Sorum var Fantom dik süpürge kullanan arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Fantom dik süpürge kullanan arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fantom dik süpürge kullanan arkadaşlar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aslında philips düşünüyordum ama şuan onu hemen alamıyoruz benimde acil süpürge ihtiyacım var yani kayınvalideminkini kullanıyorum şuan fantom uygun adını sanınu duydum diye alayım dedim ama ona da kalın halıdakileri çekmiyor diyen var sapı kırılan çok olmuş me bileyim kararsız kaldım bende burada kullananlara da sorayım dedim ya bide fark diye duydum bilmiyorum kafam karışık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm hangi serisi var kuzum
Naptın kuzu aldın mi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hangi serisini kullanıyorsunuz ve memnuniyetiniz nedir kırıntıyı dahi alsın istiyorum çünkü başka süpürge kullanmayacağım kendi süpürgem tamamen bozuldu artık gerçekten çok memnun musunuz bana bahseder misiniz nasıl bir süpürge sizlerin fikirlerini öneme alarak aşmayı düşünebilirim çünkü
Ben de 3 yıldır fantomun dik süpürge kullanıyorum ama onu günlük kullanıyorum canım genel temizlik olarak arçelik'inkini kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar