Sorum var Evlilik terapisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elzan❤️ tarafından oluşturulan Evlilik terapisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 428 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evlilik terapisi
Konbuyu başlatan Elzan❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Elzan❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar eşimle aram Bayadır iyi degil yani boşanmaya doğru gidiyoruz 17 aylık kızımız var bide 29 haftalık hamileyim çocuklarım için en azından bir şans vermek istiyorum acaba evlilik terapisine gitmeyi düşünüyorum eşimle iyi gelirmi acaba giden bilen varmi

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar eşimle aram Bayadır iyi degil yani boşanmaya doğru gidiyoruz 17 aylık kızımız var bide 29 haftalık hamileyim çocuklarım için en azından bir şans vermek istiyorum acaba evlilik terapisine gitmeyi düşünüyorum eşimle iyi gelirmi acaba giden bilen varmi
Biz gittik baya iyi geldi bize ne kaybedersiniz ki bence terapiye bi şans verin

Mozb2594

Kayıtlı Üye
rank
İyi bir terapist bulduktan sonra tabiki de evet iyi gelir. Biz de 3 yıllık evliyiz ve problemlerimiz oluyor. Eşiniz de kabul ediyorsa kesinlikle öneririm

Elzan❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyi bir terapist bulduktan sonra tabiki de evet iyi gelir. Biz de 3 yıllık evliyiz ve problemlerimiz oluyor. Eşiniz de kabul ediyorsa kesinlikle öneririm
Bende 3 yılık evliyim ben istiyorum ama eşim istemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 3 yılık evliyim ben istiyorum ama eşim istemiyor iş boşanmaya doğru gidiyor galiba 😥🥺

Bende 3 yılık evliyim ben istiyorum ama eşim istemiyor iş boşanmaya doğru gidiyor galiba 😥🥺

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet gidenler var. Gittinizmi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar