Eşle tartışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşle tartışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,751 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşle tartışma
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iş yerimde kadınlar bel altı fıkralar anlattı kadın bunları yanlışlıkla Instagram durumundan paylaşmış. Ben de eşime anlattım böyle böyle olmuş diye. Sen de dinledin mi dedi. Evet dedim. İşte sen çok terbiyesizsin o ortamdan kalkıp gitmen gerekiyordu vs dedi. Yemek yedik yemeği bıraktı bağırdı çağırdı gitti. Son günlerde eşim çok kavgacı oldu en ufak bir şeyde bile bana kızıp yemeği bırakıyor konuşmuyor saatlerce. Hamileyim ben de aşırı üzülüyorum sizin eşiniz de böyle mi

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iş yerimde kadınlar bel altı fıkralar anlattı kadın bunları yanlışlıkla Instagram durumundan paylaşmış. Ben de eşime anlattım böyle böyle olmuş diye. Sen de dinledin mi dedi. Evet dedim. İşte sen çok terbiyesizsin o ortamdan kalkıp gitmen gerekiyordu vs dedi. Yemek yedik yemeği bıraktı bağırdı çağırdı gitti. Son günlerde eşim çok kavgacı oldu en ufak bir şeyde bile bana kızıp yemeği bırakıyor konuşmuyor saatlerce. Hamileyim ben de aşırı üzülüyorum sizin eşiniz de böyle mi
Aynı hatayı bende yapmıştım lütfen arkadaşlarınızla aranızda geçen biseyleri kocanıza anlatmayın zira eşleriniz onların hayatlarıyla ilgilenmiyor üstelik dinleyince sinirleniyorlar. Şöyle düşün eşin arkadaş ortamında bu muhabbet oluyor oda gelip aynısını diyor insna biraz rahatsız olur o yizden ne olursa olsun eşlerinize arkadaşlarızla aranızda geçen şeyleri anlatmayın

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum erkekler hemen içselleştiriyor
Aynı hatayı bende yapmıştım lütfen arkadaşlarınızla aranızda geçen biseyleri kocanıza anlatmayın zira eşleriniz onların hayatlarıyla ilgilenmiyor üstelik dinleyince sinirleniyorlar. Şöyle düşün eşin arkadaş ortamında bu muhabbet oluyor oda gelip aynısını diyor insna biraz rahatsız olur o yizden ne olursa olsun eşlerinize arkadaşlarızla aranızda geçen şeyleri anlatmayın
Size kesinlikle katılıyorum erkekler hemen içselleştiriyor halbuki kendileri de sekaşaları arasında daha fazlasını konuşuyordur ama biz bilmediğimizden bişey diyemiyoruz

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum erkekler hemen içselleştiriyor

Size kesinlikle katılıyorum erkekler hemen içselleştiriyor halbuki kendileri de sekaşaları arasında daha fazlasını konuşuyordur ama biz bilmediğimizden bişey diyemiyoruz
Ohoo hemde ne konuşmak bu gözler erkek wp gurubunda neler gördü ama napıyoruz konuşsak bile kocalarımıza demiyoruz 😄

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Malisef bende bazen boyle hatalar yapiyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bazen insani o kadar cok sucsuzken suclu cikariyorlar ki qiciq oluyorum yeminle zeytin yagi gibi hep uste cikmalilar

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne bileyim valla. İyice içselleştirdi. Bi de sen hamilesin çocuğa anne olmayı bile bilmiyorsun kötü şeyler öğretiyosun diyor😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar