Sorum var Eşinizin telefonuna kurcalıyor musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Eşinizin telefonuna kurcalıyor musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,172 kez görüntülenmiş, 147 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizin telefonuna kurcalıyor musunuz
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif Türkmen

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ne o benim ne ben onun telefonu kurcalamayız zaten hep ortada telefonlar bütün hesapları benim telefonum da da var ortak kullanırız. Şifrwsini bilirim hep diyor zaten baksan bile boşa bakıyorsun diye 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız arkadaşça konuşma nasıl oluyor tam olarak . Ben asla izin vermiyorum şahsen
Bizim de hesaplarin şifreleri ortak zaten ayrıca arakadas olarak nasıl oluyoki canım benim dışımda kız arkadaşı olamaz o kadar geniş görüşlü değilim maalesef bekâr mi sanki ne alaka 🧐kuzenleriyle bile ikide bir konuşsa kızarım valla

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Eşinizin telefonunu kurcalıyor musunuz eşiniz size kızıyor mu kurcalamayın diye
Çalıştığı iş yerinde telefon yasak 😁 o yüzden hep evde arada bakıyorum ama emekli amcaların telefonları bile daha doludur benim adam anca instagramda tamirat tadilat videoları izleyip bana yolluyor kayıtlı kalsın lazım olur diye 😂😂😂

Bak canım seni doldurmak istemiyorum ama sen bakmadan mesajları siliyorsa senden telefonu an ve an kaçırıyorsa bir de yetmiyormuş gibi telefonuna şifre koyuyorsa o kişi kesin bir şeyler saklıyordur Ben de ilk başta Arkadaşça falan sanmıştım konuşmalarını baktım bir şeyler görememiştim ama yarısını okumadan mesajımı direkten sildim
Valah canim şifresini biliyom işte kötü düşünmek istemiyom şimdilik arkadaş diyim zaten ilk evlendigimizle kız arkadaşları okulda olanlara konuşuyordu kızdım artık konuşma emojiler atma artık evlisin ya bir arkadaşın tlfonuma baksa emojeri görse ne diyecen yanlış anlayacak artık evlisin dedim konuşma onlarla faln bende diyom belki arkadaşıdır msjlari devamını okumadığım için bakalım yine bakacam bişey varmı tam

Yok canım ne o benim ne ben onun telefonu kurcalamayız zaten hep ortada telefonlar bütün hesapları benim telefonum da da var ortak kullanırız. Şifrwsini bilirim hep diyor zaten baksan bile boşa bakıyorsun diye 😂😂

Kız arkadaşça konuşma nasıl oluyor tam olarak . Ben asla izin vermiyorum şahsen
Ne diyimcanim başka msjlari bütün olarak okumadım ne diyeceğimi bilmiyom istegram ortak kulanak diyom hayır diyor yada şifreyi bilmiyom ilk önce öyle dedi arada 2 yıl geçti tekrar bahsetim ablasının yaninda bile dedi vermeyecem erkek arkadaşlarımla konuşuyor bazen yani msjlari okursun dedi ne alaka

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizim de hesaplarin şifreleri ortak zaten ayrıca arakadas olarak nasıl oluyoki canım benim dışımda kız arkadaşı olamaz o kadar geniş görüşlü değilim maalesef bekâr mi sanki ne alaka 🧐kuzenleriyle bile ikide bir konuşsa kızarım valla
Şuan kendimi gördüm şahsen bende öyleyim kuzenleri var ama benden sonra mesafeli olmaya başladı mağara insanıyım 😂😂 dediğim gibi geniş olamıyorum. Eskiden kuzenine seslendiği şekilde dahi seslenmiyor direk ismi ile hitap eder. En mantıklısı ve uygun olanı o çünkü bana göre

Valah canim şifresini biliyom işte kötü düşünmek istemiyom şimdilik arkadaş diyim zaten ilk evlendigimizle kız arkadaşları okulda olanlara konuşuyordu kızdım artık konuşma emojiler atma artık evlisin ya bir arkadaşın tlfonuma baksa emojeri görse ne diyecen yanlış anlayacak artık evlisin dedim konuşma onlarla faln bende diyom belki arkadaşıdır msjlari devamını okumadığım için bakalım yine bakacam bişey varmı tam

Ne diyimcanim başka msjlari bütün olarak okumadım ne diyeceğimi bilmiyom istegram ortak kulanak diyom hayır diyor yada şifreyi bilmiyom ilk önce öyle dedi arada 2 yıl geçti tekrar bahsetim ablasının yaninda bile dedi vermeyecem erkek arkadaşlarımla konuşuyor bazen yani msjlari okursun dedi ne alaka
Bilmiyorum ama evli bir erkeğin net diyorum kız arkadaşı olamaz ya hele eşinin tanımadığı bir kız asla olamaz. Eşimin kız arkadaşı olsa dahi tanırım ama telefonda asla yazışmaz yada konuşmazlar telefon numarası bende de var denk gelirlerse iki ayak üstü muhabbet yeter ki eşim bensiz buluşma da hoş kız arkadaşı dediğim kişiler de eşimin arkadaşlarının eşi hepsi ile çocukluk arkadaşı nerdeyse oda 2 kişi anca birisi geçen yıl vefat etti 🥺🥺 çok severdim ama nasip . Benim eşimizde tonlarca erkek arkadaşı var asla intasına girip mesajlarını okumam ha benimde samimi olduklarım var eşim konuşur ederse konuşurum ama bana o şifreyi sırf erkek arkadaşım var diye vermeyecek ha dünyayı zindan ederim ona . Ortak instada benimde arkadaşım var ona instayı kapat desem dünden razı hemen olur diyor ama ben arkadaşlarım için kapatmıyorum . Bilmiyorum senin eşin bana hiç normal gelmiyor yaa ben .

B
Şuan kendimi gördüm şahsen bende öyleyim kuzenleri var ama benden sonra mesafeli olmaya başladı mağara insanıyım 😂😂 dediğim gibi geniş olamıyorum. Eskiden kuzenine seslendiği şekilde dahi seslenmiyor direk ismi ile hitap eder. En mantıklısı ve uygun olanı o çünkü bana göre

Bilmiyorum ama evli bir erkeğin net diyorum kız arkadaşı olamaz ya hele eşinin tanımadığı bir kız asla olamaz. Eşimin kız arkadaşı olsa dahi tanırım ama telefonda asla yazışmaz yada konuşmazlar telefon numarası bende de var denk gelirlerse iki ayak üstü muhabbet yeter ki eşim bensiz buluşma da hoş kız arkadaşı dediğim kişiler de eşimin arkadaşlarının eşi hepsi ile çocukluk arkadaşı nerdeyse oda 2 kişi anca birisi geçen yıl vefat etti 🥺🥺 çok severdim ama nasip . Benim eşimizde tonlarca erkek arkadaşı var asla intasına girip mesajlarını okumam ha benimde samimi olduklarım var eşim konuşur ederse konuşurum ama bana o şifreyi sırf erkek arkadaşım var diye vermeyecek ha dünyayı zindan ederim ona . Ortak instada benimde arkadaşım var ona instayı kapat desem dünden razı hemen olur diyor ama ben arkadaşlarım için kapatmıyorum . Bilmiyorum senin eşin bana hiç normal gelmiyor yaa ben .
Bilmiyom canım galiba aldatıyor beni🥺ben ne yaptım ki ona

Bilmiyorum ama evli bir erkeğin net diyorum kız arkadaşı olamaz ya hele eşinin tanımadığı bir kız asla olamaz. Eşimin kız arkadaşı olsa dahi tanırım ama telefonda asla yazışmaz yada konuşmazlar telefon numarası bende de var denk gelirlerse iki ayak üstü muhabbet yeter ki eşim bensiz buluşma da hoş kız arkadaşı dediğim kişiler de eşimin arkadaşlarının eşi hepsi ile çocukluk arkadaşı nerdeyse oda 2 kişi anca birisi geçen yıl vefat etti 🥺🥺 çok severdim ama nasip . Benim eşimizde tonlarca erkek arkadaşı var asla intasına girip mesajlarını okumam ha benimde samimi olduklarım var eşim konuşur ederse konuşurum ama bana o şifreyi sırf erkek arkadaşım var diye vermeyecek ha dünyayı zindan ederim ona . Ortak instada benimde arkadaşım var ona instayı kapat desem dünden razı hemen olur diyor ama ben arkadaşlarım için kapatmıyorum . Bilmiyorum senin eşin bana hiç normal gelmiyor yaa ben
Beni aldatıyor kesin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
B

Bilmiyom canım galiba aldatıyor beni🥺ben ne yaptım ki ona

Beni aldatıyor kesin
İnşallah öyle bir şey yoktur ama bence her dediğine güvenme eşinin . Eve gelince o kızın mesajlarını komple oku normal yazışma olsa dahi kız. Ayıptır söylemesi arkadaş ayağı cidden g@t ayağı bir yanlışına bakar. Ha mesajları silmiş ise işte o zaman bir haltlar yiyordur

A
İnşallah öyle bir şey yoktur ama bence her dediğine güvenme eşinin . Eve gelince o kızın mesajlarını komple oku normal yazışma olsa dahi kız. Ayıptır söylemesi arkadaş ayağı cidden g@t ayağı bir yanlışına bakar. Ha mesajları silmiş ise işte o zaman bir haltlar yiyordur
Nladim cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar