Eşle tartışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşle tartışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,748 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşle tartışma
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iş yerimde kadınlar bel altı fıkralar anlattı kadın bunları yanlışlıkla Instagram durumundan paylaşmış. Ben de eşime anlattım böyle böyle olmuş diye. Sen de dinledin mi dedi. Evet dedim. İşte sen çok terbiyesizsin o ortamdan kalkıp gitmen gerekiyordu vs dedi. Yemek yedik yemeği bıraktı bağırdı çağırdı gitti. Son günlerde eşim çok kavgacı oldu en ufak bir şeyde bile bana kızıp yemeği bırakıyor konuşmuyor saatlerce. Hamileyim ben de aşırı üzülüyorum sizin eşiniz de böyle mi
Anlatmasan iyiymiş canım onlar herşeyi konuşur ederler ama biz yapınca çok büyük bir yanlış olarak görürler herşeyi. Kocana herşeyi demeyeceksin. Benimkide öyle hamileyken o benden daha hamileydi lohusalıkta o benden daha lohusaydı sağolsun herşeyi benim yerime yaşadı bana birşey bırakmadı😂 sıkma canını boşver takma böyle ufak tefek şeyleri kafana

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar iş yerimde kadınlar bel altı fıkralar anlattı kadın bunları yanlışlıkla Instagram durumundan paylaşmış. Ben de eşime anlattım böyle böyle olmuş diye. Sen de dinledin mi dedi. Evet dedim. İşte sen çok terbiyesizsin o ortamdan kalkıp gitmen gerekiyordu vs dedi. Yemek yedik yemeği bıraktı bağırdı çağırdı gitti. Son günlerde eşim çok kavgacı oldu en ufak bir şeyde bile bana kızıp yemeği bırakıyor konuşmuyor saatlerce. Hamileyim ben de aşırı üzülüyorum sizin eşiniz de böyle mi
Erkek milleti işte canım herşeye bir kılıf buluyorlar 😁

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde ters tepki verir eenin esinde tepki göstermiş sende anlatma canim aile arkadaşlar Arasında ne yasarsan sana kalsın biliyorum anlatmak paylaşmak istersin sende ama anlamayinca yapcak bisey yok böyle tartışmak yerine bir süre sonra da nasıl geçti gunun iyi senin iyi bu kadar oluyor muhabbet ama boş yere canını sıkmandan iyidir 🤷

Anlatmasan iyiymiş canım onlar herşeyi konuşur ederler ama biz yapınca çok büyük bir yanlış olarak görürler herşeyi. Kocana herşeyi demeyeceksin. Benimkide öyle hamileyken o benden daha hamileydi lohusalıkta o benden daha lohusaydı sağolsun herşeyi benim yerime yaşadı bana birşey bırakmadı😂 sıkma canını boşver takma böyle ufak tefek şeyleri kafana
O benden daha hamileydi çok güldüm ya🤣

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Bende kadınsal mevzuları ,aramızda konuşulanları ,görümcelerimle konuştuklarımı felan hiç anlatmam.bazen bişey olur görümcemler der eşinin haberi vardı söylemedimi yemin eder der demedi haberim yoktu diye onlarda sasırır hatta neden demedim diye diyorum kadın konuşmaları erkeği ilgilenmez onluk bişey yok.sende anlatma boşver.o arkadasın da nasıl hikaye yaptıysa artık insta da ...

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli sorun her şey sorun ben de bıktım artık hakikaten. Az önce bir arkadaşıma hediye alıcaktım kendi kartımı seçeyim derken eşiminkini seçmişim şifre de ona gitmiş. Bana sorman gerekmiyor mu diyor. Ben eşimin maaşını bile bilmem daha. Aldığım gün maaşımı onun hesabına yatırırım kendime yetecek kadar ayırdıktan sonra. Üç kuruşluk bi hediye için bile iş yerinde saydırdı bana. Hamile olduğum şu dönemde zaten hassasım böyle ufak sorunlarla bile karşılaşmak istemiyorum çok üzülüyorum artık

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli sorun her şey sorun ben de bıktım artık hakikaten. Az önce bir arkadaşıma hediye alıcaktım kendi kartımı seçeyim derken eşiminkini seçmişim şifre de ona gitmiş. Bana sorman gerekmiyor mu diyor. Ben eşimin maaşını bile bilmem daha. Aldığım gün maaşımı onun hesabına yatırırım kendime yetecek kadar ayırdıktan sonra. Üç kuruşluk bi hediye için bile iş yerinde saydırdı bana. Hamile olduğum şu dönemde zaten hassasım böyle ufak sorunlarla bile karşılaşmak istemiyorum çok üzülüyorum artık
Senin maaşını zaten ona verirken böyle yapması çok yanlış herkes kendi biriktirsin yani ona güvrmip verme bence diğer konudada anlatmamaya çalışırsın büyük tepki bermese iyi olur yazık hamilesin sonuçta eşisinde neden kırıyorki

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Ailenizle,arkadaşlarınzla olan durumları kocanıza anlatmayn bu skntılar yaratabilir snçta herdurumu bilmek zorunda değil ne var bunda sohbet etmişsinz yani kocanz saçmamalamş ama siz herşeyi paylaşmayn erkekler değişk varlıklar herşey söylemeye gelmiyor😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar