Sorum var Evi terk ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kul yarası tarafından oluşturulan Evi terk ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,445 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evi terk ettim
Konbuyu başlatan Kul yarası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kul yarası

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ederiz tabiki ama çocuklarıni nasıl bıraktın keşke alıp ciksaydin git çocuklarını al polisle sikeytci ol ya sabır bu erkek kılıklı mahluklar ne ayak dovmek ne git sikayet et çocuklarını da al o evden
İçim yandı altı aylık bebek o caninin elinde şimdi onlara nasıl davraniyordur karnı acikmistir seni arıyordur 😪 Allah'ım sana yardım etsin Allah'ım eşini doğru yola çevirsin 🤲🤲🤲
Ederiz ederiz de kendi dayak yediğin bir evde evlatlarını nasıl bıraktın gülüm sana sinirine ya çocuklara bir şeu yapsa 🤦🏻‍♀️. Rabbim yardımcı olsun inşallah 🤲🏻
Her kesin derdi başka ben o evde zaten çocuklarımla çıkabilseydim o şerefsiz buları yapamazdı baba evine sığındım çocuklarla orta kalsın diye getirmedim ama halimi görün o bebeği üç yaşında ki kızımı nasıl koydumda geldim
Kuzum ederiz tabiki ama çocuklarıni nasıl bıraktın keşke alıp ciksaydin git çocuklarını al polisle sikeytci ol ya sabır bu erkek kılıklı mahluklar ne ayak dovmek ne git sikayet et çocuklarını da al o evden

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Her kesin derdi başka ben o evde zaten çocuklarımla çıkabilseydim o şerefsiz buları yapamazdı baba evine sığındım çocuklarla orta kalsın diye getirmedim ama halimi görün o bebeği üç yaşında ki kızımı nasıl koydumda geldim
Kusura bakma ama ne olursa olsun almaliydin ailende istemezse kadın sığınma evleri var oraya giderdin öyle bir babayla bırakmak büyük cesaret

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşim beni dövdü evi terk ettim 6 aylik bebegim 4yaşinda kızımı evde bırakıp elinden anca kurtuldum 😪😪😪😪😪 ne olur dua edin bana hamile arkadaşlar
Çocukları alma çok zor ama dayan kuzum perişan olacak o çocuklar anne diye ağladıkça kapında köpek olur merak etme şiddeti affedersen devamı gelir şimdi çocuklarının aklı ermiyo büyüyünce gözlerinin önünde seni aşağılayıp dovunce daha zoruna gider . O şiddet sadece sana olmaz ilerde çocuklarına da yapar . Sabret dua et . Rabbim yardımcın olsun . Zor zamanlar ama sonun iyi olur inşallah. Dualarımızdasın. Sende için sıkıldıkça el Fettah zikrini çek namazını kıl duanı et emin ol içine ferahlık gelecektir. Bu dünya imtihan dünyası senin de imtihanın eşin. Rabbim kolay geçiş nasip etsin inşallah. O günahsız yavruların yüzü suyu hürmetine. 🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun acilen polise gidip şikayette bulunup polislerden yardım isteyip onlarla birlikte çocuklarını almalısın. Sana acımayan onlara hiç acımaz ve bebeğinde daha çok küçükmüş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Eşim beni dövdü evi terk ettim 6 aylik bebegim 4yaşinda kızımı evde bırakıp elinden anca kurtuldum 😪😪😪😪😪 ne olur dua edin bana hamile arkadaşlar
Her ne olursa olsun o masum yavruları yanına alman lazlm sen kaçtın kurtuldun ya o masumların günahı ne 6 aylık bebek çok küçük ya anneme Bile emanet edemem bi saat seni de anlıyorum yaşadıkların eminim zor ama lütfen git yavrularını al yanına

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm özel değilse neden bu seviyeye geldiniz ? Eşin normalde şiddet yanlısı biri mi .. dua ederiz tabi sen canıni sıkma inşallah herşey düzelir kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.