Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,552 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Sinir olmakta haklısın canım
Haklısın canim. Ama ben neden öyle bisey yaptı durduk yere yapmaz heralde birseye çok sinirlenmiş olmalı gelçi ne olursa olsun yaptığını haklı çıkarmazda o ayrı. Bende olsam çok kırılrdım kızardm küserdim... erkekler bazen çok kaba ve duygusuz olabiliyolar....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu işte var bir bit yemi kıyafetlerinne iyice bak yatağınıza bak altını üstüne getr bu birden bire olacak bsy değil bak bizim bi tanıdığa büyü yapılmıştı düşün adamın arabasına bile muska koymuşlar kadın demiş kocam yüzüme bakmıyordu o derece
Ya ne büyüsü allah aşkına ya Allah bize akıl vermiş ne olur kullanın ne büyüsü yaa... Valla bide müslumanz dersiniz büyü diye bisey yok insanlar uzaya çıkar bizim toplum halaa yaya sahtekar dolandırıcı hoca bozuntuları sağolsun....

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Seninki yine senin yanında silmiş. Benimkide ben yokken silmiş aa telefon silmiş benim haberim yok telefondan anlamam etmem diye salak yerine koymaya çalıştı beni ama kendi salak konumuna düştü haberi yok şimdi bir fotoğraf çekinsek hemen whatsapptan bana yollayıp kendinden siliyor. Bırak bakmasın fotoğraflara olmasında. Nedenini şahsen ben çözemedim inşallah sen çözebilirsin

Haklısın canim. Ama ben neden öyle bisey yaptı durduk yere yapmaz heralde birseye çok sinirlenmiş olmalı gelçi ne olursa olsun yaptığını haklı çıkarmazda o ayrı. Bende olsam çok kırılrdım kızardm küserdim... erkekler bazen çok kaba ve duygusuz olabiliyolar....

Ya ne büyüsü allah aşkına ya Allah bize akıl vermiş ne olur kullanın ne büyüsü yaa... Valla bide müslumanz dersiniz büyü diye bisey yok insanlar uzaya çıkar bizim toplum halaa yaya sahtekar dolandırıcı hoca bozuntuları sağolsun....
Büyü diye bişey var maalesef canım

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Seninki yine senin yanında silmiş. Benimkide ben yokken silmiş aa telefon silmiş benim haberim yok telefondan anlamam etmem diye salak yerine koymaya çalıştı beni ama kendi salak konumuna düştü haberi yok şimdi bir fotoğraf çekinsek hemen whatsapptan bana yollayıp kendinden siliyor. Bırak bakmasın fotoğraflara olmasında. Nedenini şahsen ben çözemedim inşallah sen çözebilirsin

Büyü diye bişey var maalesef canım
Yok Allah akıl versin duam o sizin için. Birgün akıl denen şey uğrar sana umarım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin Allah beni aklımdan ayırmasın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 verdiği en güzel nimet çünkü kiymetini bilmek lazm. Sizin gibileri görüncede şükrediyorum.
İslam'da büyü diye araştırırsan kimin aklını kullanıp kullanmadığını görürsün canım. İnanmayabilirsin kabul et yada etme lakin bu var olan bişey. Boş bir kafa taşıma araştır öğren. 40 alimi 1 delille yendim 1 cahili 40 delille yenemedim demiş İmam Şafi. Bende seni yenemem maalesef

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
İslam'da büyü diye araştırırsan kimin aklını kullanıp kullanmadığını görürsün canım. İnanmayabilirsin kabul et yada etme lakin bu var olan bişey. Boş bir kafa taşıma araştır öğren. 40 alimi 1 delille yendim 1 cahili 40 delille yenemedim demiş İmam Şafi. Bende seni yenemem maalesef
İslamı kirletiyorsunuz... Allah gerçek müslümanları sizin gibilerden korusun özelliklede çocukları korusun.

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Aaa amaci neki ? Neden sildi? Benim esim fotograflari oz tel telinde sakliyo senin kocan neden sildi ne Alaka yani anlamadim valla

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Mesajla banada atarmısın
DiskDigger Photo recovery play Store'den sıkın fotoğrafları kurtarma yazsanda çıkar

Canim bu herkesin kendi fikri sen inanmaya bilirsin ama bende inanıyorum ve inanan cok6insanda var ve öyle şeylerde gerçek kim ne söylerse söylesin şahsen benim babama yapmıştı babaannem kendide itiraf etti zaten yaptım oh yaptım diye annemin ve biz 5 kardeşin neler çektiğini kimse bilemez çocukluğum gitti psikoljimiz bozuldu o yaptikarindan

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Normal degl cidden sinir bozucu kuzum😖sıkıntı sende degil onda uzme kendini. Cok ayip yaptigi
Yok ya durduk yere başlamış silmeye napiyosun diye eğildim baktım ki hepsini isaretliyor başladı sen karisamazsin demelere sen kimsin haddini bil diyor hafıza açmak için herşeyi sildi ona attığım bebegimizin ultrosan görüntüsüne kadar,bu kadar gaddar nasıl olmuş olabiliyor diyorum ben mi abartıyorum normal mi yaptığı doğru duyguyu şuan cozemiyorum ama aşırı değersiz hissediyorum şuan kendimi

Tüm sayfalar yüklendi.