Evlilik..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Evlilik.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,629 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Evlilik..
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm rabbim yardımcın olsun inşallah. İşin çok zor umarım eşin ikna olur ve sana istediğin hayatı sunar bari bu saatten sonra seni mutlu eder, seni köyden alır gider. Onunla ve çocuklarınla mutlu mesut yaşarsınız
İnsallah canm bnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm rabbim yardımcın olsun inşallah. İşin çok zor umarım eşin ikna olur ve sana istediğin hayatı sunar bari bu saatten sonra seni mutlu eder, seni köyden alır gider. Onunla ve çocuklarınla mutlu mesut yaşarsınız
İnsallah canm bnm
Cnm butun bu dügumleri tek cözucek kisi esin malesef Allah yardimcin olsun
Amin insallah cozeriz dugumleri

İstedgim hayati kurdugumda buraya post acicam insallah 🤗

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
İn
İnsallah canm bnm

İnsallah canm bnm

Amin insallah cozeriz dugumleri

İstedgim hayati kurdugumda buraya post acicam insallah 🤗
İnşallah canm

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende koyde dogdum yasadim ama benm dogdugum koyde bole degil,dusun ki kac yil once sirtim surekli agriyodu kac kere kaynanama hastaneye gidelim dedim, kaynanam kadin basimiza gidersek millet ne der diyo birak carsiyi pazari hastayim ve kaynanamla bile tek gidersek laf oluyo gerisini sen dusun artk,burda yasamasaydim boyle bi köyun varligina inanmazdim tas devrinde yasiyolar resmen ,dusun ki esime evin ihtiyaclarini yaziyorum aliyo ya köyluler ne cok alisveris yapiyosun ne kadar cok sey aliyosun diyolar, ona bile laf ediliyo, ,o da zaruri ihtiyaclar dusun artik...

Aynen canim surekli onlarin elinin altinda olim istiyolar ,ama kararimi vermisim esim benimle gelsede gelmesede gidicem ..ama bi insan olarak anlam veremiyorum neden bi insanin surekli senin elinin altinda olsun istersin buna bi cevp bulamiyorum ..
Benim eşimin yeğeni de öyle van ozalp diye bit ilçede yaşıyor kaynanasıyşa kalıyordu gelinlerini kapıya bile çıkarmazlarmış ev işleri hariç dışarı işleri yapmazlar bu sene kavga etti de ilçeye taşındı ama gene aynı dışarı çıkamıyor eşiyle gezemiyor neden insanlar laf yapıypr diye böyle insan çok anlayacağın rabbim sabır versin sana ve bu halde olan bütün gelinlere sadece hizmetçi olarak görüyorlar malesef eşler bile anne baba sözünden çıkmaz geri kafalılar

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimin yeğeni de öyle van ozalp diye bit ilçede yaşıyor kaynanasıyşa kalıyordu gelinlerini kapıya bile çıkarmazlarmış ev işleri hariç dışarı işleri yapmazlar bu sene kavga etti de ilçeye taşındı ama gene aynı dışarı çıkamıyor eşiyle gezemiyor neden insanlar laf yapıypr diye böyle insan çok anlayacağın rabbim sabır versin sana ve bu halde olan bütün gelinlere sadece hizmetçi olarak görüyorlar malesef eşler bile anne baba sözünden çıkmaz geri kafalılar
İnsanı kanser eder böyleleri kadınlar kimsenin hizmetçisi değil kadinlar değerli bastacidir hepimiz değerliyiz kendinizi kimseye ezdirmeyin

Tüm sayfalar yüklendi.