EVLİLİK....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan EVLİLİK.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,186 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı EVLİLİK....
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar dertlesmek istiyorum benim gibi evliligini cocuklari icin evliligini surduren kac kisiyiz,bu erkekler neden boyle ,esini esvmek ,ilgi gostermek ,mutlu etmek cokmu zor ,o kadar yalniz hissediyorum ki kendimi ,etrafimda bazi ciftler goruyoyorum kocalari o kadar ilgili ,birlikte vakit geciriyolar ,mutlu olduklarini farkedebiliyorum..bu genc yasimda esim o kadar yalniz biraktiki sevgisiz ilgisiz biraktiki ,daha ne kadar boyle devam edecek ,tukenmis hissediyorum kendimi ...sevgiyle bakan muhabbet besleyen ilgilenen vakit geciren bi kocayla yasamak nasil bi duygu acaba ...ben bunu tadamadan dunyadan gocup gidicekmiyim yoksa...hayatimin hic bi anlami yokmus gibi hissediyorum ...hayatima bi sekilde anlam katmak istiyorum evliligimin mutsuzlugunu bastirmak icin ne yapmaliyim bilmiyorum,bu tur postlari cok aciyorum burda ,farkindayim k.bakmayin paylasabilecegim kimse yok ..burda paylasinca rahatliyorum😔😔😔😔
Rabb'im yuvanıza mutluluk versin inşallah 🥺

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Odun işte ne yaparsın 🙂halbukı saclarımı kım gorse cok begenıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne guzel dedın öküz dıye 😁
1693180555301.png

Allahın yarattığı kuldur sual olunmazda şu kadın Müge Anlı’ya çıkmıştı.Canlı yayında sevgilisinin kocasını öldürdüğünü itiraf etmişti.Sevgilisini de bir görsen gencecik aslan gibi eli yüzü düzgün kadının ağzında diş yok.O gün anladım güzellik falan da önemli değil erkek milleti için bu kadından ders almamız lazım artık ne albenisi var bilmiyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im yuvanıza mutluluk versin inşallah 🥺
İnsallah cnm benım

Ekli dosyayı görüntüle 4451
Allahın yarattığı kuldur sual olunmazda şu kadın Müge Anlı’ya çıkmıştı.Canlı yayında sevgilisinin kocasını öldürdüğünü itiraf etmişti.Sevgilisini de bir görsen gencecik aslan gibi eli yüzü düzgün kadının ağzında diş yok.O gün anladım güzellik falan da önemli değil erkek milleti için bu kadından ders almamız lazım artık ne albenisi var bilmiyorum
Allahım bu erkeklere akıl fıkır ver ya genc kızlar dururken ne bulmuskı bu kadın kı ugruna adam öldurmus ,bızımkıler bızım ıcın bı adım bıle yurumezken cıldırmamak elde degıl ,drgısık varlıklar ya....

Ekli dosyayı görüntüle 4451
Allahım bu erkeklere akıl fıkır ver ya genc kızlar dururken ne bulmuskı bu kadın kı ugruna adam öldurmus ,bızımkıler bızım ıcın bı adım bıle yurumezken cıldırmamak elde degıl ,drgısık varlıklar ya....

Tüm sayfalar yüklendi.