eski eş sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan eski eş sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,483 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı eski eş sorunu
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım mesela bizim hattımız Türk Telekom play storeden Türk Telekom uygulamasını indirip lira işlemlerine girip harcama detayında istedigon günler arasında yapılan görüşmelere bakabiliyorsun Vodafone yanımda uygulamasi Turkcell digital operator uygulamasında da aynı işlemler var
becerebilirsem bakayım canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eski eşler çocuklarıyla ilgili bir sıkıntı bir sorun veya okuluyla alakalı maddi mavevi bir sıkıntı için konustularsa zaten sana anlatması lazim eşinin diğer türlü konuşamaz bence
kızıyla telefonda herxakika gorusuyo eski eşiyle muhatap olacak durum yok kızı 17 ve babası tel aldı ordan gorusuyo eski eşinin numarası olması çok saçma mantıksız cvb bile veremiyo aramadım oda aramadı diyip duruyo üstelik geçenlerde yazmıştım sürekli eski eşini övüyor eskjesialdattigi halde bana övüp duruyo demiştim konuyu gördüyseniz

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
becerebilirsem bakayım canim

kızıyla telefonda herxakika gorusuyo eski eşiyle muhatap olacak durum yok kızı 17 ve babası tel aldı ordan gorusuyo eski eşinin numarası olması çok saçma mantıksız cvb bile veremiyo aramadım oda aramadı diyip duruyo üstelik geçenlerde yazmıştım sürekli eski eşini övüyor eskjesialdattigi halde bana övüp duruyo demiştim konuyu gördüyseniz
Ben izin vermem konuşmasını kabul edilecek biseyde değil yani yinede senin görüşünü bilemem

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim anne ve babam ayrı ben 10 yaşındayken ayrıldılar şuanki eşi çok kıskanç annemle babam benim için bir araya gelmek zorundalar ve babamın eşi bunu sorun ediyor bu sebeple babam yalan söylemek zorunda kalıyor. Bu da böyle bir durum olabilir mi

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım mesela bizim hattımız Türk Telekom play storeden Türk Telekom uygulamasını indirip lira işlemlerine girip harcama detayında istedigon günler arasında yapılan görüşmelere bakabiliyorsun Vodafone yanımda uygulamasi Turkcell digital operator uygulamasında da aynı işlemler var
Cnm ben bunu bilmiyordum şimdi kendi türk telekom uygulamasından baktım ama dediğini bulamadım

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Arada çocuk varsa ister istemez bir bağ kalıyor maalesef sonuç olarak çocuk var
Kesinlikle eşinizle konuşmalısınız geçiştirmesine izin vermeyin alın karsiniza rahatsızlığınızi kesin bir şekilde ifade edin kavga etmeden ama ilk önce sakın bir şekilde dinleyin konuşun sizin eşiniz yalan söyleyip söylemediğini halinden tavrından gözlerinden mutlaka sezersiniz karşınıza alın göz teması kurarak konuş

Siz yinede konuşmayı deneyin açık açık sorun böyle birşeyi kabul edemeyeceğinizi söyleyin sadık ve anlayışlı bir insansa zaten kafanıza soru işareti bırakmaz ailesine de ihanet etmez Allah yardımcınız olsun her zaman
amin🤲

Benim anne ve babam ayrı ben 10 yaşındayken ayrıldılar şuanki eşi çok kıskanç annemle babam benim için bir araya gelmek zorundalar ve babamın eşi bunu sorun ediyor bu sebeple babam yalan söylemek zorunda kalıyor. Bu da böyle bir durum olabilir mi
hayir canım kızı 17 yaşında ve abla annem beni çok bunaltıyor sıkıyor sevgilim var onla bile görüşemiyoruz dedi bende dedim kaçma sakın benim sonumda o abla ben annemle sürekli tartisiyom dedi hatta benim kıza çok şanslısın senin annen her konuda anlayışlı dedi yani eski eşiyle biraraya gelecek durum yok zaten kadın evli yani onun eşide karşı çıkar böyle şeylere bana doğru düzgün açıklama yapsa anlarım bilmiyom ben aramadım o aramadı dio başka bisey demiyooo

hayir canım kızı 17 yaşında ve abla annem beni çok bunaltıyor sıkıyor sevgilim var onla bile görüşemiyoruz dedi bende dedim kaçma sakın benim sonumda o abla ben annemle sürekli tartisiyom dedi hatta benim kıza çok şanslısın senin annen her konuda anlayışlı dedi yani eski eşiyle biraraya gelecek durum yok zaten kadın evli yani onun eşide karşı çıkar böyle şeylere bana doğru düzgün açıklama yapsa anlarım bilmiyom ben aramadım o aramadı dio başka bisey demiyooo

Son düzenleme:

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
amin🤲

Ben bunu okuduğumda aklıma numarasını kaydedip watsaptan falan mı yazıştılar acaba diye bişey geldi. Y abu adamları anlamak zor aslında evlilerken kıymet yok, ayrılınca bi kıymete biniyor eskiler Allahın belaları.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
kizlar canim cokkk sıkkın eşimin teline baktim çöp kutusunda eski karısının numarasını gördüm hem normal numara hem kim diye kayıt etmiş iki numara aynıydı çöpte gördüm şok oldum soruyom yeminler ediyo oda aramadı bende aramadım dio o zaman açıklama yap çöpte ne geziyo diom eve gelince konuşuruz diyo geçiştiriyo sinirden uzuntuden migrenim tuttu valla bıktım ya bıktım 😭😭
Canım belkide çocuk için konuşmuştur kızıcaksın diyede söylememiştir hemen kötüye yorma bence karşına al güzel güzel konuş ćocuk için konuşuyorsada hiçbirşey yapamazsın bu en doğal hakkı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar