Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,560 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sanmam onu ikna etmek diye bişey yok çünkü sadece kendi doğruları var ve evlenince bu şekle. Burundu etkileyene kadarmış demek ki beni
Maalesef bari insanlar öyle köprüden geçene kadar sen üzme kendini bebeğini düşün boş ver kendini beğenmiş birini takma kafana sen uzulünce bebekten etkileniyo ne diyeyim Allah'ım sana sabır esinede akıl fikir versin canm inşallah duzelir

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
Ben de parçalama ya çalıştım ama o daha çok üste çıkıyor canımı yakar diye uzak durdum bebeğime bişey olcak diye korkudan yoksa ben onu anında bırakıp giderimde hal böyleyken bir yıl sonra ailesinin yanına taşınma durumumuz var geçen yazmistim ben buna güvenip nssi gidicem onun memleketine
Sakın gitme böyle insan ailesiyle oldum mu dünyayı daha dar eder sana

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Tamamen silme videosu izledi önce direk çöp kutusuna gitmeden siliyor iPhone bide bana diyo ki o kadar para verdim niye silmiycem sen kimsin diyor şok oldum evlendifim adamın içinden canavar çıktı ağlıyorum s.git diyor bana ben nasıl tutum davranış ta bulunucam soylermisiniz lütfen
Höhh öküz herif yaa valla varya şuan elimden gelse ağzını burnunu dağıtırdım zoru neymiş bu nasıl bir tavır ya ne sevimsiz cidden aşırı sinirlendim. Allah'ım sana yardım eylesin de bu dengesizlikle ömür geçer mi? Niye yani ne oldu ne maksatla siliyor cidden bazı insanlar için en ideal söz " Nush ile uslanmayanın hakkı tekrir, tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir" Cidden içimden şuan bir canavar çıktı sana böyle davranmaya hakkı yok buna izin verme eğer şuan buna izin verirsen devamı gelecek hep bu tavırı gösterecek lütfen kendi değerinizin farkına varın hanımlar kimse sizden daha değerli değil ve kimsenin sizi ezmesine yok saymasina aşağılamasına izin vermeyin bu hayatı bugünü bir daha tekrar yaşamayacaksınız unutmayın lütfen! Ortada hiçbir şey yokken ki olsa bile bunu yapamaz, bu kabul edilemez ne demek sen kimsin ne demek s.git nasıl bir tavır nasıl bir üslup bu ya. Allah'ım sabır cidden aşırı sinirlendim 🤬🤬🤬 Allah'ım sana sabır versin o oduna ve kusura bakma bacım ama o öküze de akıl versin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Höhh öküz herif yaa valla varya şuan elimden gelse ağzını burnunu dağıtırdım zoru neymiş bu nasıl bir tavır ya ne sevimsiz cidden aşırı sinirlendim. Allah'ım sana yardım eylesin de bu dengesizlikle ömür geçer mi? Niye yani ne oldu ne maksatla siliyor cidden bazı insanlar için en ideal söz " Nush ile uslanmayanın hakkı tekrir, tekrir ile uslanmayanın hakkı kötektir" Cidden içimden şuan bir canavar çıktı sana böyle davranmaya hakkı yok buna izin verme eğer şuan buna izin verirsen devamı gelecek hep bu tavırı gösterecek lütfen kendi değerinizin farkına varın hanımlar kimse sizden daha değerli değil ve kimsenin sizi ezmesine yok saymasina aşağılamasına izin vermeyin bu hayatı bugünü bir daha tekrar yaşamayacaksınız unutmayın lütfen! Ortada hiçbir şey yokken ki olsa bile bunu yapamaz, bu kabul edilemez ne demek sen kimsin ne demek s.git nasıl bir tavır nasıl bir üslup bu ya. Allah'ım sabır cidden aşırı sinirlendim 🤬🤬🤬 Allah'ım sana sabır versin o oduna ve kusura bakma bacım ama o öküze de akıl versin
Aynı düşüncedeyim bırakın şu bi tokatla baba evine mi gidilir bi lafla ev mi terkedilir olayını ilk yaptığında tavrını koymaz gitmezsen adam kolay lokma görecek nasılsa benim nasılsa elimin altında diyerek her defasında daha çok artıracak geçen defa yazdığında da sana söyledim adam ne seni ne bebeğini kaybetmekten korkmuyo öyle bi his olmadığı sürece bu devam eder

