çünkü 🥺😔
Resmen benim kocamı anlatmışsın. Bu uzmanların psikolojisi gerçekten gidik ayrıca benimkiside evlenmiş ayrılmış bekar birini buldum diye şükredeceğine ağzıma etti resmen

Benim.esimde ikinci evliliği ben 18 yasinda evlendim o 26 yaşındaydı ikinci evliligiydi ilk evliliğinde ailesi zorla evlendirmis zaten 15 gün evli kalmış imam nikahlı sonra boşanmış hemen çok zor günler yaşamış yani istemediği için benimle tanismasindada eşim ailesine anlatmış onlarda biz karışmayız bir daha o günahı boynumuza alamayız sen seviyorsan evlen demişler zaten tanıştıktan bir ay içinde düğün nişan kına oldu nişanimla düğünüm arasında 1 hafta var 😂😂yani evlendik çok mutluyduk son bir yıldır çok değişmiş bir dakikası iyi bir dakikası kötü benimde psikolojim bozuldu artık kaç kere boşanma derecesine geldik kaç kere baba evine gittim zaten bu hamileliğim dede tam boşanma arefesindeydim hamile olduğumu öğrendim ailesi benim ailem araya girdi duzelttiler aramızı şimdi biraz daha iyi ama annem çok araştırıp sordu çok iyi bir hocaya eşimle benim yıldız namemize bakıp kızın kocasına büyü yapmış eşinin akrabası demiş evlenince hiç bir zaman mutlu olması kafasını çok karıştırmış lar hatta eşimi deli edecek kadar ağır bir büyü yapmış lar adam demiş ki bu adam kimle evlenirse mutsuz olur yani eşimin ailesinden biri esismle çok uğraşıyor ve eşim işleri çok iyi olduğu için çok para kazandığı için herkes kıskanıyor sürekli ailesi hakkında konuşuyor lar bu kadar servetleri var filan bende duyunca şok oldum ne yapacak bilmiyorum esinede anlatamadım tabiki adam büyü bozacak miş ve aramıza muhabbet filan koyacak mis hoca bile demiski eşine büyü olmasa adam çok iyi Bir insan gerçekten de öyle eşim aniden ruh değişikliği yaşıyor ben bile şaşırıyorum bazen off çok uzattım inşallah herşey güzel olur eskisi gibi ben eşimi çok seviyorum çünkü 🥺😔
İnşallah düzelir canım ya 😔🙏ben çok inanırım büyüye felan ablam ayrildiginda ablama da yapılmıştı bizden soğutmak için neler çektik bı bilsen kuzum ablamı kurtarana kadar dua et bol bol canım Rabbime sığın inşallah en kısa zamanda düzelir rabbim bu yapanlar ı yaptiranlar öteki dünyada hesabını nasıl verecek bilmiyorum rabbim yapanı da yaptirani da iki cihanda da iki yakası bı araya gelmesin inşallah

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah düzelir canım ya 😔🙏ben çok inanırım büyüye felan ablam ayrildiginda ablama da yapılmıştı bizden soğutmak için neler çektik bı bilsen kuzum ablamı kurtarana kadar dua et bol bol canım Rabbime sığın inşallah en kısa zamanda düzelir rabbim bu yapanlar ı yaptiranlar öteki dünyada hesabını nasıl verecek bilmiyorum rabbim yapanı da yaptirani da iki cihanda da iki yakası bı araya gelmesin inşallah
Aminn inşallah adam zaten ismini bile dememiş benim o kişiye tepkimden dolayı o kişi anlar ve daha pis bir büyü yapar diye

Aminn inşallah adam zaten ismini bile dememiş benim o kişiye tepkimden dolayı o kişi anlar ve daha pis bir büyü yapar diye
Ve bende eşime evime dört dörtlük davranıyorum ama eşim bana böyle davranınca ister istemez zoruma gidiyor

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Seninki yine senin yanında silmiş. Benimkide ben yokken silmiş aa telefon silmiş benim haberim yok telefondan anlamam etmem diye salak yerine koymaya çalıştı beni ama kendi salak konumuna düştü haberi yok şimdi bir fotoğraf çekinsek hemen whatsapptan bana yollayıp kendinden siliyor. Bırak bakmasın fotoğraflara olmasında. Nedenini şahsen ben çözemedim inşallah sen çözebilirsin

Büyü diye bişey var maalesef canım
Maalesef büyü diye bir şey var canım haklısın benim başıma da geldi bizzat 1 yıl önce. Ben Kur'an'ı Kerim'de olan nas ve Felak suresi sayesinde kendime gelebildim. Normalde ayetlerde uygun olmadı yapılmaması gerektiği hem Allah'a şirk koşmak hemde insanların kul hakkına girdiği için yasaklanmış ama bazı insanlarımız bunu maalesef kendi aleyhine kullanıyor. Zaten kuran'ı kerim in mealini okuyan bir kişi büyünün olduğunu anlar büyü ve sihir olarak geçiyor ayetler de de 🤦🏻‍♀️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maalesef büyü diye bir şey var canım haklısın benim başıma da geldi bizzat 1 yıl önce. Ben Kur'an'ı Kerim'de olan nas ve Felak suresi sayesinde kendime gelebildim. Normalde ayetlerde uygun olmadı yapılmaması gerektiği hem Allah'a şirk koşmak hemde insanların kul hakkına girdiği için yasaklanmış ama bazı insanlarımız bunu maalesef kendi aleyhine kullanıyor. Zaten kuran'ı kerim in mealini okuyan bir kişi büyünün olduğunu anlar büyü ve sihir olarak geçiyor ayetler de de 🤦🏻‍♀️
Benim başıma da geldi maalesef kuzum annemle birlikte bende sürekli felak nas okuyarak kurtuldum çok şükür. Yaşamayan bilmiyor maalesef İslam'ın herşeyini biliyorum sananlarda çok yanlış biliyor arkadaş gibi

Sürekli felak nas oku kuzum onlar büyüye, nazara birebir. Benim nişanla nikah arası da 10 gün 😅 Büyü yapanlar dinini satan insanlar ve maalesef ki sürekli dinden imandan bahseden insanlar yapıyor bunları. Benimde kaynanamgil yapmışlardı ama dışardan baksan herkes sofi dinine imanına bağlı insanlar olarak biliyor hickimse kimsenin içini bilmiyor. Büyü bozan şunu yapan bunu yapan hocalara gitmeyin normal cami kocasına bile gitseniz o okur eşini. Hatta eşine sende büyü var gel okutalım deme ailemizin saadeti, mutluluğu, nazarı için gel cami hocasına gidelim bizi bi okusun yuvamız daha çok huzurlu olsun de

Ayrıca öyle kolay olmuyor carsafa girmek ayrı bir takva istiyor. Misal ben tesettürlüyüm pardesümğ giyer esarbını takarım ama carsaf takvam yoktur. Annem carsaflı ama o bu konularda cok ileridir kimseyi duymaz görmez. Babam kabul etmemişti ilk annem diretince mecbur kaldı. Ama bunu cogu insan anlamıyor hemen kapanabilir carsafa girebilir sanıyo.
Kuzum yalnız beni çarşafa sokmaya çalışan insanlar bırak çarşafı pardesü bile giymiyor kadın 65-70 yaşında balık etek giyiyor. İnsanlar beni güzel diye övdükçe onlarda çarşafa sokmaya çalıştı. İlk kapandığımda insan daha çok heveslendirmek için başörtüsü yakışmış güzel olmuş demesi veya birkaç tane yazma alması gerek lakin bunlar bana inat ettirdi

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
KUzUm son silininlerden duruyorsa kendi teline at eşinle yatağını ayırma aranıza soğukluk girer hiç üstüne gitme konusunu açma daha sonra otur konuş

Tüm sayfalar yüklendi.