Evde doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Kuzucuklarim💜 tarafından oluşturulan Evde doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,932 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Evde doğurdum
Konbuyu başlatan Kuzucuklarim💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğimi evde doğurmak zorunda kaldım halen çok şaşkınım 17 Nisan'da herşey o kadar ani olduki halen çok şaşkınım sancılar suyunun gelmesi ikinmamin gelmesi Tv'de izlerdik aynısının başıma geldiğine inanamıyorum Rabbim yardım ettide bebeğime bişey olmadı☺️
Maşallah canım nefes tutmadan yavaş ıkınarak yırtık olmuyormuş hastanedede zaten tutarak ıkındırıyolar ve illa mmüdahale ediyorlar yanında bir ebe olsa iyiymiş. Bazen bende düşünüyorum evde geliverirmi diye ama benim ilk gebelik 🤭

Kizlar bebeğimi evde doğurmak zorunda kaldım halen çok şaşkınım 17 Nisan'da herşey o kadar ani olduki halen çok şaşkınım sancılar suyunun gelmesi ikinmamin gelmesi Tv'de izlerdik aynısının başıma geldiğine inanamıyorum Rabbim yardım ettide bebeğime bişey olmadı☺️
Maşallah canım sağ Salim kucağına aldıysan o yeterli ❤️

Linass

Kayıtlı Üye
rank
Allahin sevdiği kuluymussun valla onla geçmiş olsun rabbim uzun ömür anneli babalı büyüsün ama kimse böyle bişeye kalkışmasın geçen haber de gördüm kadının biri bilerek evde doğurmuş bebek ölmüş aman ha dikkat edin Allah korusun

Kuzucuklarim💜

Kayıtlı Üye
rank
Allahin sevdiği kuluymussun valla onla geçmiş olsun rabbim uzun ömür anneli babalı büyüsün ama kimse böyle bişeye kalkışmasın geçen haber de gördüm kadının biri bilerek evde doğurmuş bebek ölmüş aman ha dikkat edin Allah korusun
Allah razı olsun Rabbim korudu herşey o kadar anı oldu ki ben bile anlayamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anali babali büyusun canim kac hafdalig dogurdun? Ben 40 hafdalikim tik yok
Canım senle ayniydik zaten tam 40+0da dogurdum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasıl evde doğdu kuzum serum tekmiydin😱

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa masallah kuzum rabbim yardımcın olmuş cidden 🤭🤭 Melek nasıl şuan Allah'ım size bağışlamış. Gözün aydın

Tüm sayfalar yüklendi.