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
İşte o bunları biliyor Youtube dan video izledi onları uyguladı tamamen silme yapıyorum dedi çünkü bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir defa evlendi ayrıldı eşim benim de ilk evlilgiim ondan mı umursamıyor beni bı defa boşandım diyip tutacağına yuvasını daha rest çekiyor ya görseniz ukala tavrını öpün de başınıza köyün valla o eşine değer veren kocalarınizi böyle adamlar da var bakın işte iki gözüm iki çeşme gecenin bu saati karninda bebeği olan biri daha dayak Aticam diyor

Bildiğiniz bakan hoca falan varmı ki internette ücretsiz arayıp sorabilecegim bu adamı kendime bağlamam lazım her namazda dua ediyorum saygısı sevgisi artsın bana diye ama bu kaçıncı uzmesi ☹️
Off yaa kendini üzme karnındaki yavrunu düşün şuan senden ve o minik candan daha değerli kimse yok. Sana değer vermeyene sende değer verme saygı duymayana sende saygı duyma. Dayak atacam diyor ya sana hele bir yeltensin sakın yutup oturma çünkü bunu bir kere yaparsa peşi gelir lütfen sana vurmasına izin verme vurursa susup oturma lütfen heleki bu halinle sana bunu yapan bir insan hayatında hiç olmasın daha iyi. Eğer sana el kaldırırsa ki şuan zaten sana psikolojik şiddet uyguluyor bu bile suç iken sana el kaldırırsa hemen polisi ara ve uzaklaştırma kararı çıkarttır çünkü yuvam bozulmasın diye şiddete susarsan yarın çok daha büyüğünü yaşarsın lütfen kendine değer ver lütfen

Aynı düşüncedeyim bırakın şu bi tokatla baba evine mi gidilir bi lafla ev mi terkedilir olayını ilk yaptığında tavrını koymaz gitmezsen adam kolay lokma görecek nasılsa benim nasılsa elimin altında diyerek her defasında daha çok artıracak geçen defa yazdığında da sana söyledim adam ne seni ne bebeğini kaybetmekten korkmuyo öyle bi his olmadığı sürece bu devam eder
Kesinlikle bir evliliği ayakta tutan saygı sevgidir. Bazen sevgi bile azalır ama saygı yoksa tüm ilişkiler için geçerli bu direkt kestirip atmak gerekli. Asıl o kim köpekte karısına saygı duymayacak aşağılayacak ya cidden deli oluyorum bu duruma ben. Bu hayata bir defa geliniyor sadece bir defa şuan az evvel geçen saniye bir daha dönmeyecek iken bir ömrü bu şekilde yaşamaya değmez.

Ben ne kadar üzgünüm bı bilseniz kahrimdan ölücem parcaliycaktim heryerini cekistirdim sinirden ağlaya ağlaya daha kalkıp dovmekle tehtit ediyor kızlar çekemiyorum artık ya bu kadar kötü olmasini hazmedemiyorun
Bak ne olur dinle bizi sabah kalk topla çantanı git babanın evine seni bu halinle döverim diye tehdit eden birinden sana hayır gelmez. Cidden kolayca da dönme o eve çünkü bu tavırlar hiç hoş değil yanlış anlama üzmek maksatlı demiyorum ama şu yazdıklarından çıkardığımız bu adam seni kaybetmekten korkmuyor sana saygısı yok ve en önemlisi değer vermiyor bilmiyorum kaç yaşındasın ama bu şekilde ömür geçmez emin ol geçse bile hayat sana zehir olur ki yavrunda böyle bir evde psikolojik manada çok sağlıklı büyümez. Ya bu tür adam olacak ya adam olacak başka türlü bunla ömür geçmez. Neden seni bu kadar değersizleştirmesine izin veriyorsun sen çok değerlisin bir kere ondan milyon kat daha değerlisin çünkü insansın duyguların var. Lütfen kendini ezdirme lütfen yapma bunu kendine

Son düzenleme:

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Uzman canım

Bende anlamıyorum boşanmaktan kaybetmekten zerre korkmuyor ne zaman olgunlasacak ne zaman oturacak evliliğim kendi kendimi iyi etmek ten okadar yoruldum ki akşam işten geliyor konuşmuyor sessiz ve yemek yiyor hemen annesini arar bı saat konuşur her akşam rutin hayat beni haftada bı gün arzuladığında gelir yanina koltuğa onun dışında evde asker arkadaşı gibi ben bişey anlatırken bı sus bi dakka der hep kendimi düzeltmeye çalıştım acaba ben mi abartıyorum acaba sorun bende mi diye ama gördüm ki adam benden kaçıyor resmen beni yok sayıyor bu yaşadığım evlilik olamaz ya

Bende anlamıyorum boşanmaktan kaybetmekten zerre korkmuyor ne zaman olgunlasacak ne zaman oturacak evliliğim kendi kendimi iyi etmek ten okadar yoruldum ki akşam işten geliyor konuşmuyor sessiz ve yemek yiyor hemen annesini arar bı saat konuşur her akşam rutin hayat beni haftada bı gün arzuladığında gelir yanina koltuğa onun dışında evde asker arkadaşı gibi ben bişey anlatırken bı sus bi dakka der hep kendimi düzeltmeye çalıştım acaba ben mi abartıyorum acaba sorun bende mi diye ama gördüm ki adam benden kaçıyor resmen beni yok sayıyor bu yaşadığım evlilik olamaz ya

Şimdi siz olsanız nasıl tavır takinirdiniz hiç birşey olmamış gibi yarina uyanmak sinir bozucu ama küsmek de işe yaramıyor onun işine geliyor onunla konusmamam
msjlari baştan sona okudum aklımda deli sorular içimde deli fırtınalar kopuyor su anda o senin adamı elime gecirsem parçalar sobaya atarim yemin ederim bu ne küstahlık bu ne rahatlik büyü muska bunlar var ayetlerde bile geçiyor bunlar olmuş olabilir yeni heyecan bulmuş olabilir eski esiylemi görüşmeye başladı acaba diye bile düşündüm seni kaybetmekten korkmayan sana saygı duymayan bir insanı nekadar sever sen sev sen tek başına bu evliliği ayakta tutammazsin ve kendinden ödün vere vere kendini bitirirsin iyi düşün iyi kararlar ver annen seni bidaha dünyaya getirmicek kuzum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben de parçalama ya çalıştım ama o daha çok üste çıkıyor canımı yakar diye uzak durdum bebeğime bişey olcak diye korkudan yoksa ben onu anında bırakıp giderimde hal böyleyken bir yıl sonra ailesinin yanına taşınma durumumuz var geçen yazmistim ben buna güvenip nssi gidicem onun memleketine
Asla ailesinin yanına taşınma bak taşınırsan kendi hayatına kocaman bir kazık atmış olursun. Bu sana uygulanan tavrın hiçbir gerekçesi olamaz çünkü dışarıda birine bile sinirlense ne bileyim geçim derdi de olsa yani başına en kötü şeyde gelse sana bu tavrı uygulamaya hakkı yok. Yani sen nedeni niçini bırak bak kolay kolay birine evini terket demem ama bu türle ömür geçmez bu tavrı gösteren kişi düzelmez çünkü saygısı yok. Çok yazdım biliyorum ama senin için gerçekten üzülüyorum kendini düşün bebeğini düşün lütfen

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Ya öle güzel anılar mı silinirki millet düğün anıları yılda bir kere de olsa tvye bağlar acar izler anı tazeler üzüldüm keşke yapmasaydı öle bişi😏

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Hayatım belki telefonun hafızası çok dokudur telefon ile iş yapiyordur belki benim abim tekstilci mesela uzak bı fabrika da kumaş olduğunda fabrikadaki kumaşın fotoğraf ini çekip kumaşın özelliğini atıyor belki oda telefonun hafızası dolu diye silmiş olabilir keşke flaş bellek kartına aktarsaydiniz fotoğraf lari

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar