Eşinize kızdığınızda nasıl barışıyorsunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Eşinize kızdığınızda nasıl barışıyorsunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,463 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinize kızdığınızda nasıl barışıyorsunuz?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Dedim ya hamileydim bebeğim hastaydı doktorlar almak istiyordu benim hayatı tehlike vardı aklım o kadar bulanikti ki iki kelimeyi ağlamadan Bi araya getiremiyordum sürekli annesi ve kardeşleri evdeydi hiç Yanlız birakipta konuşmama fırsat vermediler bende sabahlara kadar ağladım oturdum düşündüm kimseye bisey diyemedim en son patladım ama yine aynı tas aynı hamam bisey değişmedi meğer insanlar ve annesi onu dolduruyormus görücü usulü evlendik birbirimizi anlamamız biraz uzun sürdü şimdi geçmişin acısını çekiyor pişman oldu
Senin adına sevindim. Bizden bı cacık olmaz.

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Senin adına sevindim. Bizden bı cacık olmaz.
Öyle düşünmeyin ben o anlarda canıma bile kıymak istedim Allahtan korktum hep dua ettim Allahim aramıza muhabbet ver bizlere yol göster ne onu ne beni insanlarin diline düşürme kimseye fırsat verme diye 3 yıl sonra düzeldi hala beni deli eden huyları var ama ben takmıyorum artık canım o kadar çok yandi o kadar çok yandı ki o anı fark etmeyen birine daha daha da canımı sikipta eski durumuma düşmem dedim Allah yüzüme baktı inşallah sizinde çok güzel Bi hayatınız olur inanın nelere olmaz diyoruz da neler oluyor şaşırıyoruz 🙂

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Öyle düşünmeyin ben o anlarda canıma bile kıymak istedim Allahtan korktum hep dua ettim Allahim aramıza muhabbet ver bizlere yol göster ne onu ne beni insanlarin diline düşürme kimseye fırsat verme diye 3 yıl sonra düzeldi hala beni deli eden huyları var ama ben takmıyorum artık canım o kadar çok yandi o kadar çok yandı ki o anı fark etmeyen birine daha daha da canımı sikipta eski durumuma düşmem dedim Allah yüzüme baktı inşallah sizinde çok güzel Bi hayatınız olur inanın nelere olmaz diyoruz da neler oluyor şaşırıyoruz 🙂
İnşallah diyelim :/ . Yine de teşekkür ederim ❤️

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan eşime çok kırgınım 10 aydır evliyiz bana demeden bir tane bile hediye almadı . Şuan gebeyim iyice hassasım . Onunla bir süre konuşmak istemiyorum . Beni anlamasını bekliyorum ama hiç anlamiyor .
Kafana takma sen seç hediyeni mesela göster de bunu alır mısın bana diye ya ben öyle düşünüyorum çünkü işte ne yaşadığını bilemeyiz sana da hak veriyorum yeni evlisin

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan eşime çok kırgınım 10 aydır evliyiz bana demeden bir tane bile hediye almadı . Şuan gebeyim iyice hassasım . Onunla bir süre konuşmak istemiyorum . Beni anlamasını bekliyorum ama hiç anlamiyor .
Cicim ayları bitince böyle oluyo ya ilk 5 ay çok iyi geçiyo hele bide çocuk oldu mu birbirinize ayıracak zaman kalmıyo valla😕😊🌹

Ya sen hiç bekleme. Benim 3cü cocugum olucak ama ben demeden hiç bişi almaz ne bana ne çocuklara😀 söylediyimdede ben nerden bileyim şu yok bu lazım diye diyor😀😀😀 sabah saat 8den gidiyor akşam 8 de ya 9 da geliyor sonra dışarı çıkıyor arkadaşlarıyla sonra gece saat 12 de eşkiya olursa tv de 2 de 3 de yatagına giriryor telefonla oynuyor canı beni çekdiyinde de beni uykudan kaldırıyor işini yapıyor 😂😂😂 sonra uyuyor benimki bu. Sen bence şükür et canım 😀😀😀😀

melolem

Kayıtlı Üye
rank
hep tatlı tatlı kırmadan eleştirmeden hislerimi anlattım cok değişti tam bi odundu hala da tam olmadı ama başlardaki kdr tartsmamz yok ben kndi beklentlrmi de azalttm tabi ilgi dilenmktn yoruldm mesela sürekli cıkolata seklnde cıcek istyodum gecen miniğmz hayırlı olsun notuyla kendme aldım bazen kendme cıcek de alıyorum bizi bu hale düşürenler utansın o yapmıyor diye mahrum bırakacak değilm kendmi

Şevvalerva

Kayıtlı Üye
rank
Gercekten evlilikler boyle sacma sapan seyler yüzünden bitme noktasina geliyor sen hediye al sen kendini mutlu etmeye çalış evde kendi kendine mutlu olursan esinin dikkatini ceker eve gelmesinden acayip mutlu ol çünkü eşi ölen genc kadinlar var bu bi nimet seninle nefes aliyorsa mutlu ol bu bi nimet Su instagram kafasini internet kafasini birakin artik on aydır evlisin zaten muhtemelen herseyin var ve yeni biraz doyumlu ol hamileleginin tadını cikar beklenti içinde olma kendini moddan moda sokma ve lutfen Kudüs'ü düşün ki nefsin seni yormasin yazik adamlara aciyorum

Elvan soylu

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim 1 gün evde 3 gün görevde oldugu için Allaha şükür kavga edecek vaktimiz olmuyor yarında eşimin doğum günü ve görevden dönücek güzel bir sürpriz yapmak istiyorum 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

hep tatlı tatlı kırmadan eleştirmeden hislerimi anlattım cok değişti tam bi odundu hala da tam olmadı ama başlardaki kdr tartsmamz yok ben kndi beklentlrmi de azalttm tabi ilgi dilenmktn yoruldm mesela sürekli cıkolata seklnde cıcek istyodum gecen miniğmz hayırlı olsun notuyla kendme aldım bazen kendme cıcek de alıyorum bizi bu hale düşürenler utansın o yapmıyor diye mahrum bırakacak değilm kendmi
Vallahi helel olsun 😄😄😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar