Eşle zaman geçirememek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Eşle zaman geçirememek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,452 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşle zaman geçirememek
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Yeni evli misiniz canım bizim başlarda hep öyleydi bi süre sonra baktım olmuyor söyledim eşim anladı sağolsun bende onları anlamaya çalıştım ama annesi çok abartıyor özledim dayanamıyorum filan diye çevremde de böyle olan çok var kadınlar hep şikayetçi yani seni çok iyi anlıyorum inşallah senin de istediğin gibi olursunuz
İki yıllık evliyiz canım

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimi özlüyorım resmen. Eşim memur iş çıkışı annesine gider her akşam ben 6 da çıkıyorum işten. Geliyoruz yemek yiyoruz ya erkenden uyuyor ya da ders çalışıyor. Hafta sonu oluyor anneleri ile köye gitmek istiyor ya da onların işlerini yapıyor. Evden çıkabilmek için resmen benimle kavga ediyor. Bi gün de gel seni gezdireyim şu planı yaptım de dedim. Bir gün çıkardı sonra yine yok. Tek başıma yaşıyorum resmen bu hayatı sürekli yalnızım
Kaç yıllık evlisiniz cnm severek mi evlendin görücü usulü mu

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Bende bebegimle tek başıma yaşıyorum. Aynı evdeyiz ama mecbur olmadıkça konuşmuyoruz ben saldım artık napayım
Aynı benim hayatım benim kide işi düşünce konuşur ya işte olur yada ailenin işlerine kosusturur artık iki evlâdım var onlarla ugrasiyirum hic takmıyorum isterse onlarda yatıya kalsın

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eşimi özlüyorım resmen. Eşim memur iş çıkışı annesine gider her akşam ben 6 da çıkıyorum işten. Geliyoruz yemek yiyoruz ya erkenden uyuyor ya da ders çalışıyor. Hafta sonu oluyor anneleri ile köye gitmek istiyor ya da onların işlerini yapıyor. Evden çıkabilmek için resmen benimle kavga ediyor. Bi gün de gel seni gezdireyim şu planı yaptım de dedim. Bir gün çıkardı sonra yine yok. Tek başıma yaşıyorum resmen bu hayatı sürekli yalnızım
Benim eşimde öyleydi takı tayinn çıkana kadar Allah'a bin şükür ki çıktı ha şimdide her izinde oraya surukluyo bizi ama yinede en azından artk hafta sonları evimizdeyiz iş çıkışı evimizdeyiz inslalah sizindee tayinn çıkar bir yıldır ilk defa aile oldugumu anladmm darısı sana inslalah

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Şuan bunları düşünüp üzülme bırak ne yaparsa yapsın bacım hamilesin keyfini çıkar. Benim eşim işten gelir PC başına otururdu ben tek başıma yerdim akşam yemeğini gece geç yatardı tek başıma uyumaya giderdim uyumayı çok sever sabahları tek başıma kahvaltı yapardım. İşten çıktı 1 aydır işe gitmiyor koskoca 1 ayda bu sabah beraber kahvaltı yaptık. Bende hamileyken senin gibi kafama çok takardım sonra dedim bırak ya hamilesin düşünme şuanın keyfini sür. Şuan hem kendini hem bebeğini üzüyorsun bırak çocuk doğunca düzelir belki

Tüm sayfalar yüklendi.