Sorum var Gece beslenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Gece beslenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gece beslenmesi
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek gece kendi uyanmazsa uyandırıp emzirmek büyümesini etkiler mi emerken hemen uyuyakaliyor yine bir buçuk iki saatte bir emziriyorum uyanmasa alarm kurup kendim uyanıyorum emzirmek için büyümesini etkiler diyen vardı bir grupta merak ettim böyle bir şey var mı diye diğer türlü gönlüm el vermez aç yatmasına uyurken acıkıyordur meleğim 🙄

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebek gece kendi uyanmazsa uyandırıp emzirmek büyümesini etkiler mi emerken hemen uyuyakaliyor yine bir buçuk iki saatte bir emziriyorum uyanmasa alarm kurup kendim uyanıyorum emzirmek için büyümesini etkiler diyen vardı bir grupta merak ettim böyle bir şey var mı diye diğer türlü gönlüm el vermez aç yatmasına uyurken acıkıyordur meleğim 🙄
Kaç aylık bebeğin kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kac aylik kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kaç aylıktı seninkiydi galiba bir iki aylık ancak yanlış bilmiyorsam bnmki 2 buçuk haftalık alıştı gece dk başı emiyor yani bir iki ve yarım saatte uyanıyor beni de uyandırıyor 😂 gündüz de öyle bazen 2 saati bulacak oldu mu uyandırıyorum emziriyorum gece uyanık gündüz de genellikle de uyuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç aylıktı seninkiydi galiba bir iki aylık ancak yanlış bilmiyorsam bnmki 2 buçuk haftalık alıştı gece dk başı emiyor yani bir iki ve yarım saatte uyanıyor beni de uyandırıyor 😂 gündüz de öyle bazen 2 saati bulacak oldu mu uyandırıyorum emziriyorum gece uyanık gündüz de genellikle de uyuyor
Bence iyi yapıyorsun ya beslenmesi lazmii büyüsün

Tüm sayfalar yüklendi.