Esya yardımı icin lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Nurrrrr96. tarafından oluşturulan Esya yardımı icin lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Esya yardımı icin lutfen
Konbuyu başlatan Nurrrrr96.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Pamıgın annesi

Nurrrrr96.

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle ayrıldım ve bir erkek bebeğim olucak 8 aylik hamileyim ve durumum olmadığı için hiç hirsey alamıyorum babası da yardım etmiyor elinde erkek bebek yeni doğa olan var mı?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eşimle ayrıldım ve bir erkek bebeğim olucak 8 aylik hamileyim ve durumum olmadığı için hiç hirsey alamıyorum babası da yardım etmiyor elinde erkek bebek yeni doğa olan var mı?
Allah yar ve yardımcın olsun canım.babasi nasıl yardım etmiyor. Mahkemede nafaka bağlamadılar mı sana bebeğine. Ödemiyorsa şikayet edebilirsin

Nurrrrr96.

Kayıtlı Üye
rank
Kabul etmiyor hiç şekilde kendi başka evliliğinden çocuğu var boşanmalara gelmiyor mahkeme görülmedi kendisi yok çünkü 4 aydır aramadı bile çocuk ya da sen nasılsın diye

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BULURSUN CANIM YA VALLA BENDE HEP LETGODAN 2. EL OLARAK ALDIM HERŞEYİ SIFIR HİÇBİRŞEYİ NEREDEYSE YOK ELBİSELERİNİ BİLE TERZİYE YAPTIRIYORUM EŞİM İŞSİZ KALDI HAMİLELİĞİMİN 5 AYI BOYUNCA AİLEM DESEN EMEKLİ MAAŞIYLAN KENDİLERİNE ZOR BAKIYORLAR EŞİM AİLESİNDEN ZATEN FAYDA YOK KENDİ DÜĞÜNÜMÜZÜ BİLE KENDİMİZ YAPTIK Kİ ONLARDAN ZATEN HİÇBİRŞEY BEKLEMİYORUM HUZUR VERSİNLER YETER🙏🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasıl vermez ya bu duurmu mahkemeye taşı canım nafakayk vermiyor vs diye bak nasıl söke söke verdiriyorlar onu öyle şey mi olur eğer vermiyorsa sen şikayet ettiğin halde vermezse kendi üstüne olan şeylere haciz gelir bunun farkında depil sanırım' beyfendi '!

Nasıl vermez ya bu duurmu mahkemeye taşı canım nafakayk vermiyor vs diye bak nasıl söke söke verdiriyorlar onu öyle şey mi olur eğer vermiyorsa sen şikayet ettiğin halde vermezse kendi üstüne olan şeylere haciz gelir bunun farkında depil sanırım' beyfendi '!
Rabbim böyle insanlara merhamet nasip eylesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar