Evett kızlar aramızda yeni olan insanlar var tanışma vaktii😍💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Evett kızlar aramızda yeni olan insanlar var tanışma vaktii😍💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,037 kez görüntülenmiş, 195 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Evett kızlar aramızda yeni olan insanlar var tanışma vaktii😍💕
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hemşeri buldum bende Malatya'da yaşıyorum sen neresindesin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler canım benim

Teşekkürler canım benim
Aa gerçekten mi ben orduzudayım sen neresindesin

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
kem gözler den uzak olalım 😂😂 malum bu aralar çok göz var üstümüzde @Umutluuu 😂😂
Haha aynen gözü olanın gözü çıksın 😂😂

bugün üstüne sıcak çay döküldü 😥😣. hemen krem vs sürdüm hep çok ağladı çok şuanda o çay döküünce baya ağladı sonra göü kızarmaya başladı sol gözü hem şiş hem kızarık ara ara yaş geliyor ordan 😣
Ayy çok geçmiş olsun kuzum şuan nasıl minik paşa kıyamam ya nasıl acıyordur şimdi canı🙁

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba, Ben Hasret 25 yaşındayım, Siverekliyim, 6 yıllık evliyim, 5 yaşında bir kızım var, 27 haftalık da hamileyim ikinci kızımızı bekliyoruz☺️💕
Memnun oldum canım

Ne oldu Kayra'mıza biseyi yok di mi 😟 kurban olurum yaradana gözü olanın gözü çıksın minnakımızdan yaa 🥺
Çay dçküldü kuzum üstüne

Ahhh be yaa nasıl döküldü çay 😟😟 neresi yandı yavrum ya ufacık kıyamam ona gözü niye kızardı peki gözüne ne oldu doktora götürdün mü ne dedi 😔
Yok götürmedin bugun saplık ocağına kontrol var doracam karnı ve kolu canım krem sürdük hemen şükür iyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy kıyamam kuzuma ya ne kadar canı yanmıştır kurban olduğum ya 🥺
Şu an nasıl peki kuzum durumu iyimi yanma filan oldu mu
Şükür vucudu düzekdi canım baya kızarmıştı tek sorun gözü hala şiş.

Off çay çok sıcak mıydı yara oldu mu karnı kolu off yavrum çok ufak daha nasıl dayandı o acıya 😣😣 Rabbim beterlerindrn korusun inşallah kuzumu 😔😔 ey Allah'ım ya Rabbim ya cidden üzerimizde bir kara bulutlar var ama Allah'a sığınalim korusun yavrularımızı

Ben zaten yazıldığı gibi Ayşe 🤗 20yi az geçtim 😅 daha çok minnak bir oğluşum var Trabzonluyum 🤗 Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 😂😂 ve tanıştığım herkesten çok memnunum umarım her tanıyan da bizden memnundur 😬😬🥰🥰😍
Hahahahs yarışmacı demek 😂😂 ne yarışı kuzum .b

Hemşeri buldum bende Malatya'da yaşıyorum sen neresindesin canım

Teşekkürler canım benim

Teşekkürler canım benim
Rica ederim 🥰

Ben Rukiye 26 yaşındayım, 7 yıllık evliyim🥰aslen karamanliyim ama fransa da yaşıyorum, 39 haftalik hamileyim,prensesimi bekliyorum 🤲💞
Memnun olfum kuzum 🥰

Haha aynen gözü olanın gözü çıksın 😂😂

Ayy çok geçmiş olsun kuzum şuan nasıl minik paşa kıyamam ya nasıl acıyordur şimdi canı🙁
Amin cwnım. Şükür kuxum kızarıklığı gitti sadece gözü şiş

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Memnun oldum canım

Çay dçküldü kuzum üstüne

Yok götürmedin bugun saplık ocağına kontrol var doracam karnı ve kolu canım krem sürdük hemen şükür iyi
Allah'ım yaa cidden aşırı üzüldüm ve bence dua bişey okumak lazım çünkü o da doğdu doğalı birşey oluyor yani bizim şansızlık mı nedir bilmiyorum bebeklerimiz doğdu doğalı sürekli bir koşturmaca sıkıntı var üzerimizde dua okutmak mı lazım bişey lazım belliki göz var üzerlerinde. Ben hastaneye gittim geçen bebeği emziriyorum geçen dediğim iki günlüktü daha kadın ne kadarlık dedi kötü bir niyetim olmadığı için iki günlük diye hemen gerçeği dedim kadın aa nasıl iki günlük bir aylık bebek gibi duruyor başını dik tutuyor fildir fildir etrafa bakıyor kocaman bir bebek bu dedi. Yani kadında belki nazar etmek istemez ama ben bir bebeğe bakınca hemen içimden dua okuyorum aman nazarim değer korkusuna bazı insan bilmiyor direkt bakıp yorumluyor ve bazı insanın nazarı çabuk değer belkide nazar ediyorlar istemeden ondan sürekli okumak lazım aslında bebeklerimizi 😟 çünkü doğduklarından beri sürekli bir sıkıntı var hastanelerdeyiz bak Kayra yanmış mesela daha 4 aylık ufacık yavrum onun için çok büyük bir acı o 😣 tekrar tekrar çok geçmiş olsun canım Allah'ım bir daha göstermesin daha beterlerinden korusun inşallah 🙏

Kahraman Maraş Elbistan ilcesi

Ekli dosyayı görüntüle 2456

Elbistan memleketim bura
Çok güzel biran fotoğrafı görünce tatil reklamı zannettim çok güzelmiş Elbistan 🥰🥰🤗🤗 inşallah gelmek gezmek nasip olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar