EV İŞLERİ😓😓😓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda çiceği tarafından oluşturulan EV İŞLERİ😓😓😓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,958 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı EV İŞLERİ😓😓😓
Konbuyu başlatan Sevda çiceği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikinci hamileliğim benim eşimde çok vurdum duymaz bütün evde yatar kalkar beş karış sürat yemek içmek bırak sarjimi getir telefonumu getir bulamasa sanki evin iç isler sorumlusuyum da bulmadı diye hemen bağırır ikinciyi getirdim diye çok pismanim boyle bencil cahil düşüncesiz adamlara ne diye bir yetmez iki ucu dördü doğurup hayati iyice kendimize zehir ederiz ki
Bende istemiyordum 3.yü ama spral ile kaldım.yinede şükür vardır rabbimin bor bildiği

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Bende istemiyordum 3.yü ama spral ile kaldım.yinede şükür vardır rabbimin bor bildiği
Rabbim hayırlısıyla kavuştursun insall
Canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olur inşallah bende bi bi kaza falan olmassa üçüncüyü asla düşünmem gebe olmama rağmen bana yasatmadigini bırakmadı 35 haftaligim bebek icin daha hic bir şey alamadım umursamazlığı yüzünden

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yeni ben süpürdüm eşim wiladaladi 😁 süpürmesini beqenmiyrm ama silerken hakkni weriyo. Sofra kurarken yada kaldırırken yardım ediyo saolsun musait deqilsm yada halsizsem oqluma bakar. İlk başlarda yapmazdı 5 yıllık ewliyim 2 yildr oqrettim oqrendi çok şükür 🤲🤗 rica etmeyi dene öqret biraz şunu yparmsn felan qibisinden süpüruyrdm mesela qülüm ben süprüymu dedi çok kocacımm dedm wilada yapti
benim koca yolda geçse basina saksi düşse bile bunlari söylicegini yada yapacagini zannetmiyorum ben ramazanda kovit oldum serum yiyodum 20 tane iğne yapildi benim koca akşam geldiginde evi daginik cocuklarin oncaklarini yerde gördugu zaman bussuru laf ederdi ben o halde bile sırf kocamin sesi cikmasin diye kalkar evi toplamaya calişirdim benim kocam demezdiki bu kadin ölmüş bari bende uzerine toprak atim demezdi valla iş konusunda hiç yardim etmez bana benimki

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
benim koca yolda geçse basina saksi düşse bile bunlari söylicegini yada yapacagini zannetmiyorum ben ramazanda kovit oldum serum yiyodum 20 tane iğne yapildi benim koca akşam geldiginde evi daginik cocuklarin oncaklarini yerde gördugu zaman bussuru laf ederdi ben o halde bile sırf kocamin sesi cikmasin diye kalkar evi toplamaya calişirdim benim kocam demezdiki bu kadin ölmüş bari bende uzerine toprak atim demezdi valla iş konusunda hiç yardim etmez bana benimki
Ayni canm ayni allh iclerine merhamet versin

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin asla hakkını ödeyemem Rabbim iki Cihan’dada yüzünü güldürsün ayırmasın bizi , beni benden çok düşünür şu an korunayım 10 gündür elimi ne bulaşığa ne yemeğe hiçbişey vurdurmaz Allah bi değil bin kere razı olsun ❤️ Rabbim herkesin karşısına halinden anlayan insan çıkarsın
Valla bende eşimin hakkını ödeyemem tabi bunu asla kendine bellide etmem sımarıyo sonra 😂😂😂 kız böle kocalardan allah razı olsun basımızdan eksik etmesin. Sabah ablam aradı anneme kahvaltıya davetliydik onlarda bizde. Onlar alt kata anneme gecmiş ler beni aramıs esim acmıs demiş nurgül yatıyo hadi kahbaltıya gelin sizi bekliyoruz saat 12 oldu demiş. Asagı indik kalktım hemen tabi. Ablam dio o saate kadar 3 cocuga da adam nasıl baksın nurgül. Yani eşime acıyolar gece calısıyo gündüz cocuklara bakıyo die 😂 ew işleri yapıyo daha bi market manav eczane hastane ne iş varsa dısarda da her işi yaoar ben evden sadece gezmeye cıkarım onu da kendi götürür işe gitmeden. Yani demem o ki biz bu kocaları öpüp basımıza koyak canım bak neçe kocalar var hanımları şikayetçi. Rabbim onlara da sabır versin

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim diger iki çocuğumda aynıydı biz zor günler atlattıktan sonra iyiyiz elhamdulillah temizlik yüzünden dayak yediğimi bilirim ama dedim ya şimdi çamaşırla o ilgilenir mesela atar yıkar sonra kurutmaya ben tek katlarım sofrayı kurmaya kaldırmaya hatta yıkamaya felan kendi kalkar çayını demler içer geç gelmesine rağmen işten sabah okula bırakır ama bir gerçek var gerçekten yetiştirilme tarzı kaynanam karısı oğlum siz elinizi birşeye sürmeyin diye diye büyütmüş hep hizmet etmiş erkeklerde aynı istiyor çocuklar onu görmüş eşim düzeldi çok şükür sabretmek lazım napalim birşeyden sonra duzeltmiuorlar kendileri

Sevda çiceği

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumda sayılırız 19 aylik kızım var 30 haftalik hamileyim çok zor
Çok ama cooook zorr dakka başıya ev.topluyorum ya bulaşık koyuyorum ya oyuncaktopluyorum surekli ayaktayim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla eşim kıyıyo ama😂hırsımdan gülüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar