Evde doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Kuzucuklarim💜 tarafından oluşturulan Evde doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,938 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Evde doğurdum
Konbuyu başlatan Kuzucuklarim💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar bebeğimi evde doğurmak zorunda kaldım halen çok şaşkınım 17 Nisan'da herşey o kadar ani olduki halen çok şaşkınım sancılar suyunun gelmesi ikinmamin gelmesi Tv'de izlerdik aynısının başıma geldiğine inanamıyorum Rabbim yardım ettide bebeğime bişey olmadı☺️
Aaaa nasil yani ebe ve dr olmadanmi?gozun aydin canim🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğimi evde doğurmak zorunda kaldım halen çok şaşkınım 17 Nisan'da herşey o kadar ani olduki halen çok şaşkınım sancılar suyunun gelmesi ikinmamin gelmesi Tv'de izlerdik aynısının başıma geldiğine inanamıyorum Rabbim yardım ettide bebeğime bişey olmadı☺️
Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏 hastaneye kontrole gittin mi bı sıkıntı yoktur inşallah 🙏

Kuzucuklarim💜

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏 hastaneye kontrole gittin mi bı sıkıntı yoktur inşallah 🙏
Çok sağol canım zaten 6 7 dk sonra ambulans geldi hastaneye gittik herşey normaldi dikişlerim atıldı bı sikinti yok 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay hastaneye gidince gecmi oldu? Kolay doğra bildinmi?
Hastaneye bebekle gittik doğumum zordu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok sağol canım zaten 6 7 dk sonra ambulans geldi hastaneye gittik herşey normaldi dikişlerim atıldı bı sikinti yok 🥰
Allah a şükür canım maşallah nerdeyse tek başına doğum yapmışsın. Sağlıklı olun da doğumun nerde olduğunun bı anlamı yok. Ama hastane ortamı daha güvenli tabi.

Kuzucuklarim💜

Kayıtlı Üye
rank

Hastaneye bebekle gittik doğumum zordu
Çünkü bebeğin kafası gelince ikinmam gitti ve ben kendim ikindim zorla ve çok sayıda dikişin var o yüzden

Allah a şükür canım maşallah nerdeyse tek başına doğum yapmışsın. Sağlıklı olun da doğumun nerde olduğunun bı anlamı yok. Ama hastane ortamı daha güvenli tabi.
Aynen öyle canım keşke hastaneye yetisebilseydik ama kısmet işte

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Çünkü bebeğin kafası gelince ikinmam gitti ve ben kendim ikindim zorla ve çok sayıda dikişin var o yüzden

Aynen öyle canım keşke hastaneye yetisebilseydik ama kısmet işte
Anali babali büyusun canim kac hafdalig dogurdun? Ben 40 hafdalikim tik yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar