Sorum var Evi terk ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kul yarası tarafından oluşturulan Evi terk ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,444 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evi terk ettim
Konbuyu başlatan Kul yarası
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Eşim beni dövdü evi terk ettim 6 aylik bebegim 4yaşinda kızımı evde bırakıp elinden anca kurtuldum 😪😪😪😪😪 ne olur dua edin bana hamile arkadaşlar
Çocuklarını almadan nereye gidiyorsun Allah aşkına çocuklarını al ordan .. bu dünyada kimse umrumda değil eşim dahil kimseye de düşünen çocuklarımı sana böyle davranan erkek kimbilir çocuklara ne yapar ..çocuklarımı aldım zor durumdayım vs vs desen dualar senin olsun da çocukları bıraktım zar zor canımı kurtardım diyorsun bilemiyorum lütfen yanlış anlama bu çocuk aile konularında biraz sertim ne adam öyle davranmalı çocuk olan bı evde ne de anne bırakıp kacmali . Kaçacaksın çocukları da almasın o adamın umrumda mı sanki çocukları dusunuyo değer veriyor olsa sana öyle davranması en basta

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Her kesin derdi başka ben o evde zaten çocuklarımla çıkabilseydim o şerefsiz buları yapamazdı baba evine sığındım çocuklarla orta kalsın diye getirmedim ama halimi görün o bebeği üç yaşında ki kızımı nasıl koydumda geldim
Kusura bakma evet çok üzgünüm bende kadın olarak başına bunun gelmesini istemem. Allah belasını versin adamın da ama. Gözünü sevdiğim daha el kadar iki bebek bir yaratıgin elline bırakılır mı hiç olurmu. Sana bunu yapan sana şiddet uygulayan adam cocuklarina. Bakamayinca ağlayınca altı ıslanınca söz dinlemeyince çocuklarına uygulayacak 😡😡😡nasıl göze alabildin bırakmayı hiç kolay bis y değil senin için ama ne olursa olsun almalısın çocukları
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuklarını almadan nereye gidiyorsun Allah aşkına çocuklarını al ordan .. bu dünyada kimse umrumda değil eşim dahil kimseye de düşünen çocuklarımı sana böyle davranan erkek kimbilir çocuklara ne yapar ..çocuklarımı aldım zor durumdayım vs vs desen dualar senin olsun da çocukları bıraktım zar zor canımı kurtardım diyorsun bilemiyorum lütfen yanlış anlama bu çocuk aile konularında biraz sertim ne adam öyle davranmalı çocuk olan bı evde ne de anne bırakıp kacmali . Kaçacaksın çocukları da almasın o adamın umrumda mı sanki çocukları dusunuyo değer veriyor olsa sana öyle davranması en basta
Katılıyorum ve çocuk konusu olunca bende hassasim. Şiddete meyilli olan hiç bir adamın eline çocuk emnaet edilmez bırakılmaz olucegi bilsem böyle bir adamın eline çocuk bırakmak ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum ve çocuk konusu olunca bende hassasim. Şiddete meyilli olan hiç bir adamın eline çocuk emnaet edilmez bırakılmaz olucegi bilsem böyle bir adamın eline çocuk bırakmak ben

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Eşim beni dövdü evi terk ettim 6 aylik bebegim 4yaşinda kızımı evde bırakıp elinden anca kurtuldum 😪😪😪😪😪 ne olur dua edin bana hamile arkadaşlar

Allah'ın cezası rezil herif kadına heleki gebe bir kadına nasıl bunu yapar o elleri kırılsın emi 🤬🤬 bence git sağlık raporu al hemen şiddet uyguladığına dair ve ardından polise git ki zaten hastane polisi olaya el koyar şikayetçi ol ve uzaklaştırma aldır o evden çıksın sen çocuklarınla evinde otur. Ama çocuklarını o yaratığa bırakma ne olursa olsun bırakma. Hamile karısına şiddet uygulayan adam (!) herşeyi yapar. Allah'ım yardımcın olsun çok üzüldüm yaa 😞😞 bu arada pardon 6 aylık hamilesin sandım ben pardon ama olsun hamilesin yada değilsin bir kadına şiddet uygulayan bir yaratıkla ne kendin kal ne çocuklarını onunla bırak. Git şikayetçi ol rapor al uzaklaştırma al çıksın evden

Tüm sayfalar yüklendi.