Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,596 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben ne kadar üzgünüm bı bilseniz kahrimdan ölücem parcaliycaktim heryerini cekistirdim sinirden ağlaya ağlaya daha kalkıp dovmekle tehtit ediyor kızlar çekemiyorum artık ya bu kadar kötü olmasini hazmedemiyorun

Aynen bende çok fazla üzüldüm anlatamam suan
Bende salak gibi biraz daha fazla paramız olsa diye kendime dert ediyorum. İnsanlar ne dertlerle uğraşıyormuş hiç haberim yok.

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadarlık evlisin cnm severek mi evlendin
Temmuzda evlendik daha benim için ağlardı nişan atacak gibi olmuştum öyle bı ağlardı ki sevgimden oldurucem kendimi yapamam sensiz diye şimdi gören de benden bıkmış gibi bı yalnız kalma hisse sürekli elinde telefon tek asker bu mu anlamiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

CNm o uygulamayı yükle silinen en eski fotoğraflar bile geri geliyor
Şimdi bende profilimi falan kaldırayim mi düğün resmimizi yoksa onun yaptığı naninat yapmış gibi olmayayim mi

Şimdi bende profilimi falan kaldırayim mi düğün resmimizi yoksa onun yaptığı naninat yapmış gibi olmayayim mi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Android için geçerli mi programın adı ne acaba
Onun telefonunu boş bulduğun an bir uygulama var onu yukleyebilsirsin hemen Kendi teline yolla ve yedekle fotoğrafları sana atacam o uygulamayı bende çok fotoğraf kurtardım o uygulama sayesinde inşallah yapabilirsin

Temmuzda evlendik daha benim için ağlardı nişan atacak gibi olmuştum öyle bı ağlardı ki sevgimden oldurucem kendimi yapamam sensiz diye şimdi gören de benden bıkmış gibi bı yalnız kalma hisse sürekli elinde telefon tek asker bu mu anlamiyorum
Asker derken rütbeli falan mı

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Android için geçerli mi programın adı ne acaba

Asker derken rütbeli falan mı
Uzman canım

Belki depolamış diycem ama bunu kibar bi dille getirebilir dile derdi ney acaba yine dışarda kim. Ne yaptı mutsuz oldular da evdeki kadından çıkarıyorlar
Bende anlamıyorum boşanmaktan kaybetmekten zerre korkmuyor ne zaman olgunlasacak ne zaman oturacak evliliğim kendi kendimi iyi etmek ten okadar yoruldum ki akşam işten geliyor konuşmuyor sessiz ve yemek yiyor hemen annesini arar bı saat konuşur her akşam rutin hayat beni haftada bı gün arzuladığında gelir yanina koltuğa onun dışında evde asker arkadaşı gibi ben bişey anlatırken bı sus bi dakka der hep kendimi düzeltmeye çalıştım acaba ben mi abartıyorum acaba sorun bende mi diye ama gördüm ki adam benden kaçıyor resmen beni yok sayıyor bu yaşadığım evlilik olamaz ya

Belki depolamış diycem ama bunu kibar bi dille getirebilir dile derdi ney acaba yine dışarda kim. Ne yaptı mutsuz oldular da evdeki kadından çıkarıyorlar
Bende anlamıyorum boşanmaktan kaybetmekten zerre korkmuyor ne zaman olgunlasacak ne zaman oturacak evliliğim kendi kendimi iyi etmek ten okadar yoruldum ki akşam işten geliyor konuşmuyor sessiz ve yemek yiyor hemen annesini arar bı saat konuşur her akşam rutin hayat beni haftada bı gün arzuladığında gelir yanina koltuğa onun dışında evde asker arkadaşı gibi ben bişey anlatırken bı sus bi dakka der hep kendimi düzeltmeye çalıştım acaba ben mi abartıyorum acaba sorun bende mi diye ama gördüm ki adam benden kaçıyor resmen beni yok sayıyor bu yaşadığım evlilik olamaz ya

Saçmalamış ne demek sen kimsin ya bnm eşim de silse bnde sinir olurum cnm
Şimdi siz olsanız nasıl tavır takinirdiniz hiç birşey olmamış gibi yarina uyanmak sinir bozucu ama küsmek de işe yaramıyor onun işine geliyor onunla konusmamam

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Uzman canım

Kuşum ıphone da silsen bile son silinenlerde 40 gün kalıyo son silinenlerden silsen bile Icloud da yedekleme yapılmışsa yine kalıyo yanlız

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️

Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Bir anda başlamışsa muskadir kesin sizi çekemeyen biri tarafından birşeyler olmuştur aklıma başka birşey gelmedi . Az önce eşim telefonundan videoları açtı bekarken benim attığım en aptal videolar bile vardı şok oldum çokta duygulandım yani . Esin tuhaf davranmış üzüldüm kahretme kendini ya

Tüm sayfalar yüklendi.