EVLİLİK....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan EVLİLİK.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı EVLİLİK....
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendin için bakımlı ol kız görüp görmemesi önemli değil 😅
Ne bilim ınsan bakımlı olunca bı ıltıfat beklıyo ,normalde kapalıyım ama saclarımı acarım jafıften makyaj falanda yapıyorum ,yapınca daha ıyı hıssedıyom kendımı ,ama bızım odun acık sac yakısmıyo dıyo sana ,ondanda sogutuyo 🙂guldurdun ama benı tesekkur ederım

Ne bilim ınsan bakımlı olunca bı ıltıfat beklıyo ,normalde kapalıyım ama saclarımı acarım jafıften makyaj falanda yapıyorum ,yapınca daha ıyı hıssedıyom kendımı ,ama bızım odun acık sac yakısmıyo dıyo sana ,ondanda sogutuyo 🙂guldurdun ama benı tesekkur ederım
Arkadas soru soracaktı galıba sana mı sorcaktı banamı anlamdım 🙂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kıskandığı için öyle diyordur sen kendine yakıştırıyorsan onun ne dediğini umursama bile tamam canım de geç 😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar dertlesmek istiyorum benim gibi evliligini cocuklari icin evliligini surduren kac kisiyiz,bu erkekler neden boyle ,esini esvmek ,ilgi gostermek ,mutlu etmek cokmu zor ,o kadar yalniz hissediyorum ki kendimi ,etrafimda bazi ciftler goruyoyorum kocalari o kadar ilgili ,birlikte vakit geciriyolar ,mutlu olduklarini farkedebiliyorum..bu genc yasimda esim o kadar yalniz biraktiki sevgisiz ilgisiz biraktiki ,daha ne kadar boyle devam edecek ,tukenmis hissediyorum kendimi ...sevgiyle bakan muhabbet besleyen ilgilenen vakit geciren bi kocayla yasamak nasil bi duygu acaba ...ben bunu tadamadan dunyadan gocup gidicekmiyim yoksa...hayatimin hic bi anlami yokmus gibi hissediyorum ...hayatima bi sekilde anlam katmak istiyorum evliligimin mutsuzlugunu bastirmak icin ne yapmaliyim bilmiyorum,bu tur postlari cok aciyorum burda ,farkindayim k.bakmayin paylasabilecegim kimse yok ..burda paylasinca rahatliyorum😔😔😔😔
Ah be canm Bende cok zor günler atlatdim cok acilar zülümler cektim evlatlarima qizlarima göre sabr etdim bitanem şimdi cok şükür ayri ülkedeyiz esimi doldurub usdume atan yok şimdi akilanmis sabr etdim canm hep dua etdim Allah bizimkibi kadinlara yardim etsin inşallah bacim mutlu olursun eşin akilanir 🥰

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Arkadas soru soracaktı galıba sana mı sorcaktı banamı anlamdım 🙂
Hulya bu mesaja neden kızdım emojısı koydu acaba 🙂

Ah be canm Bende cok zor günler atlatdim cok acilar zülümler cektim evlatlarima qizlarima göre sabr etdim bitanem şimdi cok şükür ayri ülkedeyiz esimi doldurub usdume atan yok şimdi akilanmis sabr etdim canm hep dua etdim Allah bizimkibi kadinlara yardim etsin inşallah bacim mutlu olursun eşin akilanir 🥰
Ayy Allahımmm bızde baska ulkeye gıdebılseydık ne guzel olurdu varya o zaman adam olma ıhtımalı cok yuksektı ,ama kaynanamgıl bırak baska ulkeyı ,baska sehıre gıtmemıze bıle ızın vermedıler ,onlarda neyın ne oldugnu bılıyorlarda Allaha havale hrpsu ne dıyım rabbım hayır kapıları acsın bıze insallah

Ayy Allahımmm bızde baska ulkeye gıdebılseydık ne guzel olurdu varya o zaman adam olma ıhtımalı cok yuksektı ,ama kaynanamgıl bırak baska ulkeyı ,baska sehıre gıtmemıze bıle ızın vermedıler ,onlarda neyın ne oldugnu bılıyorlarda Allaha havale hrpsu ne dıyım rabbım hayır kapıları acsın bıze insallah

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Hulya bu mesaja neden kızdım emojısı koydu acaba 🙂

İnşallah canım inşallah 🤲 aynen ya ben cok zülüm cekdim Allahım güzel kuluyumki onlardan uzaklasdirdi beni esimi kendi ülkemden soyudum valahiya Evde hapis yasiyordum sanki 🥵 Cok şükür bu günümə canim

Tüm sayfalar yüklendi.