Sorum var Evlilik ve eskiler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Evlilik ve eskiler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 761 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evlilik ve eskiler
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin eşimle çok iyiydik başlarda hala da öyle ama her evlilikte olduğu gibi bizde de sorunlar oluyor ama geçeceğine inanıyorum ben , tabiki ben onunlayken dünyanın en mutlu insanı gibi hissediyorum rabbim herkese huzur ve mutluluk versin inşallah canım , aslında benim aşk konum çok çok farklı kısaca böyle özetleyeyim dedim oda olmadığı kadarıyla
Rabbım mutlulugunuzu daım etsın canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşımla bugün oturduk . Kendisi aşk hikayelerini çok sever ve merak ettiği soru ne biliyor musunuz ? Evlenip eski sevgilisini unutamayanlarin eski sevgilisiyle ayrılık hikayeleri var mıdır diye merak ediyor 😂o kadar hararetli anlattı ki biraz ben bile etkilendim olan varsa anlatabilirim merakını yensin su kızcağız 😂🤗🤗
Ben eşime aşığım sanıyordum taa ki kızım gelene kadar, artık karşılıklı pabuçlarımız dama atıldı eskidik😂Boncuğum da boncuğum 🧿🥰

Tüm sayfalar yüklendi.