Eveett 🤲🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Eveett 🤲🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,162 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Eveett 🤲🤭
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Geçtim ama yüksek bir şey bekleme dedi bir de dünyanın lafını yedim çok heyecanlandım bir şeyi tek seferde yapamadım 😬 Şu an özgüvenim yerlerde 😂
Gozunaydin bacim ☺️ insanlari robot zannedip o sekilde elestirmeleri de bir garip. Heyecan bir is icin ne kadar heyecanli, ne kadar hevesli oldugunu gosterir. Bu sekilde elestirseler cogu insani kaybetmek yerine kazanirlar... Hakkinda hayirlisi olur inşallah bacim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım benim çok şükür iyiyim birazdan taburcu olucam
Aaa sevindim buna, Rabbim hizla iyilesmeni nasip etsin 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gozunaydin bacim ☺️ insanlari robot zannedip o sekilde elestirmeleri de bir garip. Heyecan bir is icin ne kadar heyecanli, ne kadar hevesli oldugunu gosterir. Bu sekilde elestirseler cogu insani kaybetmek yerine kazanirlar... Hakkinda hayirlisi olur inşallah bacim

Çok sağol canım benim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ay valla rezil oldum ya gece sıkıntıdan uyumadım başım çatlıyor 😬

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yani noldu tam olarak canım geçmiş olsun

Gamzecim sanada çok geçmiş olsun sen nasılsın
Geçtim sınırdan döndüm ama aşırı heyecanlandım ben 10 senedir otomatik araba kullanıyorum manueli çok uzun zamandır kullanmadım bir gün arkadaşın arabasını kullandım sadece onda iyiydim ama sınavda heyecandan elim ayağıma dolandı 😬

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benim çok şükür iyiyim bugün taburcu oldum
AA ne çabuk canım basit bişey miydi

Ge❤️çtim sınırdan döndüm ama aşırı heyecanlandım ben 10 senedir otomatik araba kullanıyorum manueli çok uzun zamandır kullanmadım bir gün arkadaşın arabasını kullandım sadece onda iyiydim ama sınavda heyecandan elim ayağıma dolandı 😬
Canım heyecan yapman çok normal ya geçmene çok sevindim 🥰 gözün aydın herşey gönlünce olsun inşallah ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
AA ne çabuk canım basit bişey miydi

Canım heyecan yapman çok normal ya geçmene çok sevindim 🥰 gözün aydın herşey gönlünce olsun inşallah ❤️
Dün sabah ezanından beri oradaydım kuzum dün 12 gibi ameliyat oldum işte bugün sabah taburcu oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar