Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,585 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Evde PC var ama ordaki dosyaları hep biliyorum epeydir de eline almıyor bilgisayarı sanmam uğraşacak vakti yok karnıma sancı girdi çocuğu da düşünmez oldu bide haklı gibi babam evine kovuyor beni aptalca kufurleriyle
Bak CNm beni iyi dinle ben senin yerinde olsam şu saatten sonra onunla asla muhatap olmam ve gerkirse annemlerin evi yakınsa onlara git bir kaç gün aklı bir başına gelsin engelle heryereden birde belki biraz o olmayan vicdani sızlar 😡😡

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yok şaka yapmıyor resmen sildikce oh be telefonum açıldı diyor yani 2 GB lik yer için beni bı hiç gibi sildi düğün kına isteme tanışma hepsini onda olanlar daha özeldi çünkü düğün de çekildi ama nikah da ve sevgiliyken olanlar hicbiyerde yok ☹️
Onun telefonunu boş bulduğun an bir uygulama var onu yukleyebilsirsin hemen Kendi teline yolla ve yedekle fotoğrafları sana atacam o uygulamayı bende çok fotoğraf kurtardım o uygulama sayesinde inşallah yapabilirsin

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Evde PC var ama ordaki dosyaları hep biliyorum epeydir de eline almıyor bilgisayarı sanmam uğraşacak vakti yok karnıma sancı girdi çocuğu da düşünmez oldu bide haklı gibi babam evine kovuyor beni aptalca kufurleriyle
Sen kendini koru bebeğini düşün, zamana bırak inşallah düzelir. Ay valla okudukça üzülüp ağlıyorum ya😥

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Bak CNm beni iyi dinle ben senin yerinde olsam şu saatten sonra onunla asla muhatap olmam ve gerkirse annemlerin evi yakınsa onlara git bir kaç gün aklı bir başına gelsin engelle heryereden birde belki biraz o olmayan vicdani sızlar 😡😡
Geçen dört gün kaldım evde sinema bileti buldum ben yokken sinemaya gitmiş aldatır falan diye kostum geldim eve ben annemlerdeyken benim telefonumu meşgule atıyor üfff diyor sanane diyor normal konuşması yok sanki ergen simarik biri gibi orda daha çok kahroluyorum acaba beni istemiyor mu diye gidince işine geliyor yalnız kalmak istiyor

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Git cnm sabah çantanı topla git babanın evine ohh ne güzel ya al evlen her ihtiyacını gör çocuk yap sonra cnm sıkıldı siktir git babanın evine ne güzel ya
Aynen bencede gittt
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen kendini koru bebeğini düşün, zamana bırak inşallah düzelir. Ay valla okudukça üzülüp ağlıyorum ya😥
Aynen bende çok fazla üzüldüm anlatamam suan

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Onun telefonunu boş bulduğun an bir uygulama var onu yukleyebilsirsin hemen Kendi teline yolla ve yedekle fotoğrafları sana atacam o uygulamayı bende çok fotoğraf kurtardım o uygulama sayesinde inşallah yapabilirsin
Ama bunu neden yapayım ki beni kahreden onun bı çırpıda silmesi benim yüreğim zaten buna üzülüyor o bize kiyabiliyorsa demek ki bı ömür beni hayatında da tutmaz biz kimse guvenicez böyle resmen boşanma sebebi benim için bu durum

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bencede gittt

Allah razı olsun kızlar desteğiniz için

Parçalayasim geldi verdiği cevaplarla deseki hayatım silermiyim anılarımızı sen endiselenme dese konu kapanacak çok mu zor bunu demek ben senin gazını alamam nazını çekemem diyor bana bide

Parçalayasim geldi verdiği cevaplarla deseki hayatım silermiyim anılarımızı sen endiselenme dese konu kapanacak çok mu zor bunu demek ben senin gazını alamam nazını çekemem diyor bana bide

Tüm sayfalar yüklendi.