Sorum var Evlilikle alakali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Evlilikle alakali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Evlilikle alakali
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İstedi gibi takılsın yani öyle mi tilkinin dönüp dolasacagi oldu yer kürkçü dükkanı hesabi yani
Bak ben mesela eşimden bir ara boşandım ağladım zırladım ikide bir aradım falan bunun da bi tarafı iyice kalktı boğuyorsun beni dedi yok bekar hayatı yaşayacağım dedi böyle saçma sapan şeyler söyledi işte dalga geçti.Ama sonra bi işe girdim onu artık aramamaya başladım, o aradığında kısa kestim, arkadaş çevrem değişti haliyle şirkette birileriyle tanıştım ara ara yanıma geldi onunla pek ilgilenmedim falan bu sefer bu peşimde dolaşmaya başladı pişmanım barışalım diye.Erkekler kovalamayı seviyor kuyruğunu hep dik tutacaksın seni cepte görmeyecek

Bak ben mesela eşimden bir ara boşandım ağladım zırladım ikide bir aradım falan bunun da bi tarafı iyice kalktı boğuyorsun beni dedi yok bekar hayatı yaşayacağım dedi böyle saçma sapan şeyler söyledi işte dalga geçti.Ama sonra bi işe girdim onu artık aramamaya başladım, o aradığında kısa kestim, arkadaş çevrem değişti haliyle şirkette birileriyle tanıştım ara ara yanıma geldi onunla pek ilgilenmedim falan bu sefer bu peşimde dolaşmaya başladı pişmanım barışalım diye.Erkekler kovalamayı seviyor kuyruğunu hep dik tutacaksın seni cepte görmeyecek
Katılıyorum cnm

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Helal olsun senden beklediğim konuşma bence herkes böyle yapmalı kimin peşinden koşarsan o kaçar kaçan kovalanır bu bir gerçek

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Helal olsun senden beklediğim konuşma bence herkes böyle yapmalı kimin peşinden koşarsan o kaçar kaçan kovalanır bu bir gerçek
🥰🥰 kovalamıyorsa da değmez zaten seni istemeyene ne yapsan boş, bir kere gelmişiz şu hayata zaman çok çabuk geçiyor zarardan ne kadar erken dönersek kâr 🤷🏻‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
🥰🥰 kovalamıyorsa da değmez zaten seni istemeyene ne yapsan boş, bir kere gelmişiz şu hayata zaman çok çabuk geçiyor zarardan ne kadar erken dönersek kâr 🤷🏻‍♀️
Aynen öyle canım çok haklısın bence de emsondaki en çok kullandığım söz harfiyen katılıyorum onlar için gelmedik onlarsz da ölmeyiz canım yapacak bir şey yok şükür bende hiç sıkıntı yokta inşallah da olmaz eşim bni cok az arardı bn onu dk başı arardım şimdilerde son senelerde bn aramıyorum pek fazla o sürekli arar öldün mü neredsin diye 😂😂 bir zamanlar da kendisi öyleydi ama tabi şükür bu bir tartışma Yaratacak sorun değil

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım çok haklısın bence de emsondaki en çok kullandığım söz harfiyen katılıyorum onlar için gelmedik onlarsz da ölmeyiz canım yapacak bir şey yok şükür bende hiç sıkıntı yokta inşallah da olmaz eşim bni cok az arardı bn onu dk başı arardım şimdilerde son senelerde bn aramıyorum pek fazla o sürekli arar öldün mü neredsin diye 😂😂 bir zamanlar da kendisi öyleydi ama tabi şükür bu bir tartışma Yaratacak sorun değil
Rabbim hepimize yuvamızda ağız tadı versin, huzur versin 🤲 keşke böyle şeylere ihtiyacımız olmasaydı ama insan oğlu işte arada nefsiyle sınanıyor 🤷🏻‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Rabbim hepimize yuvamızda ağız tadı versin, huzur versin 🤲 keşke böyle şeylere ihtiyacımız olmasaydı ama insan oğlu işte arada nefsiyle sınanıyor 🤷🏻‍♀️
Amin amin inşallah canım 💕 yuva kurmak çok zor gerçekten de ve.insanoglu ne dersen de de değişik gerçekten

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapmışsın bende dün aksam denemeye basladim ne konusuyorum nede yanına geliyorum. Yüzümü bile görmüyor

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bir de böyle dene bakalım hakkında hayırlısı olsun.Çok tersleme ama yanında sakın ağlama güçlü dur gerekirse gideceğinin mesajını alsın seni cepte görmesin
Hic sesimi bile çıkarmıyorum ki yüzüne bile bakmıyorum sanki ben hiç yokmuşum gibi yapıyorum o bana öyle yaptı için bende ona öyle yapiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin insallah kimsenin yuvası bozulmaz insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar