Gece beslenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Gece beslenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 317 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece beslenmesi
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kızım 2.5 yaşında geceleri süt için uyanıyor bugün uyandığında kızım kalmamış sabah kahvaltı yaparız gel uyuyalım dedim çığlık çığlığa ağlamaya başladı biraz ağlamasına izin verdim sonra gittim sarıldım sakinleştirmeye çalıştım ağlaması daha da arttı sonra aşağıdan kayınvalidem aradı Zeynep'e birşey mi oldu çok ağlıyor diye onlar da sese uyanmış mecburen öyle olunca süt verdim nasıl bırakacak bilmiyorum 2.5 yaşında olup gece beslenmesi olan bebeğiniz olmuş muydu acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar kızım 2.5 yaşında geceleri süt için uyanıyor bugün uyandığında kızım kalmamış sabah kahvaltı yaparız gel uyuyalım dedim çığlık çığlığa ağlamaya başladı biraz ağlamasına izin verdim sonra gittim sarıldım sakinleştirmeye çalıştım ağlaması daha da arttı sonra aşağıdan kayınvalidem aradı Zeynep'e birşey mi oldu çok ağlıyor diye onlar da sese uyanmış mecburen öyle olunca süt verdim nasıl bırakacak bilmiyorum 2.5 yaşında olup gece beslenmesi olan bebeğiniz olmuş muydu acaba
Canım öyle bir anda kesemezsin ki zaten . Yavaş yavaş kesebilirsin mesela her gün sütün içine su miktarını arttırarak ver mesela 210cc süt veriyorsan yavaş yavaş 10cc ile başlayıp su koymaya gün geçtikçe yada 2 günde bir su miktarını cc olarak arttır. En son kızın gece su içtiğini anlayacağını için gece uyanmayı bırakır canım.

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Canım öyle bir anda kesemezsin ki zaten . Yavaş yavaş kesebilirsin mesela her gün sütün içine su miktarını arttırarak ver mesela 210cc süt veriyorsan yavaş yavaş 10cc ile başlayıp su koymaya gün geçtikçe yada 2 günde bir su miktarını cc olarak arttır. En son kızın gece su içtiğini anlayacağını için gece uyanmayı bırakır canım.
Ay inşallah ya birde bunu deneyeyim

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum birde uyutmadan önce iyice karnını doyur

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben sütten kesince gece hiç bişey vermedim uyanıp aglayinca ayağımda salladım uyuyordu geri 🥰doktor önermişti sağ olsun yani biz büyükler nasilki gece sürekli uyanıp biseyler yiyip icmiyorsak onuda öyle alıştır demişti bi iki gece ağlar alışır sonra düzene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar