Et sevmeyen misafir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde İkraNur'annesi tarafından oluşturulan Et sevmeyen misafir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 389 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Et sevmeyen misafir
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız yarın yurt dışında. bı misafirim gelicek et sevmiyor balık sevdiğin soyledi bende balık yapmayi düşünüyorum ayrı yeten de bol cesitli bı menü hazirlamak istiyorum sizce neler yapiyim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kız yarın yurt dışında. bı misafirim gelicek et sevmiyor balık sevdiğin soyledi bende balık yapmayi düşünüyorum ayrı yeten de bol cesitli bı menü hazirlamak istiyorum sizce neler yapiyim
Balığın yanına patates yanında mevsim soğan roka salatası ezme yapabilirsin tatlı olarak irmik ya da un helvası çay yanına bir poğaça çerez sonra meyve gün bitiyor zaten 😊 balık olarakta misafire somon balığı çok güzel oluyor

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Balığın yanına patates yanında mevsim soğan roka salatası ezme yapabilirsin tatlı olarak irmik ya da un helvası çay yanına bir poğaça çerez sonra meyve gün bitiyor zaten 😊 balık olarakta misafire somon balığı çok güzel oluyor
Teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yurt disi derken almanya mi canim oh balikmi😍😍
İngiltere'de geliyor

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
mercimek corbasi ortaya tadimlik yaprak sarması yanına brokoli salatası roka mevsim salatası ekstra olarak acılı ezme mucverde yapabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar