Evett kızlar aramızda yeni olan insanlar var tanışma vaktii😍💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Evett kızlar aramızda yeni olan insanlar var tanışma vaktii😍💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,036 kez görüntülenmiş, 195 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Evett kızlar aramızda yeni olan insanlar var tanışma vaktii😍💕
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
bugün üstüne sıcak çay döküldü 😥😣. hemen krem vs sürdüm hep çok ağladı çok şuanda o çay döküünce baya ağladı sonra göü kızarmaya başladı sol gözü hem şiş hem kızarık ara ara yaş geliyor ordan 😣
Ahhh be yaa nasıl döküldü çay 😟😟 neresi yandı yavrum ya ufacık kıyamam ona gözü niye kızardı peki gözüne ne oldu doktora götürdün mü ne dedi 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
bugün üstüne sıcak çay döküldü 😥😣. hemen krem vs sürdüm hep çok ağladı çok şuanda o çay döküünce baya ağladı sonra göü kızarmaya başladı sol gözü hem şiş hem kızarık ara ara yaş geliyor ordan 😣
Ayy kıyamam kuzuma ya ne kadar canı yanmıştır kurban olduğum ya 🥺
Şu an nasıl peki kuzum durumu iyimi yanma filan oldu mu

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
sağol kuzum aynen sabah döküldü demliği aldım yanından dönerken vurur diye bu seferde bardağa ben yanlışlıkla vurdum o komplenkoluna karnına döküldü krem sürdüm şükr iyi de aklımı aldı nasıl ağladı yavrum
Off çay çok sıcak mıydı yara oldu mu karnı kolu off yavrum çok ufak daha nasıl dayandı o acıya 😣😣 Rabbim beterlerindrn korusun inşallah kuzumu 😔😔 ey Allah'ım ya Rabbim ya cidden üzerimizde bir kara bulutlar var ama Allah'a sığınalim korusun yavrularımızı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Ayşenur 21 yaşındayım 16 aylık evliyim ve 4 aylık bir oğluşum var kızlar 🤭 aslen orduluyum ama kırklarelinde yaşıyorum...
peki ya sizler ?
Ben zaten yazıldığı gibi Ayşe 🤗 20yi az geçtim 😅 daha çok minnak bir oğluşum var Trabzonluyum 🤗 Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 😂😂 ve tanıştığım herkesten çok memnunum umarım her tanıyan da bizden memnundur 😬😬🥰🥰😍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Memleket nere idi kuzum
Kahraman Maraş Elbistan ilcesi

Memleket nere idi kuzum
elbistan-pinarbasi-3258-f5.jpg

Kahraman Maraş Elbistan ilcesi

elbistan-pinarbasi-3258-f5.jpg
Elbistan memleketim bura

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizde tanışıyoruz ama olsun tanımayan vardır belki 😀 ben Gülbahar 24 yaşındayım 7 yıllık evliyim 1 oğlum 1 kızım var bir kîzım daha olacak malatyalıyım ve malatyada yaşıyorum tanıştığıma memnun oldum canlar❤❤❤
Hemşeri buldum bende Malatya'da yaşıyorum sen neresindesin canım

öncelikle aramıza hoşgeldin ablacığım .maşallah rabbim evlatlrına uzun ömür versin. hayırısı ile kcağına al inşallah minik prensesi de tanıştığıma memnun oldum
Teşekkürler canım benim

öncelikle aramıza hoşgeldin ablacığım .maşallah rabbim evlatlrına uzun ömür versin. hayırısı ile kcağına al inşallah minik prensesi de tanıştığıma memnun oldum
Teşekkürler canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar