Sorum var Fantom dik süpürge kullanan arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Fantom dik süpürge kullanan arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fantom dik süpürge kullanan arkadaşlar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Hangi serisini kullanıyorsunuz ve memnuniyetiniz nedir kırıntıyı dahi alsın istiyorum çünkü başka süpürge kullanmayacağım kendi süpürgem tamamen bozuldu artık gerçekten çok memnun musunuz bana bahseder misiniz nasıl bir süpürge sizlerin fikirlerini öneme alarak aşmayı düşünebilirim çünkü

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hangi serisini kullanıyorsunuz ve memnuniyetiniz nedir kırıntıyı dahi alsın istiyorum çünkü başka süpürge kullanmayacağım kendi süpürgem tamamen bozuldu artık gerçekten çok memnun musunuz bana bahseder misiniz nasıl bir süpürge sizlerin fikirlerini öneme alarak aşmayı düşünebilirim çünkü
Gecen günde sormustun demi kuzu almadini daha naptın

Gecen günde sormustun demi kuzu almadini
Evet ma norml dik süpürgelerine hakkında sormuştum fantom halkında ayrıca bilgi almak için açtım postu canım bkaç kşi övdü diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genel temizlik olarak Samsung toz torbasız süpürge kullanıyorum, oğlumun kırıntılarını toplamak için onvo dikey şarjlı süpürge aldım
Hmm anladım canım onvo nasıl
Genel temizlik olarak Samsung toz torbasız süpürge kullanıyorum, oğlumun kırıntılarını toplamak için onvo dikey şarjlı süpürge aldım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet ma norml dik süpürgelerine hakkında sormuştum fantom halkında ayrıca bilgi almak için açtım postu canım bkaç kşi övdü diye

Ben memnunum 3. Kademede şarjı çok hızlı bitiyor onada gerek kalmıyor. Zaten 1 ve 2 de gayet güzel çekimi var

Cnm biz kulaniyoz çok güzel çok memnunum ama bizimki sesli sesi çok var😁amacok güzel temisliyor tavsiye ederim cnm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Anladım kuzu ben almissindie diye düşünmüştüm kafanda hangisi var peki

Anladım kuzu ben almissindie diye düşünmüştüm kafanda hangisi var peki
Aslında philips düşünüyordum ama şuan onu hemen alamıyoruz benimde acil süpürge ihtiyacım var yani kayınvalideminkini kullanıyorum şuan fantom uygun adını sanınu duydum diye alayım dedim ama ona da kalın halıdakileri çekmiyor diyen var sapı kırılan çok olmuş me bileyim kararsız kaldım bende burada kullananlara da sorayım dedim ya bide fark diye duydum bilmiyorum kafam karışık

Cnm biz kulaniyoz çok güzel çok memnunum ama bizimki sesli sesi çok var😁amacok güzel temisliyor tavsiye ederim cnm
Hmm hangi serisi var kuzum

Aslında philips düşünüyordum ama şuan onu hemen alamıyoruz benimde acil süpürge ihtiyacım var yani kayınvalideminkini kullanıyorum şuan fantom uygun adını sanınu duydum diye alayım dedim ama ona da kalın halıdakileri çekmiyor diyen var sapı kırılan çok olmuş me bileyim kararsız kaldım bende burada kullananlara da sorayım dedim ya bide fark diye duydum bilmiyorum kafam karışık

Hmm hangi serisi var kuzum
Bı bakaykm söylerim canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar