Sorum var Evlilikle alakali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Evlilikle alakali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evlilikle alakali
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Demistim ya hani kocamla konuştuk aramız düzeldi diye meğersem hic düzelmemiş ben napicam şimdi ayrı yatmaya devam ediyor mesaj atıyorum hiç cevap yazmıyor bile ben ne zaman birsey desem surekli bana kızıyor ben artık katlanıp dayanamıyorum zaten hamileyim ilgiye sevgiye ihtiyacım var daha çok bana kötü davranıyor napicami bilemedim😔😭

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Demistim ya hani kocamla konuştuk aramız düzeldi diye meğersem hic düzelmemiş ben napicam şimdi ayrı yatmaya devam ediyor mesaj atıyorum hiç cevap yazmıyor bile ben ne zaman birsey desem surekli bana kızıyor ben artık katlanıp dayanamıyorum zaten hamileyim ilgiye sevgiye ihtiyacım var daha çok bana kötü davranıyor napicami bilemedim😔😭
Aynı evde değil misiniz canım üzüldüğünü görmüyor mu. Al karşına konuş

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Erkekler çabuk sıkılıyor belki biraz zaman versen düzelir üstüne gittikçe ters tepiyor olabilir

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Aynı evde değil misiniz canım üzüldüğünü görmüyor mu. Al karşına konuş
Konuşamıyorum bile yüzüme bile bakmıyor ki sanki kötü birsey yaomissim gibi kendimi suçlu hissetmeye basladim
Erkekler çabuk sıkılıyor belki biraz zaman versen düzelir üstüne gittikçe ters tepiyor olabilir
Hiç birsey yqpmiyorum bile kendimi suçlu hissetmeye başladım iyiyce😭

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım bence sende onu görmezden gel öyle yapınca yakınlaşır belki

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bence böyle yapmasa iyi al karşısına bir konuş gitmek isterse önünde dur ya da üsteleme iki seçeneğin var yani böyle yapması hoş bir şey değil gerçekten hamilesin sonuçta stres üzüntü çook.uzak kalman gereken mevzular

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Konuşamıyorum bile yüzüme bile bakmıyor ki sanki kötü birsey yaomissim gibi kendimi suçlu hissetmeye basladim

Hiç birsey yqpmiyorum bile kendimi suçlu hissetmeye başladım iyiyce😭
O manada demedim zaten ama kaçan kovalanır şimdi sen mesaj atıyorsun konuşmaya çalışıyorsun ya ilgiden sıkılıyordur.Sen hayatına bak git gez toz onla ilgilenme bir kaç gün bak nasıl kafasına dank ediyor

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O manada demedim zaten ama kaçan kovalanır şimdi sen mesaj atıyorsun konuşmaya çalışıyorsun ya ilgiden sıkılıyordur.Sen hayatına bak git gez toz onla ilgilenme bir kaç gün bak nasıl kafasına dank ediyor
İstedi gibi takılsın yani öyle mi tilkinin dönüp dolasacagi oldu yer kürkçü dükkanı hesabi yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deniycem bakalim olucak mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar