Evlilik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Leyla Alkaç tarafından oluşturulan Evlilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,253 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Evlilik
Konbuyu başlatan Leyla Alkaç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Canım biz kadinlar bunalima girdigmiz gibi onlarda giriyor geçim sikintisi falan 1 di evlendi 2 oldu cocuk oldu 3 oldunuz simdi 4 ncünüz geliyor allahin izniyle o yuzden sende gebelik dogum yaklasiyor onum gerginligide var bence bir al karsına konuşmayı dene tatli dille unutma tatlı dil yılanı deliginden cikarir
Konuştum canım gerek tatlı dille olsun gerek kavgayla onuda anlıyorum tabiki bunaliyo iş yok para yok ben zaten hiç gitmesin demiyorum tabiki gidecek zaman zaman arkadaşlarıyla görüşecek ama adam bı başladı görsen iki üç aydır her gece istisnasız her gece dışarda çocuğun baba gördüğü yok bende darlandim artık evde sürekli ev işi yap çocuk bak bide kız kardeşi var on beş yaşında hicbiseye yardımcı olmuyor papcimidir nedir sürekli ondan oynuyor sövuyo falan uyarıyorum dinlemiyor eşime söylüyorum oda iki uyarıyor ama evde durmadigi için kız ardından yine aynini yapiyo artık son kez konuşacam dinledi , dinledi yok dinlemedi alicam çocuğu gidecem belki o zaman aklı başına gelir

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Sabahtan beri öyle yapıyorum canım konuşuyor muhattap olmuyorum duymuyormuş gibi yapıyorum hayır benden yana sıkıntı olsa diyeceğimki ben hataliyim düzelteyim her şeyini yapıyorum yani olabildiğince su halimde bile güzel gözükmeye çalışıyorum ha doğurdum ha doğuracam ben onla muhatap olmayınca üstüme düşüyor sabahtan beri ama bundan sonra beni dusunmeyeni bende dusunmeyecem canıma tak etti bende bunaliyorum ama kendi sağlığım ve çocuklarımın sağlığı için kimseye gitmiyorum ama o düşüncesiz iste
Ahh kuzum keske onlarda bizim gb dsunceli olsa bi sure sonra farkeder cnm ozmn knusunca sende karsina al knus sorununu dile getr bakalm ne dicek

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Ahh kuzum keske onlarda bizim gb dsunceli olsa bi sure sonra farkeder cnm ozmn knusunca sende karsina al knus sorununu dile getr bakalm ne dicek
Konuştum canım demin yine gitmeye kalktı çünkü ben aynısını yapsam seni ihmal etsem her gün saatlerce dışarda olsam bunu kabullenebilirmisin bana tek bir çözüm bırakıyorsun oda çocuğumu alıp gitmek ben sana hiç gitme demiyorum buna hakkım yok ama bı sınır koy yapamiyorsan bırak gideyim dedim tamam haklısın dedi inşallah bir daha bu sorunu yaşamayız

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Konuştum canım demin yine gitmeye kalktı çünkü ben aynısını yapsam seni ihmal etsem her gün saatlerce dışarda olsam bunu kabullenebilirmisin bana tek bir çözüm bırakıyorsun oda çocuğumu alıp gitmek ben sana hiç gitme demiyorum buna hakkım yok ama bı sınır koy yapamiyorsan bırak gideyim dedim tamam haklısın dedi inşallah bir daha bu sorunu yaşamayız
İnsallah kzum sikma canini hersey duzelir elbet

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben üç buçuk yıllık evliyim ve şu güne kadar doğru düzgün evliligimizi yaşayamadık eşimle son bı kaç aydır her akşam yemek yedikten sonra dışarı çıkıyor ve bire kadar gelmiyor beni aldatmiyor biliyorum çünkü sürekli canlı yayın yapıyor bulunduğu ortamdan arkadaşlarıyla hep ben artık biktigimi bu duruma tahammül edemedigimi söylüyorum hep bu gece son diyor ama sonu gelmiyor içkisi kumarı yok ama iyice sorumsuzlasti siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ben artık tahammül edemez oldum yani aldatmış falan olsa çeker giderim ama aldatmiyor akıl verin delirmek üzereyim
bi zamanlar benim eşim öyleydi canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar