Eşinizin ihanetini aff etdinizmi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Eşinizin ihanetini aff etdinizmi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,749 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Eşinizin ihanetini aff etdinizmi??
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yapıcam inşAllah az kaldı. Beni o kayb etdi zaten evde zehir etdim her şeyi ona. Delilim vardı telefona screen etmiştim her şegi ama telefonum bozulunca silindi.

Bende yapa bilirim ama tiktokum yok sosyal hesabım yok
Aç ama sahte olsun eşinin adına aç hesapları onun resimlerini felan koy hesaba gerçek gibi dursun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya bununda varmış ama eşimle eskiden yatıp kalktıgı için bagları varmış kopamıyorlar nasıl bir zevk vermişse artık
Kocanida takip et eline telefonuda al kamerasını aç gördün anda gizlice çek resmini evler karşı karsiyamis ya bide o kadın evli falan deyil mj

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ha öylemi ben azerisin sanmıştım

Zamanənda yapmadım. Şimdi bitirdim diyor da ben inanmıyorum. Delil arıyorum osbat etmek için. Zaten buldugum an ben sana şans verdim kendin istedin diyib rezil edicem 2sinide

Sanırım öyle çocukları almasın diye en büyük yerde yakalayıb yabışdırıcam tokatı yüzne boşanıcam
Hakkında hayırlısı olsun canım hukuk çerçevesinde hallet işini Allah korusun bu defa sen suçlu çıkarsın

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Azerbaycanda. Burda Türkiyede oldugu gibi deyil boşanmak kolay deyil gitmek kolay deyil. Keşke Türkiyede yaşasaydım
😔 Allah yardımcın olsun boşanmak Allah'ın sevmediği helallerden ama bazen elden bir şey gelmiyor Rabbim evlatlarımıza güzel kaderler yazsın iyilerle karşılaştırsın

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar ben 2017 de evlendim. Severek evlendik hatta ailem karşıydı babam yani. Nişanlanmadan önce hayatında bir boşanmış bayan vardı onunla yatıyodu yani. Sonra ayrıldı ve benle nişanlandı sanıyodum ama evlendikden sonra nişanlandıgımız zamanlarda da onunla konuşdugunu görüşdüyünü anladım ama aff etdim sonuçda benle evliydi. Bu yıl aramızda büyük kavgalar falan yaşandı. Görümce kaynana doldurdu falan derken artık ayrı yatmaya başladık. Bu arada eski sevgilisi komşumuz tam dip dipe evlermiz. Biz kpnuşmadıgımız zamanlarda onunla tiktok üzerinden görüşmüş numaralaşmış sonra konuşmaya başlamış görüşmüşmü onu bilmiyorum. Ama bir gün benle konuşdugu zaman onun ismini söyledi kızdım şaka yapdım dedi. Sonra bir gece uyandım ve yanımda yoktu baktım vatsapdaydı saat 2 de. Dışarıya çıktım kapını hafifçe kapattıgını içeri girdiyini gördüm karşısına çəktım ne oldu dedim hava aldıgını söyledi. Yine tartışma falan derken ispat edemedim diye aff etdim. Sonra bir gün öylen telefonuna bildirim geldi baktım tiktokdan yanıt vermişti. Gördüm kavga gürültü işte. Onuşmadık arı odalarda yatdık. Sonra dogum günümde süpriz yaptı. Sadee tiktokdan yazdıgını söyledi. Ben aff etdim derken sonra onunla konuştugunu öyrendim telefonunda ismini erkek ismi kayd etmiş. Evde oldugu zamanlar arıyodu o isim oda sessize alıyodu açmıyodu işten diyordu. Sonra anladım . İşte yeni telefon numara aldıgını anladım onunla konuşmak için. Sonra ayrılma noktasına geldik. Kurana yemin etdi el bastı onunla bitirdim diye çok yalvardı barıştık ama aff edrmiyorum kızıyorum hep açıyorum o konuyu o da bıktım diyo hiç güvenemiyorum. 3 çocugum var babam abim yok. Annem var . Naapsam bilmiyorum unutmalımıyım napa bilirim yardm edin lütfenn
Almaz kuzum inan tanıyamadım çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun inşallah 🤲

Almaz kuzum inan tanıyamadım çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun inşallah 🤲
Amin canım inşAllah. Rabbim her kesin yardımçısı olsun 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😔 Allah yardımcın olsun boşanmak Allah'ın sevmediği helallerden ama bazen elden bir şey gelmiyor Rabbim evlatlarımıza güzel kaderler yazsın iyilerle karşılaştırsın
Amin canım. Rabbim kaderde ne yazdıysa onu da yaşıycaz

Tüm sayfalar yüklendi.