Sorum var evlilik yil dönumum yarın benim cok mutluyum 11 seneyi bitirdik 12.seneye girecez nasip olursa inşallah canlarim 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan evlilik yil dönumum yarın benim cok mutluyum 11 seneyi bitirdik 12.seneye girecez nasip olursa inşallah canlarim 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 722 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı evlilik yil dönumum yarın benim cok mutluyum 11 seneyi bitirdik 12.seneye girecez nasip olursa inşallah canlarim 🥰
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cümlemizden Birtanem İnşallah Azram nasıl kuzum🤲🤲🤲😘
Cay iciyorum kızım oyuncaklarıyla oynuyor oğlum tablet oynuyor ben TV baliyorumm eşim yok zaten öyle evde takılıyoruz yarın AVM gidicem indirim var yılbaşı öncesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cay iciyorum kızım oyuncaklarıyla oynuyor oğlum tablet oynuyor ben TV baliyorumm eşim yok zaten öyle evde takılıyoruz yarın AVM gidicem indirim var yılbaşı öncesi
Masterchef baktım mi tekrar açıkiyorum 🤣🤣🤭

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Masterchef baktım mi tekrar açıkiyorum 🤣🤣🤭
Hahahh canım ya ye ye şifa olsun sana

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
amin canm amin

veeee güzel bi haber daha verim mart ayinda taşınıyorum inşallah canlarim icim icime sıgmiyo cok mutluyum ama bi yandanda korkuyorum ya yapamassam mutlu olamassam huzurlu olamassam diye bi yandan sevinc heyecan heves bi yandan da korku değişik duygular icindeyim vallahi canlarim

veeee güzel bi haber daha verim mart ayinda taşınıyorum inşallah canlarim icim icime sıgmiyo cok mutluyum ama bi yandanda korkuyorum ya yapamassam mutlu olamassam huzurlu olamassam diye bi yandan sevinc heyecan heves bi yandan da korku değişik duygular icindeyim vallahi canlarim
Çok sevindim senin adına canım yaparsın tabi niye yapamayasın. Çok ta mutlu olursun Allah'ın izniyle. Kendi yuvan, eşin, sen ve çocukların bir arada çok güzel olacak emin ol🥰

Balım nasılsın napiyorsun 🥰
İyiyim Hülyamm büyük kızımı uyuttum, küçüğünü uyutmaya çalışıyorum, kahvemi aldım içiyorum. Sen nasilsin kuzum?

Tüm sayfalar yüklendi.