EVLİLİK....

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan EVLİLİK.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,187 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı EVLİLİK....
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kadin enerjisi sönmus bununmu sevgilisi varya 🤦🏻‍♀️🤭
Bosuna dememıdler Allah cırkın dansı versın dıye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bitanem haklısın erkekler bazen duygusuz düşüncesiz olabiliyorlar ama bir yandanda haksızsın kocanın ilgisini sevgisini kazanmak senin elinde benim eşimde benim varlığımın farkında değildi beni hep bırakır telefonla oynardı annesigilden gelmezdi bak seni suçlamak için demiyorum ama belki psikolog videoları izleyebilirsin erkekler nelerden hoşlanır ne yaparsan mutlu edersin onları izleyebilirsin her eş aynı olmuyor maalesef ki ama kadınlarında biraz cabalamasi lazim zorunda değiliz ama yaparsak kendi yararımiza
Senı anlıyorum canım ınankı her yolu denedım ve artık yoruldum yıllardır cabalıyorum ...Allahın butun guzeldır ama yanı bende boy desen pos desen 2 normal dogum yaptım 50 anca varım gorenler manken gıbısın dıyo esımde oyle aham şaham degıl yanı ,yanıma yakıstıtmayan bıle var ben hıc bır zaman ıste yakısıklı olsun zengın olsun demedım ,sadece ahlaklı olsun ekmegını tastan cıkarsın bıde benı sevsın mutlu etsın yeter dedım ama ınan kı ıstedıgım kucuk seyler bıle olmadı ,ekmegını tastan cıkarır ama cımrı,namus konusundada cok ıyıdır kımsenın karısına kızına yangozle bakmaz aldatması falan da olmadı ,gercı bakan olsaydı aldatırmıydı onuda bılmıyorum ama ondan hıc bısı ıstemıyom cok yoruldum ...kelımeler kıfayetsız

Son düzenleme:

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her kadının kafası erkeklerden farklı çalışır aslında erkekleri anlamak çok basit çoğunluğu sadece yüzeysel ve standart düşünür 😂
Aynen cnm ya bız kadınlar bıraz daha detaycıyız ☺️

Bi tarafına esans şeyapıyorsun adam 4 dönüyor 😅 Ama bu kadın idolüm yine de 🥰 Şu adama bak şu kadına iyi bağlamış kendine biz bakkala gönderemeyiz kadın öldrmeye göndermiş 🤦🏻‍♀️Ekli dosyayı görüntüle 4453
Gercekten ınanılır gıbı degıl ya 😳su adama bak bak bıde kadına bak anası yasında ,ahı vahı kalmıs nesıne asık olmus gercekten aklım almıyo şu adamın etrafında hıc normal kız yokmuydu ,hıc mı kadın gormemıs ,magarada mı buyumus ya

Bi tarafına esans şeyapıyorsun adam 4 dönüyor 😅 Ama bu kadın idolüm yine de 🥰 Şu adama bak şu kadına iyi bağlamış kendine biz bakkala gönderemeyiz kadın öldrmeye göndermiş 🤦🏻‍♀️Ekli dosyayı görüntüle 4453
Gercekten ınanılır gıbı degıl ya 😳su adama bak bak bıde kadına bak anası yasında ,ahı vahı kalmıs nesıne asık olmus gercekten aklım almıyo şu adamın etrafında hıc normal kız yokmuydu ,hıc mı kadın gormemıs ,magarada mı buyumus ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Biz bi yerde yanlış yapıyoruz ama nerede bilmem

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Maalesef buda bizi baya yıpratıyor ama biz onlardan daha güçlüyüz bunu bilmemiz gerekiyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4451
Allahın yarattığı kuldur sual olunmazda şu kadın Müge Anlı’ya çıkmıştı.Canlı yayında sevgilisinin kocasını öldürdüğünü itiraf etmişti.Sevgilisini de bir görsen gencecik aslan gibi eli yüzü düzgün kadının ağzında diş yok.O gün anladım güzellik falan da önemli değil erkek milleti için bu kadından ders almamız lazım artık ne albenisi var bilmiyorum
Onlarda mide yokki tanıdığım biri var eşi onu aldatti ama yaşlı bi kadınla ya kadın 55yasinda filan kendiside 30yasinda eşi gencecik onu bırakmış gitmiş o yaşlı kırışmış kadınla olmuş dusunebiliyo musun🥴😏😏hepsi pislik bunların ya 🙄

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Onlarda mide yokki tanıdığım biri var eşi onu aldatti ama yaşlı bi kadınla ya kadın 55yasinda filan kendiside 30yasinda eşi gencecik onu bırakmış gitmiş o yaşlı kırışmış kadınla olmuş dusunebiliyo musun🥴😏😏hepsi pislik bunların ya 🙄
Boşu boşuna kendimizi yiyoruz o zaman herhalde doğumdan sonra hamileyken yok aman bakımlı olalım yok cici olalım yok diyet yapalım yok göbek gitsin 🤦🏻‍♀️ kişisel hijyenden bahsetmiyorum da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar