Eşle zaman geçirememek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşle zaman geçirememek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,452 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşle zaman geçirememek
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bunu benim kaynanam yapıyor beraber oturmak içinde bende zamanında yiyip içip gezene kadar biriktirseydin yasitlarin borç harç ev araba alırken sen gezmissin diyorm şimdi iyi kötü bir arabamız olsaydı satar borclari öder pesinata verip ev alırdık diyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evlenince anaları babaları akillarina geliyor bekarkenarladaslariyla sürtüp evlenince iyi evlat oluyorlar ben aciyorm eşime milletin bir arkadaş çevresi var ailece görüştükleri ama benim eşimde yok sosyal bir çevre olmadığı içinde eslerimizle sorunlarımız artıyor
Benim eşimin arkadaşları çok var eşleriyle de konuşuyoruz sürekli eşleri çok iyi hanımlar ama eşimin arkadaslarindan bii halt olmaz kaç kere şahit oldum telefonda yazişmalarina eşim yazmiyodu ama arkadaş grubu hergun kuru fasulye yenilmez birazda baklavanın tadına bakalım falan gece gece pis pis vidyolar atiyolardi ve bunları söyleyen adamlarda evli çocuklu kişilerdi eşimle konuştum göruşmeni istemiyorum diye onlar yüzünden çok çektim hem fiziksel hem piakolojik şiddete maruz kaldim çok söyledim kavgalar ettik boşanma aşamasına kadar gittik sonra sonra bıraktı kötü arkadaşlarını çok şükür elhamdülillah arkadaşlari kötü olursa eşiniz ne kadar iyi olursa olsun kötü arkadaşına meyl eder onun için kötü arkadaşının yanına gitmesindense annesinin babasının yanına gitmesini tercih ederim ben kendi adıma

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimin arkadaşları çok var eşleriyle de konuşuyoruz sürekli eşleri çok iyi hanımlar ama eşimin arkadaslarindan bii halt olmaz kaç kere şahit oldum telefonda yazişmalarina eşim yazmiyodu ama arkadaş grubu hergun kuru fasulye yenilmez birazda baklavanın tadına bakalım falan gece gece pis pis vidyolar atiyolardi ve bunları söyleyen adamlarda evli çocuklu kişilerdi eşimle konuştum göruşmeni istemiyorum diye onlar yüzünden çok çektim hem fiziksel hem piakolojik şiddete maruz kaldim çok söyledim kavgalar ettik boşanma aşamasına kadar gittik sonra sonra bıraktı kötü arkadaşlarını çok şükür elhamdülillah arkadaşlari kötü olursa eşiniz ne kadar iyi olursa olsun kötü arkadaşına meyl eder onun için kötü arkadaşının yanına gitmesindense annesinin babasının yanına gitmesini tercih ederim ben kendi adıma
Bu dünya sınav dünyası hepimizin sınavı derdi ayrı rabbim dermansız dert vermesin iyi insanlar çıkarsın karşımıza her daim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar