Sorum var Evlilik ve eskiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Evlilik ve eskiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 739 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evlilik ve eskiler
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşımla bugün oturduk . Kendisi aşk hikayelerini çok sever ve merak ettiği soru ne biliyor musunuz ? Evlenip eski sevgilisini unutamayanlarin eski sevgilisiyle ayrılık hikayeleri var mıdır diye merak ediyor 😂o kadar hararetli anlattı ki biraz ben bile etkilendim olan varsa anlatabilirim merakını yensin su kızcağız 😂🤗🤗

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhabalar arkadaşımla bugün oturduk . Kendisi aşk hikayelerini çok sever ve merak ettiği soru ne biliyor musunuz ? Evlenip eski sevgilisini unutamayanlarin eski sevgilisiyle ayrılık hikayeleri var mıdır diye merak ediyor 😂o kadar hararetli anlattı ki biraz ben bile etkilendim olan varsa anlatabilirim merakını yensin su kızcağız 😂🤗🤗
Evlenmemize izin vermediler o yüzden ayrıldık 😶 sevgili değildik aslında seviyorduk istediler iki yıl boyunca sonra aileler istemeyince oda bende başkalarıyla evlendik

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Unutamadın da tabii oyleyse
Yok unuttum canım çok uzun zaman oldu ve anladım ki gerçek sevgi o değil ben eşimi herkesten herşeyden çok seviyorum gerçek sevgi eşimi tanıdık tan sonra başladı , evet şuan aileler yüzünden sarsıntılı olsa da evliliğimiz aşılmayacak kadar güçlü değiller düzelecek biliyorum, ve tabiki o sevdiğimi ve sevdiğini sandığım adam başka birini seviyormuş sanırım ya da yalan söylediler bana yinede sevmese bile onunla görüşmese bile o kızla evlendi sevdiğinle değilde sevildiğin kişiyle evlen mantığıyla o adımı attı bilemiyorum ve o yüzden unutmak daha kolay oldu benim için sanırım

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok unuttum canım çok uzun zaman oldu ve anladım ki gerçek sevgi o değil ben eşimi herkesten herşeyden çok seviyorum gerçek sevgi eşimi tanıdık tan sonra başladı , evet şuan aileler yüzünden sarsıntılı olsa da evliliğimiz aşılmayacak kadar güçlü değiller düzelecek biliyorum, ve tabiki o sevdiğimi ve sevdiğini sandığım adam başka birini seviyormuş sanırım ya da yalan söylediler bana yinede sevmese bile onunla görüşmese bile o kızla evlendi sevdiğinle değilde sevildiğin kişiyle evlen mantığıyla o adımı attı bilemiyorum ve o yüzden unutmak daha kolay oldu benim için sanırım
Oyleyse cok guzel aksı takdırde evledıgın kısı senı mutlu etmeseydı o kısı aklında kalabılırdı belkı onunla mutlu olurdum dıcektın cok zor bı durum Allah dusmanıma yasatmasın ,Allah mutlulugunu daım etsın canım🙂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oyleyse cok guzel aksı takdırde evledıgın kısı senı mutlu etmeseydı o kısı aklında kalabılırdı belkı onunla mutlu olurdum dıcektın cok zor bı durum Allah dusmanıma yasatmasın ,Allah mutlulugunu daım etsın canım🙂
Amin canım amin eşimle çok iyiydik başlarda hala da öyle ama her evlilikte olduğu gibi bizde de sorunlar oluyor ama geçeceğine inanıyorum ben , tabiki ben onunlayken dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorum rabbim herkese huzur ve mutluluk versin inşallah canım , aslında benim aşk konum çok çok farklı kısaca böyle özetleyeyim dedim oda olmadığı kadarıyla

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin eşimle çok iyiydik başlarda hala da öyle ama her evlilikte olduğu gibi bizde de sorunlar oluyor ama geçeceğine inanıyorum ben , tabiki ben onunlayken dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorum rabbim herkese huzur ve mutluluk versin inşallah canım , aslında benim aşk konum çok çok farklı kısaca böyle özetleyeyim dedim oda olmadığı kadarıyla
İnşallah geçer aile olmak herseydiirrr. Heleki ortada minnoş evlatlar varsa

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim zaten hayatımda iki kişi oldu ikincisi zaten eşim 🤣 ilk olanın ismi Aliydi ben samsunluyum karadenizli oda siirtliydi ailem Kürt diye istemedi ben çok seviyodum ama biraz ağzı bozuktu sonra az daha tanıdıkça her tartışmsmızda başka kızlara gitti 4 sene sevdim en sonunda kuzenimle aldatıldığımı öğrendim🤣 kuzenimin telefonunda gördüm ve bıraktım benim ki biraz toksik ilişkiydi🤣🤣🤣eşimle de aynı yerde güvenlik olarak çalıştık eşimde doğulu adıyamanlı hep kaderimde Kürt var arkadaş🤣🤣ben eşimi vardiya sebebiyle bi ay görmedim bide ben karakter ve yapısal olarak birZ ciddi ve sertimdir bikaç abi falan öyle beni görüyo eşime söylüyor eşimin aklına giriyolR bide eşim benden 11 yaş büyük ben ona hep abi dedim her neyse ailem öğrendi her zaman ki gibi hem doğulu hem yaş farkı istemediler ben çok direndim eşimi çok seviyordum ailelere karşi çıktım evlendik ama şimdi sorsan evlenir misin asla evlenmem insan sevince anlamıyor malesef ama evliliğin süresince o kadar yıprandım ki malesef eski güzelliğim kalmadı eriyip gittim ek olarak değerim bilinmedi 47 kiloyum hamileyim gerisini sen düşün bi deri bi kemik 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar